Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 49

Tema: Fiat: Planirano 12.300 otkaza!

  1. #1
    diablo VT
    Guest
    jaaaako uspješna kompanija <br><hr><font color="blue">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire, a car that speaks to its</font>

  2. #2
    mc
    Guest
    Nakon ove informacije sigurno ne kupujem "Mrvicu" kako moja zena zove Stilo MW - necu podrzavati kompaniju koja se nasutava s ljudima...

  3. #3
    INTERCEPTOR
    Guest
    Stilo multivagon fuj

  4. #4
    mc
    Guest
    A ××××ga kad mi treba kamion, a nemam love za puno birati...

  5. #5
    diablo VT
    Guest
    pa nemojte tako ljudi, girrari će se naljutiti...

  6. #6
    INTERCEPTOR
    Guest
    Taj fiat mi već ide na k... samo neke nakarade izbacuju stilo 5v, multiwagon, punto redizajn, novi large sa vectrinim motorim...aaaa...graug.. i ovjesom i povišenim krovom. Nek propadnu p. im m. kad su tako tuplavi.

  7. #7
    mc
    Guest
    Mislim da ga za sada nismo dirnuli u zicu - nije mi to ni namjera...

  8. #8
    OS-300
    Guest
    ) )

  9. #9
    Varaždinac
    Guest
    Treba im "gazda"kak i nam u lijepoj našoj, uvijek smo dobri kad nam netko visi za vratom.I naravno uzima "vrhnje".
    Samo kaj onda nebu skulptura nek stil i desing ala-GM.

  10. #10
    Girrari
    Guest
    INTCP, seronjo jedan. Gdje bi sa bila Alfa, da FIAT-a nije bilo??? Imao bi Ford Alfu, eto di bi bila.

    FIAT se proserava u zadnje vrijeme, ali nadam se da će doći pameti. Ne treba zato pljuvati firmu nego trenutno rukovodstvo koje je, očito, hrpa ××××××.

    MC, ako kupiš MW, imaš gajbu piva od mene. A onda možda ni ne bu trebali otpustit toliko ljudi iako je to velika provala jer zbog pritiska vlasti, nema novih otkaza do daljnjeg.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  11. #11
    Girrari
    Guest
    I ×××× te Large sa Opelovim motorom u dupe. Tak ste isto pričali da bu novi Punto imal Opelov 1.4 motor, a na kraju se ispostavilo da je to laž i provala jer se u Puntu nalazi brillante 1.4 16v FIRE!!!<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  12. #12
    mc
    Guest
    Ako kupim novi auto dogodine (bez obzira koji), ja kupujem gajbe - daj boze...

  13. #13
    Brock
    Guest
    Može.. isporuči nam ih na Mrežnici... )

  14. #14
    mc
    Guest
    ...osobno...

  15. #15
    Brock
    Guest
    ...naravno...

  16. #16
    mc
    Guest
    ...super...

  17. #17
    Brock
    Guest
    )

  18. #18
    Dom-Dom
    Guest
    Nemam ništa protiv , jedino ko bu čekal dogodine.

  19. #19
    mc
    Guest
    Sorry, ali mislim da bude meni ipak najduze cekati...

  20. #20
    mc
    Guest
    Ili mozda zelis reci da mogu vec sutra imati odlicnu Alfu? Cek da vidim jel imam negdje u kasici tih pisljivih 21000 uraca, pa da rijesimo probleme...

  21. #21
    Dom-Dom
    Guest
    Ajde pogledaj.

  22. #22
    VR6
    Guest
    Kad pocnu paraviti lijepe automobile, mozda nesto i prodaju...

  23. #23
    INTERCEPTOR
    Guest
    Zanimljivo, al VW isto radi rugobe pa se prodaje. ) ) )

  24. #24
    VR6
    Guest
    VW pravi lijepe automobile, jedino mi ovaj novi Touran izgleda pomalo promasen, ali neki koji su ga vidjeli uzivo su se odusevili izgledom, pa cu i ja pricekati da ga vidim uzivo...

  25. #25
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ma daj molim te lijepe. GOLF 5 vrata očaj od očaja, BORA auto koji ima dužu haubu i zadak od kabine, Passat prevjes od pola metra i debiloidna polukružna linija, semafori straga, polo - nekoordiniranme linije i teleći pogled, touran - odvratno, vidim ga svako malo pred salonom, ne da izgleda ko kombi već ko kombajn, toareg, linija u k.. totalno. zadnji dio očajan, svjetla kao dva dreka na ravnoj plohi, zadnja vrata karakteristično vw-ovski loše ukomponirana. Jedini VW koji ima dobro ukomponirana zadnja vrata je passat, a to je iskopirao s audija.. Fabia, octavia, super - ti kvaziprodukti nisu vriejdni spomena. jedino svijetal su im ljepša nego na VW-ima. Superb p assat koji je ionako predug, sa još produženom guzicom i ODVRATNIM svjetlima. Octavia fuuuuj. TT - izvrnjena kada, al može proć, a4 previsoka bočna linija, a3 previše hladan. Stražnji kraj loše, a2 no comment..... Sve govno do govna

Slične teme

  1. Fiat Uno
    By Bavaria in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 09-03-2003, 21:03
  2. Fiat Large - Najveći Fiat budućnosti
    By novosti iz fiata in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 27-01-2003, 19:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •