Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Ferrari ili Shumacher

  1. #1
    r 23
    Guest
    Vidim da ovdje ima mnogo poklonika ove momčadi i vozača.
    Zanima me za koga vi navijate, za vozača ili momčad.
    Npr. da Montoya pređe u ferrari za koga bi vi navijali, ovo pitanje vrijedi i za Montoyine poklonike.

  2. #2
    Dom-Dom
    Guest
    FERRARI PER SEMPRE!!!!!!
    Samo mi švabe idu na živce, treba ostaviti Barichela.Ma kakav Montoya , derpe, pičkica , Ralf , cmoljo.
    U ferrarija treba talijane staviti Fisichelu i Barichela ( koji nije talijan ali je takve krvi).

  3. #3
    r 23
    Guest
    Ali Ferrari spašava samo Schumaherovo umijeće, koje i nije veliko, ali nema veze, a po Barichelu bi Ferrari bio druga, možda čak i treća momčad u prvenstvu iako imaju najbolji bolid.

  4. #4
    Dom-Dom
    Guest
    Ma slažem se s tobom.Švabo je dosadan već , makar mislim da bude on u Ferrariju vječno , vjerojatno poslije kao neki šef.

  5. #5
    piquet
    Guest
    dom-dom malo mi se gubiš.

    montoya-pičkica. apsolutno se ne slažem.
    kimi, alonso i montoya su budućnost.

  6. #6
    Zeljac
    Guest
    Mislim da Ferrari vise nema najbolji bolid, jer ga Montoya ne bi stigao i prestigao. Mislim da je stvar u gumama. Sam Montoya je rekao da je Shumi bio brz na ravnom, ali čudno spor u zavojima. U zavoju ga je i prestigao. Na kvalifikacijama Shumi je bio najbrži u drugom sektoru koji je najravniji. Kimi ga je dobio u prvom i trećem sektoru koji su zavojitiji.

  7. #7
    T-IE
    Guest
    U prvom redu navijam za Schumija, pa za Ferrari. A nakon šta Schumi ode iz f1 navijat ću samo za Ferrari.

    p.s. Schumi je najbolje šta se Ferrariju dogodilo u zadnjih 20-ak godina. <br><hr><font color="red">GTI</font>

  8. #8
    Girrari
    Guest
    Ferrari, Ferrari i još jednom Ferrari.

    Vozači prolaze, a mitovi ostaju.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  9. #9
    Fresh
    Guest
    Samo za M. Schumachera, briga me u kojoj je momčadi. Dok je vozio to je bio i Irvine.

    Kad se Schumi povuče, tko zna, za sada je najbliži Alonso.

  10. #10
    diablo VT
    Guest
    SCUDERIA FERRARI: 1. M. Scumacher
    2. H. P. Montoya
    BMW WILLIAMS: 1.Fernando Alonso
    2.J. Villeneuve

    to bi bio moj prijedlog za ove dvije momčadi!


  11. #11
    piquet
    Guest
    čitam intervju sa rossom brawnom i ne vjerujem. čovjek komentira da je jpm okrutno pretiče i da bi trebalo nešto poduzeti. ne vjerujem. i što je najbolje spominje kako su michael i hakkinen imali čiste borbe, a u spa ga je michael skoro "ubio".

  12. #12
    piquet
    Guest
    gade mi se s tim spikama.
    valjda bi kad michael dođe u vodstvo trebao izači pace car i do kraja utrke biti na stazi tako da michael nema problema.

  13. #13
    diablo VT
    Guest
    normalno!

  14. #14
    mika 4ever
    Guest
    ma naravno, na stazi sve triba podredit Michaelu

  15. #15
    ALONSO
    Guest
    Fernando Alonso-Renault F1 team
    )

  16. #16
    adi vr6
    Guest
    najviše bi volio da Alonso pređe u Ferari zajedno sa Šumiem bili bi nezaustavljivi Montoja je za mene papak
    svaki put na utrci kiksa nemoguće da je toliko nesretan

  17. #17
    Axl
    Guest
    Ja sam vatreno navijac Ferrarija, i to od vremena Alana Prosta, zavolio sam taj tim tada jer je bio u velikim problemima a nekada je bio mocan. Bio je crven i jedini je pravio i sasiju i motor,imao je samo jedno ime.
    Forza Ferrari

    Shumachera nisam volio ni kada je bio u Benettonu i smatram da je 94 izgurao Hilla sa staze i tako postao prvak samo tada nije uhvacen.Moram priznati da je dobar vozac, mozda i najbolji samo ce ga njegovi postupci od prije pratiti i ... pratiti.
    Montoyu ne bih zelio u Ferrariju zato sto decko ima prevelik jezik.
    Button,Alonso,Trulli, i Fisichella mozda njega i najradije bih zelio
    S

  18. #18
    Pamela loves Ferrari
    Guest
    Ja volim Ferrari, ali ni Shumaher ne izgleda lose za jednog Shvabu!!! <br><hr>

Slične teme

  1. Ferrari???
    By T-IE in forum Formula 1, Rally, NASCAR
    Odgovora: 61
    Posljednji post: 08-02-2004, 19:32
  2. Ferrari
    By AntiFerrari in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 18-03-2003, 14:20

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •