Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Ferrari ili Shumacher

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    r 23
    Guest
    Vidim da ovdje ima mnogo poklonika ove momčadi i vozača.
    Zanima me za koga vi navijate, za vozača ili momčad.
    Npr. da Montoya pređe u ferrari za koga bi vi navijali, ovo pitanje vrijedi i za Montoyine poklonike.

  2. #2
    Dom-Dom
    Guest
    FERRARI PER SEMPRE!!!!!!
    Samo mi švabe idu na živce, treba ostaviti Barichela.Ma kakav Montoya , derpe, pičkica , Ralf , cmoljo.
    U ferrarija treba talijane staviti Fisichelu i Barichela ( koji nije talijan ali je takve krvi).

  3. #3
    r 23
    Guest
    Ali Ferrari spašava samo Schumaherovo umijeće, koje i nije veliko, ali nema veze, a po Barichelu bi Ferrari bio druga, možda čak i treća momčad u prvenstvu iako imaju najbolji bolid.

  4. #4
    Dom-Dom
    Guest
    Ma slažem se s tobom.Švabo je dosadan već , makar mislim da bude on u Ferrariju vječno , vjerojatno poslije kao neki šef.

  5. #5
    piquet
    Guest
    dom-dom malo mi se gubiš.

    montoya-pičkica. apsolutno se ne slažem.
    kimi, alonso i montoya su budućnost.

  6. #6
    Zeljac
    Guest
    Mislim da Ferrari vise nema najbolji bolid, jer ga Montoya ne bi stigao i prestigao. Mislim da je stvar u gumama. Sam Montoya je rekao da je Shumi bio brz na ravnom, ali čudno spor u zavojima. U zavoju ga je i prestigao. Na kvalifikacijama Shumi je bio najbrži u drugom sektoru koji je najravniji. Kimi ga je dobio u prvom i trećem sektoru koji su zavojitiji.

Slične teme

  1. Ferrari???
    By T-IE in forum Formula 1, Rally, NASCAR
    Odgovora: 61
    Posljednji post: 08-02-2004, 19:32
  2. Ferrari
    By AntiFerrari in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 18-03-2003, 14:20

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •