Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 49 od 49

Tema: Fiat: Planirano 12.300 otkaza!

  1. #26
    VR6
    Guest
    Pa ti vozis 75 i pricas sta je ruzno. Isto da Girrari pocne pricati nesto o izgledu automobila, ako moze imat onog ruznju od 166-ice, onda...

  2. #27
    zonta
    Guest
    Girrari ne mora značiti da bi bilo loše za Alfu da ju je kupio Ford

    Tako i tako Fiat nije uopće bio zainteresiran za nju, uzeo ju je samo zato da ju ne uzme Ford pa da ima konkurenciju u Italiij...........
    Nije ju sigurno kupio iz ljubavi
    A tako i tako su predložene mjere i strategije oko budućnosti marke bile vrlo slične i kod Forda i Fiata


    Mada je i meni draže da su pod Fiatom nego Amerima

  3. #28
    zonta
    Guest
    VR6 ti se ne javljaj oko dizajna............čovjek kojem je 166 ružna nema pravo glasa

  4. #29
    Girrari
    Guest
    Ma znam Zonta, ali samo napominjem. Ipak je pod FIAT-om Alfa koliko-toliko oživjela.

    VR6, no comment. <br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  5. #30
    INTERCEPTOR
    Guest
    VR6 ja NE vozim 75, ali svejedno 75 s ratkapama je ljepša od golfa R32

  6. #31
    OS-300
    Guest
    ) )

  7. #32
    Nije Valjda??
    Guest
    Uzalud tvrdite da su Nijemci ruzni kad prodajni rezultati govore suprotno.Ne bi Talijanci bili u kurcu da im auti nekaj vrijede i lice na nesto!!VR6,sram te bilo,166 je jedan od ljepsih Talijanskih poluproizvoda!!!A 75-ica je lijepa ko da je netko u kamenu isklesao(kao stari modeli Volva s kojima se zbijase sale)i ti si onda ko i VR6 po pitanju ukusa ak je ta rugoba tebi ljepsa od R32! )

  8. #33
    Ipak je
    Guest
    pazi ljubitelja njemačkih kola, jedan auto je lijep drugi izašli svi iz istog korita istog kalupa i onda ti takav govori što je dobro i lijepo. Ali ×××× ga prodajni rezulatati....
    Alfa 75, hahaha što je te godina radio švabo, audi 80 hahhaha, a potom B 4 hahahaha koja li su to rugla. Da alfa 166 je malo fulana ostale alfe su vrhunske, A audi i vw svi fulane kutije neznam dali jedan na nešto liči.
    Jedno je netko otvorio onu temu sa kontenjerem, golf V hahahahaha

  9. #34
    Dom-Dom
    Guest
    Mislim da IKEA ima nove ormare za sezonu jesen-zima.

  10. #35
    Ikea
    Guest
    tako je novi model regala za dnevnu sobu uskoro izlazi golf V. Naravno, prodajni rezulatati sve pokazuju, ormar za svakoga, a za dječju sobu nudimo polo, također prodajni rezultati !!

  11. #36
    Dom-Dom
    Guest

  12. #37
    INTERCEPTOR
    Guest
    Joj kako sam blesav ja mislim da ako je 75 u rangu novih VW-a po dizajnu onda odmah to uspoređujem ne razmišljajući da to nije fer. Pogledajte Jettu hitno smajlić koji riga augrhrrr stojadin ima više stila i osebujnosti neko volks jetta. vento, passati svi. A posebno oni jadni s početka ili ona debela šlapa. Ko se više sjeća. Moram ovo reći ali meni je jedna trula alfasud ljepša od phaetona.

    Danas su se ganjali fićo i golf 4. U jednom trenutku začudio sam se i upitao kako fićo može tako velikom brzinom po uzbrdici vući kamp kućicu. A ono golf mu zalijepio ... do prvog zavoja.

  13. #38
    Mazda3
    Guest
    Moze te se vi zajebavati na njihov racun, ali istina je da oni nisu u krizi. Ovo sto fiat pokusava postati "njemac" je stvarno blesavo. Pa kako ce im porasti prodaja ako na "novog" punta nabiju masku sa zadnje linije "pola"?Koja mu blago receno ne stoji ama bas nikako. Stari punto je bio 100 puta ljepsi.

  14. #39
    jeee
    Guest
    pa to švabi rade oduvijek pa je bilo normalno ajmo svi švaboooo je švaboooo i ne nema do švebeee.
    Jetta hahaha što je tu trulo ? Samo karoserija.

  15. #40
    sepra
    Guest
    Isuse koja hrpa debila.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  16. #41
    600
    Guest

  17. #42
    Doista???
    Guest
    Hahhahaahha,kakve sve hrpe ×××××× i bljuvotina pisu ljubitelji propale talijanske kanto-industrije!!! ) )

  18. #43
    OS PUNTO
    Guest


    Njemacki "ljepotan".

  19. #44
    Nije Valjda??
    Guest
    Bolji od 95% talijanskih kanti svoga vremena,a za razliku od njih jos uvijek se kotrlja!! )

  20. #45
    jao
    Guest
    baš to kotrlja ) ko oni iz kamenog doba sa kamenim kotačima voznja u vw je oduvijek bila kotrljanje ) Ma da čeka malo tu ne treba smajlić, to je istina , više odgovara ovaj

  21. #46
    INTERCEPTOR
    Guest
    Da li je normalno de je alfa 75 udobnija od golfa 4

  22. #47
    diablo VT
    Guest
    naravno, i to ne samo od golfa 4, nego i od passata! lično iskustvo!

  23. #48
    INTERCEPTOR
    Guest
    Da ne govorim o držanju ceste. ) ) )

  24. #49
    Stvarno
    Guest
    Alfa nije cak udobnija niti od ficeka ) ili mozda trebaju

Slične teme

  1. Fiat Uno
    By Bavaria in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 09-03-2003, 21:03
  2. Fiat Large - Najveći Fiat budućnosti
    By novosti iz fiata in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 27-01-2003, 19:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •