Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: tehnički pregled vozila-molim pomoć

  1. #1
    sammond
    Guest
    pozdrav svima

    molim vas za pomoć:
    auto mi glasi na oca a uskoro mi je tehnički.
    Zanima me da li ja mogu sam bez njega na tehnički ili i on mora ići pošto auto glasi na njega ( što je nezgodno jer nije u Hrvatskoj trenutno )

    unaprijed hvala

  2. #2
    Girrari
    Guest
    Možeš ići bez njega smo kaj ne znam da li još treba punomoć za to.
    Mislim da mene zadnji put nisu ništa tražili...<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  3. #3
    sepra
    Guest
    Ne treba on ići, samo ponesi svoju osobnu.

    Možeš dovesti i auto od malog Isuseka boli njih klinac, naći će oni već nekaj drugo da te zajebavaju.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  4. #4
    Dom-Dom
    Guest
    Pogotovo u Škorpikovoj.Ja mislim da su Levim Štefankima stručniji ljudi u ispitnoj postaji.

  5. #5
    Hondo
    Guest
    Treba ti osobna vlasnika vozila i tvoja osobna ako ćeš ti obavljati regu.

  6. #6
    Kas
    Guest
    Hondo je u pravu. Ja sam tako napravio neki dan. Bez ikakvih problema.

  7. #7
    Andre
    Guest
    I ja vec godinama registriram auto od starog,te me svaki put traze osobnu od starog.Ja idem u Siget

  8. #8
    Girrari
    Guest
    Koliko se ja sjećam, mene nisu ništa tražili.

    Inaće umjesto da furaš osobnu od starog, možeš ponjeti i punomoć ako je još imaš.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  9. #9
    mc
    Guest
    Treba ziher osobna od vlasnika i onda stvar ide bez problema. S druge strane, za policiju ti punomoc nije potrebna ukoliko vozis auto od clana obitelji koji se isto preziva...

  10. #10
    mc
    Guest
    Imam jednog frenda kojemu je prezime kao ime (npr. prezime Marko). Vozio je auto od starog, a u prometnoj od starog su se zeznuli pa su zamijenili ime i prezime. Kaze da je vec imao preko nekoliko objasnjavanja s policijom u stilu:
    P - "Ciji je auto?"
    F - "Od tate."
    P - "Zasto se vi i otac ne prezivate isto?"...
    )

  11. #11
    Girrari
    Guest
    Ma više ti punomoć ne treba ni ako voziš auto od bilo koje osobe, građanina RH ili frime registrirane u RH; raspitao sam se.

    Nekada je trebala punomoć čak i ako ti je auto glasio na člana familije. Ja tu punomoć još uvijek imam, a ona sadrži nekoliko stavaka za koje te opunomoćitelj može ovlastiti:
    - upravljanje vozilom
    - prodaja vozila
    - obavljanje teh. pregleda i svih radnji potrebnih za registraciju vozila
    - obavljanje svih radnji oko osiguranja vozila (podizanje odštete, kasko...)
    - itd.

    Tak da ja na teh. nosim samo tu punomoć, ali velim, ne sjećam se da su me prošli put išta tražili.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

Slične teme

  1. dani tehničke ispravn. vozila
    By Japec7777 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 25-05-2004, 20:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •