Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: STORY SUPER NOVA

  1. #1
    CLIO SPORT
    Guest
    jel ko gleda ove kretene???????

    prestrasno......! jednostavno nemrem vjerovat koji su to idioti!

    ajd......ako se netko od vas forumasa prijavio na to......tko prizna, pola mu se prasta!!!!!!!

    (oce se ko kladit da li ce NovaTV intervenirat i ugasit forum!?)

    <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">ZNA SE...</font>

  2. #2
    S16
    Guest
    Misliš ono pivanje? Novorođenče ima bolji glas od 95% prijavljenih. Strašno!

  3. #3
    diablo VT
    Guest
    hahahahaha ) ) ) )

  4. #4
    diablo VT
    Guest
    pravo dobro pjevaju

  5. #5
    Mazda3
    Guest
    Ja sam se prijavio za natjecanje u Osijeku, tj. prijavit cu se. Izvest cu Girls on film od Duran Duran.
    Drzte' mi fige.

  6. #6
    D0mi
    Guest
    Ma ja bi ubio i voditelje i natjecatelje, pa to je sramota za vijeli ljudski rod. Uzas

  7. #7
    Helix_206
    Guest
    Pišam od smjeha...komedija. Ali s druge strane ok, bitno da se ljudi zabavljaju, i mi koji pišamo od smjeha i oni koji pjevaju.
    No fascinira me kakve rulje ima, pa nisam ni znao da tak nekaj postoji, kamoli da izlete pred kamere i "pjevaju"....jao )

    S druge strane NOVA uživa, sponzora ko kenje (čitaj: $$$$), a fino su iskoristili švabsku ideju jer se to tamo dešava več poduže...nije ni Nova luda.

  8. #8
    turbo-limac
    Guest
    ja bi jedino volio vidjeti kako uzivo bez matrice pjevaju neke od onih "zvjezdica" koje pametuju u ziriju.... mislim da bi im to skinulo onaj ×××××vi smesak s lica....

  9. #9
    Girrari
    Guest
    Apsolutno se slažem turbo-l.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  10. #10
    307
    Guest
    neki imaju sluha ko tepsija, ali svaka im čast, zabavili su ljude, a treba imati mu.. i nastupiti

  11. #11
    turbo-limac
    Guest
    jednom sam slucajno okrenuo na to ×××××× i vidim pitaju zensku nakon nastupa kako misli da je prosla.... kaze ona "ma sve je bilo super, jedino mi se ona minea stalno smijuckala, ma nek se ona pogleda malo u ogledalo pa ce joj biti smjesno"......

  12. #12
    alfist_zg odlog.
    Guest
    ali treba imati i muda i izvesti performance pred kamerom i hrpom ljudi koja gleda.
    Ja to nebi mogao pa da imam i deset puta vise sluha. (dobro dvadeset, posto skoro uopce nemam sluha).
    pjevam jedino pod tusem i kad se nalijem ko guzica u nekoj konobi...
    "...maslina je neobranaaaaa, nima koga da je bereeeeee..."
    ) ) )

  13. #13
    CLIO SPORT
    Guest
    alfist......ajd ne drobi gluposti.....nisam sehtio raspisat po forumu.....mislio sam da ces priznat!

    aj lijepo otpjevaj "djevojka sa sela" koju si otpjevao u subotu na story super nova showu!!!!!!!
    i ta perika.......ti bas i ne stoji,ja sam te odmah prepoznao!



  14. #14
    alfa099
    Guest
    ...ovo me podsjeća na "Audiciju" s OTV-a od prije 7-8 godina, ak se itko sjeća...vodio je Zuhra i Ivana Ivančić...
    Činjenica je da pol ljudi na ovom napjevavanju bolje pjeva nego "profići" na festivalima...i to live, a capella... <br><hr><font size="+1" color="blue">Alfa mi je plava...kao i krv...</font>

  15. #15
    OS-300
    Guest
    Ono što je bilo prošli put je bila katastrofa. Gledao sam 5 minuta i već sam se naživcirao.

    To mi je kao kad gledam Malnara i društvo.

  16. #16
    Alfa 147 - na poslu
    Guest
    Story super moj qurac! Pa stvarno mora covjek biti retardiran da prati tu lakrdiju, a kamoli da se i natjece!

  17. #17
    OS-300
    Guest
    Ups, a ja te prijavio za Osijek! ) ) )


Slične teme

  1. STORY SUPER NOVA...
    By :o) in forum Arhiva
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 14-08-2004, 16:14
  2. POMOĆ - PUNTO STORY SUPER NOVA ili SEICENTO SPORTING?
    By POCKET ROCKET UNLOG in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 57
    Posljednji post: 04-02-2004, 02:06

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •