Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: BMW-problem

  1. #1
    guido
    Guest
    naime ,posjedujem bmw 320d e46 na kojega sam namjeravao ugradit felge od M3 e46,i naravno naručim sve to stignu felge,potrošim mac love,odem do frenda vulkanizera da mi to stavi na auto,kad ono za neku ××××no čudo neide na auto,vjerovali vi ili ne nemaju isti razmak rupa za felge,a ista serija e46,kako si jedan bmw do to može dozvolit da radi takve gluposti??? dođemi da se riješim tog auta,ima ko slična iskustva s istom markom ili mozda nekom drugom,znam dok sam imal fiata,mogal si iste stavit od fiće pa neznam ni ja , crome ili sta je več bilo..

  2. #2
    Girrari
    Guest
    Koliko ja znam sve serije trojke E46, E36, pa čak i Z3 imaju isti razmak rupa, a to je 5x120.

    Ne bih znao da li je M3 iznimka, ali mislim da nije.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  3. #3
    sepra
    Guest
    Svi su isti, tu netko ××××. Ili je kupio u Molydonu.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  4. #4
    Dom-Dom
    Guest
    Svi BMW-i imaju isti razmak rupa , samo je ET različit.

  5. #5
    Girrari
    Guest
    Istina; samo je stara trojka E30 imala 4x100, ali već kod M modela 5x120.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  6. #6
    guido
    Guest
    100% ne pase razmak rupa,a kao drugo trebao bi blatobrane izbacit na van je cak ne ulazi gore guma,tj. riba

  7. #7
    diablo VT
    Guest
    kolko si platio felge?

  8. #8
    Girrari
    Guest
    To je druga stvar kaj ti kotač ne ide unutra, ali rupe bi trebale pasati.
    Osim toga, kaj nisi prvo provjeril da li ti paše raspored rupa!?

    ×××× lud zbunjenoga.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  9. #9
    Ed Hunter
    Guest
    Čuj guido, okrenimo to na drugu stranu. Kolko si ti te felge platil? U biti, neću znati jer me strah cijene. Veliš ti si došel u dučan i kupil si pol kile špeka, frtaljicu i felge od (ne za) M3 E46. Da nisi možda moral prije provjeriti dal ti felge pašu na auto??? M3 se može uspoređivati s običnom trojkom samo vanjskim izgledom tj. prepoznaš da bi to mogel biti BMW 3. Znam dosta auta kojima od kojih felge s sportskih (ili sportskijih) modela nejdu na obični. I da ti paše razmak rupa (ne znam) moraš rezat i proširivat blatobrane (320d ???) Čemu?

  10. #10
    Dom-Dom
    Guest
    Guido , ja sam sad bio na oz-racing.de i svi BMW-i , ama baš svi , uključujući i M3 E46 ima rupe 5X120 mm i čak imaju svi istu nabu.Sad zbilja neznam ko koga ××××.

  11. #11
    S16
    Guest
    Ja san negdi pročita da felge od M3 NE PAŠU na obične.

  12. #12
    S16
    Guest
    Tako je, u HAK-u!

  13. #13
    Dom-Dom
    Guest
    A u čemu je problem?

  14. #14
    S16
    Guest
    Kako u čemu?

  15. #15
    Dom-Dom
    Guest
    Pa pitam kaj ne paše kad kod OZ-a piše da je sve isto kao i kod običnog modela.Rupe moraju pasati da ga ×××ך , jedino je možda problem u dubini (ET)felge , pa vjerojatno struže po nečemu.

  16. #16
    S16
    Guest
    Problem je da je razmak rupa drugačiji na M-u od ostalih modela. To je reka ovlašteni trgovac BMW-a.

  17. #17
    Dom-Dom
    Guest
    Budem provjeril kod svog dealera , koji inače radi samo BMW-e.

  18. #18
    Pocket Rocket unlog
    Guest
    Sok vas ××××,

    s čim se vi bavite...

    A ima vas s puno godina ovdje...

    Ko djeca...


  19. #19
    Dom-Dom
    Guest
    Sad sam baš pital ovog svog frenda koji je BMW serviser i tuner i P.M. i ima BMW u malom prstu i veli da svi BMW-i imaju isti razmak rupa, including i M3 E46.
    A tebe Guido , je izgleda neko za××××.To je izgleda jedino pravo objašnjenje ili ti nas sve ×××ך , onak u prolazu.

  20. #20
    S16
    Guest
    Onda ovaj u Puli laže...

  21. #21
    S V T
    Guest
    tko laže taj i krade
    tko krade taj ima
    tko ima...budi mu prijatelj<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

Slične teme

  1. problem sa lpt 1
    By schole in forum Hardware
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 06-11-2003, 00:36

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •