Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: VW-Škoda dijelovi

  1. #1
    VW
    Guest
    E znate šta je radim u posljednje vrijeme,mislim kad mi se auto pokvari(inače imam Golf IV. tDI-101ks)!Odem kod ovlaštenog VW servisa koji mi pregleda auto,kaže šta ne valje s njim,napiše dijelove koje je potrebno popravit i ja se lijepo po završetku pregleda zaputim kod Škode i lijepo si promijenim dijelove,nemoj te mislit da je razlika u njima-nema ni najmanje razlike-kod VW servisa mi daju serijske brojeve svih dijelova koje treba zamijenit i iste takve,ma potpuno iste,iste sa istim serijskim brojem,mjestom proizvodnje dobijem kod Škode ali znatno znatno jeftinije!Evo primjerrije mjesec dana mi je otišao jedan senzor koji mjeri protok zraka,tj regulira prolaz zraka ovisno koliko se gasa da itd.-no idem ti ja kod VW i kaže cijenu 2767 kn,"2767"-ja sam poludio i odem ti ja kod Škode kad tamo isti istavcati cijena:700 KN!To sam promijenio i auto opet normalo radi ko prije ali ja sam uštedio 2000 kn!Ja vam savjetujem svima da to radite jer u VW na veliko pljačkaju!Ne znam zašto bi ja tolike novce davao u VW kad to isto dobijem i u Škodi!Živjela Škoda!E da li znate koliko koštaju dijelovi kod Seata?Jel ima još koga ovakog?

  2. #2
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pametno.

  3. #3
    diablo VT
    Guest
    Jeftino?


    Godišnje ćeš imati 10 puta više kvarova sa škodom, nego sa VW-om. Kad se sve sabere i oduzme ispadne da je ipak cijena održavanja VW-a jeftinija od škode!

  4. #4
    diablo VT
    Guest
    U to sam se lično uvjerio!

  5. #5
    INTERCEPTOR
    Guest
    Imati ćeš više kvarova jer su škode opremljenije od VW-a, pa se više toga ima pokvariti.

  6. #6
    GS
    Guest

    Na koji model konkretno mislis , Octavia TDI i 1.6 sa WV motorom se pokazala vrlo robustnom i pouzdanom u svojoj cjenovnoj kasi , u odnosu na Golfa ima i kvalitetnije i manje zahtjevno celicno podvozje koje jeteze , ali i mnogo adekvatnije nasimp utevima i mnogo povoljnija za osrzavanje .

  7. #7
    GS
    Guest

    Ovako izgleda kad i beba lupka po tast )

  8. #8
    je kita
    Guest
    e nije baš tako, ja imam A4 star godinu dana i isto mi je otišo taj prokleti regulator protoka zraka i isto rekli oko 2.500 kn ali ne paše od škode jer ima neki zason ili tako nešto sa strane i ××××× ošlo 3.000 kn govno ne spada di pod garanciju. To ti je audi da vidiš njemačku kvalitetu.

  9. #9
    solle
    Guest
    Mogu reći da sam jako zadovoljan s Golfom(inače je auto 2000) jer mi je ovo prvi kvar na njemu,naravno ne računajući one redovne servise-ne idem kod ovlaštenog(Zubaka) i mislim da je to glavni razlog da mi je tako dugo izdržao bez kvarova,imam svoje "majstore"!

  10. #10
    piquet
    Guest
    i ja danas nijenjao to ××××××-1000 i nešto kuna. auto opet leti! )

Slične teme

  1. dijelovi za A4
    By lex in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 08-11-2004, 15:33
  2. VW auto dijelovi
    By mali in forum Auto servisi
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 25-05-2004, 11:49
  3. auto dijelovi
    By Fico in forum Auto servisi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 15-01-2004, 01:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •