Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 95

Tema: Zašto je Lancia Delta toliko skupa!?

  1. #51
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pretpostavljam da je to kad je auto vruć i ne može upaliti automat startera, ali ne samo to već i treba sprovesti sa startera na akumulator dve žice na plus i minus. Svi zamijene samo starter i onda je malo bolje, ali nekad opet neće upaliti. Treba te dve žice sprovesti. A možda i ne da me ne napadnete odmah.

  2. #52
    OS-300
    Guest
    Još sam se ja čudio kako je tip bez ×××××ti iskeširao 20000 DEM za deset godina star auto. Ali čitajući vaše postove vidim da je to bila super cijena.

  3. #53
    diablo VT
    Guest
    Taj auto mi je baš čudan

  4. #54
    Mario Haas
    Guest
    Neki ovdje kontinuirano pretjeruju i ne razumiju baš najbolje koje su čari posjedovanja brzog auta. Nije uvijek nužno gaziti gas do poda, prolaziti svaki zavoj po boku i slično. To nije legitimacija ljubitelja auta nego najbolji dokaz da je za volanom ××××××. Kad voziš auto koji puno može, kad isam znaš dosta toga, ponekad je dovoljno saznanje da nešto možeš izvesti s pol snage. Neki put uživaš u preticanjima koja traju kratko, u savršeno odvezenoj seriji zavoja. Neki put ti je dovoljan zadivljen pogled upućen prema tebi i tvom autu. Ali nikad ne zaboravljaš da auto prije svega imaš radi sebe i svog gušta a ne radi drugih. Nikad ne zaboravljaš da si ti taj koji određuje kada i gdje. Nesportske poteze drugih vozača koje oznaka tvog auta najčešće iritira kao crvena krpa ispraćaš sa smješkom. Ne započinješ trku sa slabijima od sebe, dapače uopće se ne utrkuješ. Ne treba ti to, ti dobro znaš šta imaš pod haubom. Nije dovoljno samo imati jaku pilu, treba biti svjestan i auta i samog sebe. Tada auto pristaje tebi i ti pristaješ autu.

    Dečki oprostite na lirskom raspoloženju, ali nisam mogao odljet. Ovo je namijenjeno svim mladim dečkima tu koji uzalud raspravljaju o stvarima koje su nebitne. Zapamtite samo jednu stvar: Jednom kad se dokopaš jakog auta, više nema natrag.


  5. #55
    Mario Haas
    Guest
    A kaj se tiče dileme HF-EVO mogu konstatirat da je HF Integrale jedan jako dobar auto kojeg muči jedino talijanska šlampavost izrade. Ima primjera koliko hoćete, no ne bi htio zamarat ljude s tim. Mislim da je auto stvarno jako jako dobar i poželio bi imati jednog u garaži, ali nažalost nisam kolekcionar i moram imat smisla za realnost u kojoj živim. Ako bi se morao odlučiti, biram Mitsubishi i to na neviđeno.

  6. #56
    sepra
    Guest
    Ista dilema je bila na Top-Gearu pa su usporedili Evo 6 i Audi Quattro iz 81. Dobio je Evo ali za ××××nu dlaku. Naravno zaključak je bio ne uspoređivati različite svjetove, svaki je odraz svog vremena.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  7. #57
    sepra
    Guest
    Mada mislim da bi ih Alfa 75 oprala. Zbog ovjesa mislim.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  8. #58
    turbo-limac
    Guest

  9. #59
    OS-300
    Guest
    ) ) )

  10. #60
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ali bi i alfetta jer je ovjes identičan. )

  11. #61
    diablo VT
    Guest
    I zaključak svega ovoga glasi:

    Lancia je dobro auto, precjenjeno uz to da je alfa bolja!

  12. #62
    Pocket Rocket unlog
    Guest
    Zaključak je da vi koji imate nove automobile(jer si ih možete priuštiti)××××te za 10 godina star auto da je stara raga, a kad je DELTA izašla i uzimala WRC prvenstva, Subaru i Mitsubishi nisu mogli prići.Mitsubishi je sa svojim EVO1 dominirao grupom N!!!

    I zanimljivo je kako "majstori" imaju teoriju kupiti novi auto i voziti, a uvijek se ismijavaju dečkima koji si sami slažu aute s ljubavlju i svim novcem koji krvavo zarade.

    SVAKA VAM čast, TATINI sineki.

    Lako srat gdje je IMPREZA danas ili EVO VIII...

    Tužno sok te ××××...


  13. #63
    turbo-limac
    Guest

    prava rijec na pravom mjestu, pocket...

  14. #64
    Pocket Rocket unlog
    Guest
    Ma,pričao bi ja još, ali ću se samo nasekirati...

    Kada ćemo na kavu?

    Kad si free, da se ispričamo!

    Imaš pozdrav od Mimija i Gorana!

  15. #65
    Dom-Dom
    Guest
    Mislim Pocket koji je tebi ×××××???
    Nemrem vjerovati na kaj si spao??

  16. #66
    Pocket Rocket unlog
    Guest
    Reci Dom-Dom, koji je tebi ×××××?

    Jesam li ja ikada rekao da EVO ne valja?

    Jesam li podcijenio ikoga ili išta?!?

    Ne razumijem da se ×××× po auto koji je kultni auto i ikona osamdesetih i devedesetih!

    To mi ide na ××××× i na ××××× mi idu balavci koji ×××× da je EVO ovo i ono, IMPREZA ovo i ono, nikad se u njemu nisu vozili, niti budu, a pametuju!

    Tatica će im kupiti AR 147 i bit će glavni!

    Pun mi je ××××× toga!Uostalom, kum mi ima IMPREZU STi novu i mogao bi pričati o KARIZMI Impreze u odnosu na EVO ili DELTONU!!!

    PUN mi je ××××× više pametnjakovića koji su puni para i pljuju po starim pilama, jer si mogu priuštiti nove aute!!!


  17. #67
    Brock
    Guest
    Jebate... ti si totalno pukel... ) ) )

    Ajd dojdi sutra na pivušu!

  18. #68
    Pocket Rocket unlog
    Guest
    Nisam pukao, nego ne kužim koji je problem sa mojim postom?!?

    Sve što piše stoji i na mjestu je!

    Samo neka tatini sineki kupuju nove aute i za promjenu osigurača nek idu u ovlaštene servise, ×××× po nama klošarima koji slažemo sami svoje aute, krvavo se mučimo i učimo pomalo o automobilima, ulažemo ljubav i trud...

    Ali, sve se naplati prije ili poslije!

    GTT(3,000€)vs.325ci(50,000€) 1:0

    Pa nek si jebu mater...


  19. #69
    Mario Haas
    Guest
    Mislim Pocket da si prejako doživio cijelu stvar. To što nekom tata kupuje auto, a ti sebe financiraš sam to stvarno nije tvoj problem. Ničiji problem zapravo. To je vrlo relativna kategorija. Evo npr. svoje aute kupio sam si sam. I to prvi auto sa 27 godina! Do tada sam vozio svašta, učio se voziti na autu-krami od staraca itd itd. Ništa mi ne fali i nisam jalan na ljude koji imaju bolji auto ili više love od mene. Nikad ne zaboravljam s koje sam startne pozicije krenuo. Moj najbolji prijatelj na primjer svoje aute je dobio. No to stvarno nema nikakve veze, samo se živciraš. Furaj svoj film, imaj svoje gušte, uživaj u njima i bok.


  20. #70
    Pocket Rocket unlog
    Guest
    Daj pročitaj Mario Hass, svoj post i nađi pogrešku.

    Nitko nije jalan sok ga ××××, dapače, obožavam vidjeti lijepe, nove, brze aute.

    Stvar je u tome što ti TATINI SINEKI omalovažavaju nas koji ulažemo sve da bi uživali u plodovima rada.

    turbo-limac zna o čemu pričam, a trebao bi i ti znati.Kako netko može srati, a ne razumije da nije svima isto i da postoje različite situacije i pogledi na svijet među ljudima...

    Ali, ja sve naplatim...SVE...

    A kad kupim EVO3 u 12mj. naplaćivat ću i dragom Bogu ako treba...

  21. #71
    Dom-Dom
    Guest
    Ja uopće ne mogu vjerovati da je to onaj Rocket koji s nama bio na cugi?????????
    Stari moj ,da si bio muško mogel si svima u lice reči kaj ti nije po volji,a ovak sad pizditi po Forumu.

  22. #72
    Mario Haas
    Guest
    Pocket, bijesan si ko El Bahati.

    Ja potpuno kužim o čem ti pričaš ali ne kužim odakle sav taj bijes. Pa nisi valjda klinac od 19 da te napali svak ××××××? Ili jesi?

  23. #73
    Pocket Rocket unlog
    Guest
    DOM DOM

    objasni mi zašto si se ti uvrijedio?
    Ajde, čovjek tvojih godina kojeg ja poznam, cijenim i poštujem, a uvrijedio si se kao malo dijete?!?

    Jel' te tko imenovao, prozivao, ili slično?!?

    Ajde objasni!!!

    DOM, jel tebi teško shvatiti o čem ja pričam?!?

    Da ima ljudi koji pametuju i podcjenjuju nas druge,samo zato jer žive u izobilju i sve drugo što imaju drugi im je ×××××?!?

    AJDE, ako to ne shvatiš, stvarno s tobom nešto ne štima!!!


  24. #74
    Mario Haas
    Guest
    BTW, spremam mega seriju postova za Peugeot Klub 2003 samo nije još sve gotovo, kad operacija uspješno završi imat ćete kaj čitat. Pozdrav svima!

  25. #75
    Dom-Dom
    Guest
    Čini mi se da sam ja prozvan u tvojim postovima , a čini mi se i ostali tipa Girrarija, Sepre....
    Ja tebe kužim , samo mi nije jasno čemu čemu toliki bijes kod tebe.
    Pa reci ko te je uvrijedio tako..
    Mislim ne prepoznajem te....

Slične teme

  1. Lancia Delta Integrale EVO 3
    By stevan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 78
    Posljednji post: 15-12-2002, 20:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •