Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 95

Tema: Zašto je Lancia Delta toliko skupa!?

  1. #1
    diablo VT
    Guest
    model iz 92g. se prodaje za 15.000 eura!
    <br><hr><font color="blue">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire, a car that speaks to its</font>

  2. #2
    Girrari
    Guest
    Zato kaj je valjda u dobrom stanju. Ima i hrpa krševa za puno manju lovu.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  3. #3
    Dom-Dom
    Guest
    Diablo , ova Integralka na slici je neka kemija, jer Evoluzione ima drugačija svijetla naprijed.
    Ima ih svakakvih , osobno mislim da su te Lancie , večinom, precijenjene i da ne vrijede te novce.

  4. #4
    diablo VT
    Guest
    Nisam siguran, ali sve mi izgledaju kao ova na slici, i nisam nijednu našao ispod 10.000 eura!

  5. #5
    diablo VT
    Guest
    Da li ovaj auto ima nešto što druga nemaju?

  6. #6
    turbo-limac
    Guest
    d-d... zadnja serija integralke EVO za japansko trziste je imala upravo takve lampe - ko s prijasnjih 8V i 16V modela, tako da nemora biti kemija... al nikad se nezna...

    sto se cijena tice, da su skupe to je istina, pogotovo modeli u dobrom stanju, iako ja tvrdim da svaka, ma kako dobra bila, zahtjeva jedno dobro svasanje...

  7. #7
    INTERCEPTOR
    Guest
    Diablo taj auto ima što danas imaju evo vii i imapreza u gotovo istim količinama, al uz puno veći gušt i neusporedivo bolji dizajn. A što se pouzdanosti tiče tu je jedan mali upitnik. No auto ej onakav kakav si ti prema njemu. Očuvane verzije drže cjenu, a Limited Edicioni dosežu i 25 000 eura.

  8. #8
    D0mi
    Guest
    A kolko te kosat S4

  9. #9
    INTERCEPTOR
    Guest
    Al ×××× ga za 30 000 eura nabaviš odličan Lamborghini Uracco.

  10. #10
    Dom-Dom
    Guest
    INTCP , prijatelju dragi , pa kak možeš pričati da Intergralka daje puno veči gušt od EVO ili Impreze.Pa nemoj tak srati kad neznaš.
    Pa EVO VII je nebesko galaktičko bolji auto od Integralke, normalno jer je i 10 godina novija tehnika.
    Lancia je bila fantastičan auto , ali ju je pregazilo vrijeme, ona ima samo lijepu liniju danas , ali može japancima pušiti.Bolno , ali istinito.
    Imao sam sreče voziti i jedan i drugi auto i vozio sam se u novoj STI WRX i znam kaj govorim.

  11. #11
    Girrari
    Guest
    Slažem se s Domom. Mislim da je vremenski faktor od 10-15 godina razlike ipak presudan u cijeloj priči.

    INTCP, za 30 000 € kupiš jednu finu i uščuvanu Alficu SZ. <br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  12. #12
    Dom-Dom
    Guest
    Je istina , meni je i danas Integrale evoluzione pojam , mrak , biblija, ali je to star auto.
    A dečki za 30000€ se može puno toga kupiti.

  13. #13
    INTERCEPTOR
    Guest
    Čekaj malo, pruža veći gušt u smislu tanje veze između vozača i auta, veće brutalnosti i veće sirovosti odnono spontanijeg štimunga kompletnog auta. To ja smatram gušt. A ne čistu tehnologiju koja je uštimana do najmanje vidice. U pogledu brutalnosti i oslobađanja snage lancia je u prednosti. Impreza i Evo su uglađeniji auti što je i normalno jer su danas takva mjerila. Takvih auta nikad neće biti kao što je bila integralka jer su presirovi i prebrutalni za današnej pojmove.

  14. #14
    INTERCEPTOR
    Guest
    Nađe se za 12 000 eura solidna Evoluzione.

  15. #15
    INTERCEPTOR
    Guest
    Evo malo da podijelim na što sam naišao


  16. #16
    Dom-Dom
    Guest
    INTCP , al ga ×××ך.Pa jesi ti kad vozio EVO VII???? Govoriš da je Lancia brutalnija od EVO!
    Pa daj se čovječe ohladi , pa taj EVO je totalni divljak od auta.IMpreza je malo finija.
    Ma daj čovječe nemoj se ljutiti , ali zbilja si tvrdoglav ko oni tovari dalmatinski.Pa daj prihvati neke stvari.

  17. #17
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ipak ja bi rađe Integralku Evo u stanju koje se može opisati jednom rječju kao "novo" nego novi evo ili novu imprezu. Jer izgled mi je presudan, a Integralaka sasvim zadovoljava po voznim osobinama. Ne kao evo i impreza, ali snage ima dovoljno, gušta isto tako, ali dizajn je nešto nenad××××vo. A to je presudno.

    Nego, jesi vidio novi evo VII kako je gadan. Uh, naprijed kao clio, otraga kao hyunday - fuj.

  18. #18
    INTERCEPTOR
    Guest
    Nisam vozio EVO. Možda ti imaš dojam da je brutalniji jer ima više snage od Lancie? Nek ti bude. Znam d aje Evo brutalniji od Impreze i kako bi se reklo beskompromisniji. Samo mi nije jasno ko kupuje taj auto ako je brutalniji od Integralke evoluzione - to je onda prebrutalno za današnje pojmove.

  19. #19
    Yokosuka/
    Guest
    ..Dom-Dom daj mi reci pri kojim okretajima EVO VII poludi? tj., kada motor počinje bolesno vuči!?.
    Jesi li možda isprobal Vmax? i još jedna stvar;da li je istina da kod naglog starta sa mjesta treba povuči ručnu kočnicu da se ne polome zupčanici?.Znači, ti počinješ turirati motor(getriba je u prvoj),povučeš ručnu i lagano otpustiš kvačilo i prilikom starta istovremeno otpustiš kvačilo i ručnu? ...

  20. #20
    spenser
    Guest
    Lancia Delta Integrale
    27.850 km, 151 kW (205 PS), EZ: 12/92, EUR 34.700 bijele boje


    http://bilder.mobile.de/images/autos/1/11111111120475195-4429-1052900896.bild

    tu vam je slike jer ja neznam stavit,ja bi isto rađe ovo nego evo VII

  21. #21
    INTERCEPTOR
    Guest

  22. #22
    spenser
    Guest
    intcp jesi vido onu srebrnu alfu RI O156 OP inače to je 1.9 JTD a iza je lik stavio oznaku od malo jače,iza piše V6 ,sta nije malo bolesno to radit,i jos je remus neki nakeljio,mene bi bilo sram takav auto vozit

  23. #23
    Dom-Dom
    Guest
    INTCP , govorim ti ko prijatelju , kak stoje stvari.A da Integralka i danas ima ljepše ure od japanaca , to definitivno stoji.Ja mislim da dugo niko nebu napravil tak lijepe urice ko kod Integralke.

    Yokosuka , EVO doslovno poludi kad muški stisneš gas na oko 3500 okretaja pa do 6000.To sa naglim startanjem s mjesta nisam čuo, jer ja to ionako ne koristim takve divlje startove.U prvoj krenem normalno , a onda u 2,3 i 4 se auto katapultira, jer peta brzina je turistička.Veliju da kad naglo krečeš s mjesta se jako lamela troši , pa onda to i ne koristim takve stvari.Inače komplet kuplung za EVO košta 1300 eura.
    V max nisam još probao , jer je preporuka prije 5000 km da se auto ne fura max. brzinom.Inače ni sad se nateravam nešto posebno , samo ponekad ga malo stisnem do 6000 , jer motor ima 2500km.I u 5 se vozim oko 160-180 , ponekad mi pobjegne do 200.Auto i u 5 ubrzava divljački , od 160-200 niti ne skužiš.Ukratko auto je za održavanje užasno skup, svi dijelovi su skupi u P.M., tak da je Integralka igračka za održavanje prema EVO ili Imprezi STI.

  24. #24
    INTERCEPTOR
    Guest
    Martini jedna od limited. To je po meni bacanje novca, samo za kolekcionare. Obična evo je sasvim na razini, a preinake od limiteda si ili minorne ili ih ni nema.

  25. #25
    spenser
    Guest
    neko u Rijeci vozi čisto bijelu,zadnj model,ufff ali je dobra,ko iz dučana izgleda,ali je rijtko viđa po cesti,koji je štos tako malo vozit takav auto,svaka integralka ima najviše 50000km,sta je gorivo problem ilidje leži stvar,održavanje???

Slične teme

  1. Lancia Delta Integrale EVO 3
    By stevan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 78
    Posljednji post: 15-12-2002, 20:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •