Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 36 od 36

Tema: želi li tko GSX?

  1. #26
    diablo VT
    Guest
    Onaj test-vozač iz auto kluba, za dlaku nije otišao u vječna lovišta, jer se zabio sa yamahom (nisam siguran) u opel corsu (nisam siguran), kojom je naravno upravljala žena! Ona se fino okretala usred ceste, neobazirući hoće li se neko zabiti u nju!

  2. #27
    diablo VT
    Guest
    A evo, čovjek je ni kriv ni dužan jedva ostao živ!

  3. #28
    GTI_FOREVER
    Guest
    Zoran Majcan. ×××× ga, ×××××× se desavaju. Ali imao je i Majcan momenata kad u testu pise da je vozio preko 270km/h Zagreb-Karlovac.

    A i sa autima ljudi ginu. Opet se svodi koliko pameti i srece imas...

  4. #29
    alfist_zg odlog.
    Guest
    nije Majcan nego Zrakić.
    Majcan je bio s njim, ali Zrakić se zabio u corsu.

  5. #30
    Girrari
    Guest
    Istina.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  6. #31
    Fresh
    Guest
    Meni su motori tiha patnja (prije svega enduro), ali gledajući promet u Zagrebu imam filing da kad bi kupio motor vozio bi ga na prikolici do npr. Sljemena, tamo se malo popeljao po šumskim stazama i na prikolici ga vratio doma.

    Ne znam, ja kad vidim motor iza sebe, maknem mu se u stranu, bilo u gradu ili na otvorenoj cesti, ali mislim da nas takvih ima jako malo.

  7. #32
    Kas
    Guest
    Vozim motor, i mogu reći, da je dosta opasno. Moraš voziti za sebe, ali i za druge. Vozači te ne primječuju. Nitko te ne ×××× 5 %!!! Jednom sam do sad letio preko volana. Tip mi je oduzeo prednost, a ja preko volana, njegove haube, na cestu. Bez kacige, ali mi nije bilo ništa strašno. Srećom.
    Šta se tiće sljemena, niz sljeme se ×××××i tako voze da ih nemreš preteći. Sa biciklom ga mogu prestići, ali pedro neda. Majku im njihovu!!!!!!!!!!!!!!!

  8. #33
    veki
    Guest
    ono sta je ferrari među autima,to ti je ducati među motorima,dok ne probas neznas,ali za nas siromahe izvuc 30 000e za pravog ducatia je previše,pa mora de se vozi i drugo,inace posjedujem R6 ali jedan ducati mi je uvjek tiha patnja,koja vjerojatno nece bit ispunjena,jedino da prodam stan i sl.

  9. #34
    sepra
    Guest
    Nema potrebe stari drž se R6 i biti će sve u redu. Osim ako ga ubodeš pored R6, jer znaš kak vele na spomen Ducatija - ko pašteta na suncu.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  10. #35
    sepra
    Guest
    <br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  11. #36
    S V T
    Guest
    Ducati monster <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

Slične teme

  1. tko želi biti miliunaš
    By q10 in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 27-11-2002, 12:49

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •