Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: Manta za Kas-a

  1. #1
    S16
    Guest
    Opel Manta serija A, 73. godina, vrlo atraktivna, u dobrom stanju.
    ×××/537 1206

    Izvor: mali oglasnik<br><hr><font face="Courier" color="blue">Peugeot Sport</font>

  2. #2
    INTERCEPTOR
    Guest
    Sumnjivo je to "u dobrom stanju". Dobro nije vrhunsko već više ispravno. kladimse da na tom autu još treba raditi.

  3. #3
    S16
    Guest
    To on i oće (valjda).

  4. #4
    INTERCEPTOR
    Guest
    Evo ti i od mene nešto. Nije 33, nego sus, al to ti je više manje isto.


  5. #5
    S16
    Guest
    Obožavan boxer motore

  6. #6
    Kas
    Guest
    Hvala, nazvat ću ga, mada mislim da sam ju vidio. Možda prije nekih možda 4 mj. Ako je to ta naravno. Imala je motor 2.4, 5 brz, i polupana naprijed i nazad.
    Hvala INTCP. mototić je fakat do jaja, vrti se i vrti. U biti je isti kao moj. Razlika je u ubrizgavanju, obujam, i to je to. Zna li netko ima li neka stranica sa 33-ojkama, gdje ima slikica motora. Presjek, i tako to, možda da se može postaviti pitanje ili sl.

  7. #7
    INTERCEPTOR
    Guest







  8. #8
    S16
    Guest
    Znan ovaj motor. Jel to 1.7 koji se ugrađiva u 145icu?

  9. #9
    INTERCEPTOR
    Guest







  10. #10
    INTERCEPTOR
    Guest
    Da i u 33.

  11. #11
    S16
    Guest
    Ne vide ti se zadnje slike. Dobar motor. Jel to jedan od posljednjih boxera koji su se ugrađivali u Alfu?

  12. #12
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ne znam zašto se ne vide.

    1.7 16V 129-147 KS ovisno o verziji (ispušni plinovi bla bla). Zadje konstruirani boxer. Inače svi boxeri su u principu iste sorte. n emožeš govoriti o generacijama. Sve su to evolucije prvog boksera u alfisud. Veći, manji, karb, inection, 16V, 8V....

  13. #13
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pazi ovo




  14. #14
    Kas
    Guest
    Inače, zvao ja u vezi Mante, u Trogiru je, regana, kaže da je malo bila lupljena naprijed, glasi na nekog njegovog ....., crvena, ima alu felge, a košta 1600 eureka. Moje mišljenje u vezi cijene, možda malo previše. 1000 eura još nekeko, ali ovo mi je previše.

  15. #15
    alfa099
    Guest
    ...u cijenu je uključena i pliš navlaka za volan, krznene presvlake, lisičji rep u kombinaciji s krunicom i zastavicom Tigrova. Bonus je i usluga kog frizera iz Trogira koji se specijalizirao za fudbalerke, popularne "fuce s pramenovima"... <br><hr><font size="+1" color="blue">Alfa mi je plava...kao i krv...</font>

  16. #16
    Kas
    Guest
    Boviš i škare za šišanje čupavca na volanu. )

  17. #17
    alfa099
    Guest
    ...ne škare, nego neki "Astonish" regenerator, tak da uvijek bude čupav i sjajan... <br><hr><font size="+1" color="blue">Alfa mi je plava...kao i krv...</font>

  18. #18
    Girrari
    Guest
    Da, da Astonish. Videl sam neki dan da opet reklamiraju to čudo.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  19. #19
    S16
    Guest
    ××××××...

  20. #20
    S V T
    Guest
    A di ste zaboravili dvije plišane kocke obješene o retrovizor????? <br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  21. #21
    Girrari
    Guest
    Po mogućnosti, kričavo zelene. ) <br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  22. #22
    S V T
    Guest
    Boja ovisi o ukusu osobe, bitno da vise kocke!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  23. #23
    Gizmo
    Guest
    Moj savjet koliko poznajem trogirane i tu regiju, odnosno Kastela i sl. nikako ne savjetujem kupnju tog auta jer je vjerovatno prozivio malo vise nego sto gazda kaze, a to malo naprid udarena...., nije mi bas za virovat. Potrazi radje od nekog starijeg nesredjenu pa se sam igraj, ovo mi ne zvuci na dobro ne prodaje je on bez razloga, ipak curice prije spomenute se pale na takva auta, a u Trogiru ih ima i na bacanje, pa razmisli....

  24. #24
    Kas
    Guest
    Predaleko mi je za otići. Ja i tražim neku običnu, bez spojlera i takvih ××××××. Ako čuješ za neku, javi.

Slične teme

  1. Manta A
    By S V T in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 07-10-2003, 00:40
  2. KAS - Manta A
    By S V T in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 06-08-2003, 06:31
  3. Manta A
    By Kas in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 21-03-2003, 20:01

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •