Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 119

Tema: Montoya ponizio Schumija

  1. #1
    OS-300
    Guest
    Zaobilaženje sa vanjske strane!!!
    Dokaz tko je pravi velemajstor!!! <br><hr><font color="blue">Montoya je zakon!!!</font>

  2. #2
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ti sigurno ne jer se vidi da blage nemaš o čemu pričaš. )

  3. #3
    INTERCEPTOR
    Guest
    Jednom netko napravi nešto što Schumi radi već 5 godina i odmah je velemajstor.

  4. #4
    OS-300
    Guest
    Lako je to raditi kada imaš najbolji bolid. Sjeti se kada je Ferrari bio u banani Schumija nije bilo nigdje!!!

    Mada me je sada Montoya oduševio inače navijam za Kimija koji je po mom mišljenju veći talent od Schumija.

  5. #5
    OS-300
    Guest
    O da Mika ga je na Hochenheimu još jače ponizio.
    Baš se i ne sjećam da je ikada Schumi imao kako spektakularno zaobilaženje. Sve su to sterilne njemačke sheme.
    Fuj.

  6. #6
    INTERCEPTOR
    Guest
    Kako ga nije bilo nigdje kad se borio do zadnje trke sa villeneuveom i hillom a ferrari se raspadao, otpadali su mu kotači i ne znam što. Al on je svejedno prao i bio im glavni konkurent. Sjeti se što se dešavalo kad bi pala kiša, koliku je prednost Schumacher nabijao. I barichello ima isti bolid pa je pušing kao i coulthard.

  7. #7
    OS-300
    Guest
    Hill je bio papak bez muda i tada je imao najbolji bolid. Sezonu prije je Schumi u Bennetonu imao najbolji bolid otuda mu i naslov, ali jedva.
    Coulthard je moron koji uvijek preforsira svoju mašinu. I onda puffff!!! Eksplodira mašina.
    Rubinjo je tamo lijevo smetalo koji će uvijek biti degradiran u svojoj momčadi. Sjeti se odlazaka u boksove pa puštanja Schumiju. Da je muško već bi odavno otišao.
    Mislim da je sam Montoya više puta zaobišao Schumija u izravnoj borbi nego obrnuto.

    Vidi šta Kimi radi sa slabijim bolidom od Ferrarija i BMW-a. Tu tvoja argumentacija pada u vodu.
    Da i još se vozi u prošlogodišnjem bolidu.

  8. #8
    asad rizvi
    Guest
    danas je montoya definitivno pokazao onom kretenu schumacheru kako se vozi!!!!
    a s druge strane zao mi je kimmija, i još uvijek ne shvaćam zbog čega je alonso toliko ranije kočio pa je coulthard izletio u vražju mater?!

  9. #9
    sepra
    Guest
    Montoya me razveselio kao nikad do sad, legendarno. <br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  10. #10
    Fresh
    Guest
    Zao ti je Kimija. Vidi se da dijete ne zna voziti kad je uspio zaklati VELIKI Mercedes.

    A i Coulthard , malo je dečko puko kad je vidio da ne može prestići Alonsa onda je kao izletio, jeftine fore.

    Viva Schumacher, M naravno.

    Veli Montoya na presici, ostavio sam mu dovoljno mjesta, da, zato su se i dotaknuli, a gospodin Montoya nije ni toliki profesionalac da uspije sakriti svoj kiseli smješak zadovoljstva - stoka.

  11. #11
    KAMA-
    Guest
    Da shumi je bio veliki profesionalac dok se veselio kad je senna poginuo.

  12. #12
    sepra
    Guest
    Pa ostavio mu je dovoljno. Ako pažljivo pogledaš snimku vidjeti ćeš da se Schumi odmicao od pasica a ne da je Montoya njemu ušao u putanju. Dakle situacija je savršeno čista, Schumi se zabio u Montoyu, odnosno dirnuo ga je. Mali je to odradio vrhunski, ak si spor, makni se.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  13. #13
    Fresh
    Guest
    Koliko sam ja vidio na snimci Montoya se odmaknuo tek u trenutku njihova kontakta. Do tog trenutka mu je debelo suzio prostor za prolazak, jer da je Schumi odmicao od pasica ne bi se izvrtio. On je u trenutku kontakta vjerovatno sa svojim desnim kotačima bio na pasici, u tom trenutku je dotaknuo Montoyu i izvrtio se.
    Da je bio sa svim kotačima na asfaltu sumnjam da bi se izvrtio.

  14. #14
    piquet
    Guest
    sepra - oko sokolovo.
    fresh pišeš gluposti.

  15. #15
    OS-300
    Guest
    Kada Schumi popuši onda su krive gume. Sada ne mogu kriviti ni gume, ni set up.
    Pljuska je bila potpuna.
    A još veća je pljuska kada ga kako je Fresh rekao "dijete" pobjedjuje. ) )

  16. #16
    Dom-Dom
    Guest
    Po meni je Švabo trebal pustiti propelerčeka, jer tak je onaj seronja u Mercedesu uspio zaklati motor, pa nije bilo nikakve opasnosti po bodove.Trebal je pokupiti treče mjesto i boli ga pimpek ,a ovi propelerčeki nek malo si natežu medikament kak su dobri.Na kraju je dobro ispalo.

  17. #17
    Dom-Dom
    Guest
    Meni je najviše žao Barichela kaj je dobio nogu iz Ferrarija.Ma švabe treba počistiti iz Maranela, RAUS!!!!!!!!!

  18. #18
    INTERCEPTOR
    Guest
    Nitko ne razmišlja da Ferrari vozi na Bridgestoneu koji debelo puši na svakoj utrci. Pogledajte poredak na startu. Svi Michellini su naprijed, samo je Ferrari na onom jap. dreku.

  19. #19
    OS-300
    Guest
    Evo. počeo nam je INTCP prodavati Cvitković fore. Potenza ne valja itd.

    Sve je to jako upitno što se govori na TV-u.
    Kakav je bio Michelin prije tri godine?
    To ti je taman tri naslova za Schumija. Najbolji bolid i "najbolje gume". Jednostavna računica.

  20. #20
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pa daj pogledaj malo Bridgestonei su sve na zadnjim mjestima. BTW cvitković i oni njegovi komentatori su kretenjare. Znanje im je minimalno. I dosadni su u pičku m. Već su 100 put rekli za pizzoniu jungle boy. Već toliko da mi pizzonia zbog njih ide na jetra.

  21. #21
    OS-300
    Guest
    Dom, slažem se s tobom!
    Neka uzmu Trullija i Fisichellu. I onda forza Italia.

    Ovako svaki puta morate slušati ono švapsko smeće od himne.

  22. #22
    Dom-Dom
    Guest
    Po meni u Ferrariju trebaju voziti Fisichela i Barichelo.To bi bila Forza!!!!!!!

  23. #23
    alfa099
    Guest
    ...u Ferrariju trebamo vozit bullit i ja...pa onda da vidiš veselja...u stvari JA...a tko će biti vodonoša, boli me kitara... <br><hr><font size="+1" color="blue">Alfa mi je plava...kao i krv...</font>

  24. #24
    INTERCEPTOR
    Guest
    Samo što su to prosječni vozači i nikad ne bi bilo iznenađenja. Barichello je trul i gotovo. On nikad neće nikome nabiti prednost ili voziti bolesno po kiši. To je sve prosjek.

  25. #25
    OS-300
    Guest
    Jungle boy, ice-man, rubinjo...pa je onda odjednom Trulli na 4 mjestu a momak nije ni u utrci itd.
    ) ) )

    Od prvih 4 momčadi po jačini cjelokupnog bolida 3 je na Michelinu pa ti je onda tu računica jednostavna zašto su svi na BS-u (osim Ferrarija )loše pozicionirani.

Slične teme

  1. Montoya
    By De_Lore@n in forum Formula 1, Rally, NASCAR
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 13-06-2003, 21:31
  2. Montoya u karting !!!
    By Ferrari in forum Formula 1, Rally, NASCAR
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 02-12-2002, 11:17

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •