Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 68

Tema: Krece proizvodnja Mazde 3

  1. #1
    Mazda3
    Guest
    Četvrti potpuno novi Mazdin model u samo 18 mjeseci bit će službeno predstavljen u Frankfurtu u rujnu ove godine, kada stiže i na tržište.

    Mazda je danas započela proizvodnju još jednog modela svoje "nove generacije". Novi će automobil na japanskom tržištu nositi naziv Axela, a na ostalim tržištima, uključujući i europsko, zvat će se Mazda3. Time u mirovinu odlazi dosadašnja Mazdina obitelj 323. Na svom tržišnom putu "trojka" će slijediti uspješne nastupe modela Mazda6, Mazda2 i Mazda RX-8. Službeno predstavljanje Mazde3 bit će na 60. Frankfurt Motor Showu početkom rujna ove godine.
    Na istom će mjestu biti objavljeni i dodatni detalji o novom modelu, poput cijena, paketa opreme i pogonskih skupina.

  2. #2
    Mazda3
    Guest

  3. #3
    _Stevo
    Guest
    Very Nice!!!
    Samo se nadam da će bit i u verziji sa 4-vira vrata i nekim normalnim motorima(na našem tržištu). Da bar preuzmu motore iz 6-ice plus 1.6 iz MX-5...
    Inače <br><hr><font color="red">Ček Republik hir aj kam</font>

  4. #4
    passenger57
    Guest
    ne izgleda uopste lose,samo sto ima viska vrata...

  5. #5
    Yokosuka/
    Guest
    ..to je pravi izgled auta?...

  6. #6
    mc
    Guest
    Jako dobro...

  7. #7
    Girrari
    Guest
    Sve je to već viđeno... negdje.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  8. #8
    Mazda3
    Guest
    To bi trebao biti finalni izgled, trebao...
    Girrari: Spermi

  9. #9
    mc
    Guest
    Je, valjda su u Mazdi citali forum, pa kad su vidjeli kako ste spljuvali sasvim novi dizajn Megane - odlucili su se na vec vidjeno... ne mos bolivit - ljudi nikad zadovoljni...

  10. #10
    Girrari
    Guest
    Odozada i iz profila, opasno vuče na 307, a naprijed čak ima elemente PT Cruisera.
    Moš ga jebat, ali mene to ne oduševljava. Radije onda Megane; on je bar svoj.<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  11. #11
    Mazda3
    Guest
    Iz ovog kuta dosta njih bi "vuklo" na PT-a. A ovaj straznji dio... Ne, ne, ne, odustajem. 10 ujutro je a nisam ni kavu jos popio. Nisam se ni probudio kak spada.
    Adios amigos

  12. #12
    Yokosuka/
    Guest
    ..ako bude takav to je moj budući car.Čital sam negdje da će ugrađivati 1.6-16v dizelaša od 90 i 110 ks,ovaj 110 bit će moj.Ko će se strpiti do prvog mjeseca ...

  13. #13
    leffe
    Guest
    prva varijanta mi je bila malčice ljepša al dobro, i ovako je jako lijep autić

  14. #14
    Girrari
    Guest
    Je, autić fino zgleda, al ×××× ga kad se ja nemrem otet dojmu...<br><hr><font face="Courier" color="blue">I'm a professional killer. I kill people for money, but you are my friend so I'll kill you for free.</font>

  15. #15
    Ed Hunter
    Guest
    Pravo zboriš Girrari. Meni se isto čini ko da je gemišt PT Cruisera i 307. Samo da nebu preveč kiseli.

  16. #16
    Ed Hunter
    Guest
    Inače, ... prvi dojam, very nice!

  17. #17
    leffe
    Guest
    totalno je nebitno na koda auto "vuče" jer danas svatko svakog kopira i bit če sve sličniji, zar nije i honda(accord) kopirala mazdu(6) u dobrom dijelu itd
    meni se sviđa...

  18. #18
    Yokosuka/
    Guest
    ..čuo sam priču da će biti 5% jeftinija od 323 zbog politike opreme.Naime,navodno će biti tri razine opreme.No dobro, neću više pričati jer je sve to navodno...

  19. #19
    Yokosuka/
    Guest
    ..Mazda3, odi na www.ciudad.com i klikni na auto,imaš tamo 3 velike slike od te plave Axele,daj stavi onu u "pokretu"...

  20. #20
    Mazda3
    Guest

  21. #21
    Mazda3
    Guest
    Izgleda mi super. Ako budem do nove godine skupio pare uzimam ju. Sada bas kao za vraga necu uspjeti sakupit


  22. #22
    VR6
    Guest
    Zanimljivo izgleda, posebno ova zadnja slika. Vidjet cemo kako djeluje uzivo... )

  23. #23
    diablo VT
    Guest
    Dobar autić!

  24. #24
    T-IE
    Guest
    Dobra, dobra, meni je i 323 strava.<br><hr><font color="red">GTI</font>

  25. #25
    S V T
    Guest
    Fina kola ova nova trica!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

Slične teme

  1. Klub vlasnika Mazde MX-5
    By miata.hr in forum Auto servisi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 13-10-2004, 08:03
  2. Povratak Mazde
    By arba051 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 11-10-2002, 23:34

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •