Stranica 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikazujem rezultate 76 do 95 od 95

Tema: Zašto je Lancia Delta toliko skupa!?

  1. #76
    Mario Haas
    Guest
    E Pocket. Imam ti ja jednog dotepenca u susjedstvu, nema para ni za pivu pred dućanom, ali je užasno pametan. Uvijek ima koji savjet za mene, premda ga nikad ne pitam za mišljenje. I sve kaj si napisao ovdje za ove "tatine sinove" koji ti toliko piju krv vrijedi i za njega. A fura R19 u poluraspadnutom stanju i nema pojma o ničemu. Nek ga voda gloda i bok.

  2. #77
    Girrari
    Guest
    No comment.

    D-D, iskreno mislim da se Pocketov post nije ticao tebe. Nisi ni balavac, ni tatin sinek, a nisi ni pljuvao po Delti nego si je smjestio tamo gdje spada, u legende prošlosti, a ne u današnjeg konkurenta bilo čemu.

    Ono kaj je Delta nekoć bila, neće ponoviti ni Impreza ni Evo. To je činjenica. No isto je tako činjenica da Delta danas realno nije dorasla ni Evoluciji ni Imprezi, a to nije nikakvo čudo jer govorimo o autu starom 15 godina.
    <br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  3. #78
    Pocket Rocket
    Guest
    MARIO HASS

    nisam klinac od 19, dapače.

    O tom se i radi.Takvi me i smetaju.

    Moj otac je vozio reli još prije 30g. sa MINI COOPEROM, moj brat čitav život vozi automobile koje si vjerojatno i ti vozio...

    Prisustvovao sam valjda 30x na generalnim uređenjima automobila, znam jako puno, trudim se, učim, obožavam automobile svim svojim srcem, toliko da kada si vukao paralelu između 205GTI i GTTa, sam rekao sam sebi da ću kupiti 1.9GTI da vidim, probam, znam.

    Ako Bog da, u 12mj. kupujem DELTONU, a, ako mi ne upali(obiteljska šema), idem voziti neki kup.

    Shvati o čem se radi.

    Znam samo čovjeka koji je pred kućom ugrađivao motor 1,7 u auto koji je imao 1.4, namučio se ko' Isus i na kraju, kad mi je bilo najteže sa lovom i nabavkom dijelova, ponudio mi pomoć...

    On zna tko je, na forumu je, sreća da ga nisam smetao i trebao, već sam sam riješio problem i iskompletirao stvar do kraja.

    Kapa dolje.

    Eto, MARIO, probaj shvatiti.

  4. #79
    Pocket Rocket unlog
    Guest
    GIRRARI, hvala, objasnio si sve.

    Znaš da tebe nitko nije prozvao, jer samo se sjeti naše priče u BaoBab-u o elektronici, ABARTHU i dr...

    Riječi su suvišne.Hvala ti na podršci.

  5. #80
    Girrari
    Guest
    Stari moj, mene ti takve stvari ne tangiraju 0.5%. Čak i da si me prozval u svojem postu, zaboli me. Znam tko sam, što sam i kako sam došel do svega kaj imam.

    Ono kaj sam htio, je rješiti nesporazum koji je očito nastao.

    Jedino kaj ne znam da li te u zadnje vrijeme ×××× žena, posel ili faks jer si mi opako digel tlak na onoj temi o Phaetonu, Botomatu ili kako se već zove to čudo. E taj mi se post nikako nije uklopio u način na koji sam te do tada doživljavao.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  6. #81
    INTERCEPTOR
    Guest
    botomat

  7. #82
    Girrari
    Guest
    <br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  8. #83
    diablo VT
    Guest
    Ljudi, niste skontali! Onaj post gore sa zaključkom nisam ja izmislio.

    To je rezultat predhodnih postova na ovoj temi!

  9. #84
    turbo-limac
    Guest
    dobro je Pocket, kuzimo se. Mario je OK lik, vjeruj mi...
    Ja sam nedavno shvatio da svatko ima svoj gust. Ja vjerojatno nikad necu imati dovoljno love na hrpi da upiknem neki novi auto tipa EVO VII ili nes slicno, ali potruditi cu se da mi auto bude slozen tako da mi pruza maksimalno zadovoljstva, pa makar morao stalno sarafiti po njemu... Vec sam jednom napisao da mi je na sljemenu najveci gust bio drapati se u GTT-u, cak i veci nego u gralki, i ne stidim se to priznati. To sto je to sporiji auto, bas me briga, ionako uvijek naletis na nekog ko te odere na autoputu...

    bacit cemo jednu pivusu kad uhvatimo svi skupa vremena pa cemo se napricati o autima koliko nam je volja...
    ova prepucavanja ostavljam klincima bez vozacke. Da su se oni vozili po velebitu ko ja proslog ljeta, znali bi o cemu pricam

  10. #85
    Pocket Rocket unlog
    Guest
    Sok te ××××.

  11. #86
    diablo VT
    Guest
    Najveći užitak koji sam ja doživio je vozeći karting! Nema auta, koje će vam pružiti veći gušt od kartinga!

  12. #87
    Pocket Rocket unlog
    Guest
    Ma znam, turbo-limac, znam.

    Sve je jasno.Ajde, zvrcnem te oko vikenda, pa da se vidimo.


  13. #88
    Brock
    Guest
    Pogotovo kad ti sa 70km/h doleti u leđa!

    Osjećaj je nenad××××v!!!

  14. #89
    diablo VT
    Guest
    Ali najveći gušt je kad se izvozaš jedno sat vremena, a onda nemožeš ustati, jer te bole trbušni mišići!

    Onaj ko je probao, zna o čemu pričam!

  15. #90
    Pocket Rocket unlog
    Guest
    Nema većeg gušta, nego doć doma, otuširat se, maznut Rubeljov ŠIŠ iz dostave, leć u krevet, malička me izmasira, izljubi, pa ja nju, pa, hm,hm...



  16. #91
    turbo-limac
    Guest
    ma najveci gust je kad spakiras auto za skijacu, oprema, pance, skije, sarma, komad pored tebe, a ti pravac austrija. Dodjes do karavanki i rikne ti kuplung... smrzavas se u jesenicama 5 sati dok ne dojde slep sluzba iz zagreba po tebe, po cijeni od 500 kermi... jebada nema sta...
    ah, mali brzi automobili, nema veceg gusta...

  17. #92
    Pocket Rocket unlog
    Guest
    Nema većeg gušta, nego se nateravati punih pola sata sa GTT protiv Mini Cooper S, imaš ga na svakom semaforu, u autu stariji frik, nekih 40g., imaš ga kroz Gundulićevu, Ilicu, prema Britancu, na Pantovčak, cijeli krug, pereš ga, UŽIVAŠ, cvateš, staneš na semaforu kod Vinogradske, tip ti digne palac gore, zaboraviš gledati temperaturu, tip ti kaže, SVAKA ČAST, ti mu kažeš hvala, on ode, a ti kreneš na dva cilindra!!!

    NOVI DIHTUNG GLAVE!!!


  18. #93
    Mario Haas
    Guest
    Pocket budi siguran da kužim izvor frustre ali ne kužim čemu si se tu našao ispuhivat. Ljudi su ili ljudi ili su seronje, a ovdje na forumu sam vidio i jednih i drugih. To najmanje ima veze s tim koliko imaš para i da li te sponzoriraju starci. Ili si čovjek ili si govno. Uostalom, tak veli i El Bahati.


  19. #94
    2fast
    Guest
    Koji ste vi kreteni! Pa Lancia je legenda, auto s najvise pobjeda u WRC-u. I tesko da ce ih itko nadmasiti! Od tuda tolika cijena. Vi mi tu raspravljate o nekim brutalnostima... ma smijesni ste! ××××te o necem o cem nemate pojma, i vozite autice na daljinski! A ovaj \\\"Diablo VT\\\" je zbilja kreten na kvadrat!

  20. #95
    diablo VT
    Guest
    Moronu jedan, zar neznaš da WRC verzija Lancie Delte košta 500.000 eura!!!!!!!!

    Ja pitam za običnu Lanciu!

    Ti se kreten na na devetu!

Slične teme

  1. Lancia Delta Integrale EVO 3
    By stevan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 78
    Posljednji post: 15-12-2002, 20:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •