Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 163

Tema: kako prodat auto???

  1. #1
    trevor
    Guest
    naime posjedujem alfu 155 96go. V6 170ks,i neme te teorije da je prodam,svako pita koliko troši,to ti treba cisterna,ovo ono,ljudi su tako dosadni,a koliko dođe ugradit plin??? i tako dalje,to su vam uglavnom pitanja kupaca,dođemi da stavim unutra dizel masinu pa se mozda proda,auto prodajem vec nekih ,pa skoro godinu dana,sta je kod nas tako tesko prodat alfu,ili u cemu je problem?? pitam 6500e ,neznam mozda je previše???

  2. #2
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pa to ti je sića od love za takav auto. Ljudi su ××××××.

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Joooj, supatniče moj. Našem narodu je teško prodat bilo koji auto koji puno troši.
    Svi bi se vozili brzo, a da im auto troši ko Zippo.

    Svoju Alfu sam prodaval za 4000 €, a dal bi je i za 3500. Ali ne! To je 2.0 V6 TB. Pa to troši. Pa majku ×××××, dobro jutro da torši. Pred kraj prodaje sam već bil toliko bjesan da sam ljudima govoril neka si radije kupe Golf 2 dizel za tu cifru.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  4. #4
    Mazda3
    Guest
    Spusti cijenu na 4000 eur i odmah ce otici.(sala)
    Naglasavas li to V6 170ks?
    Najbolje ti je napisati "dug i sirok" opis alfe, tako da izbjegnes suvisna pitanja. E pa ako onda netko hoce kupiti, javit ce se bez previse filozofiranja.

    Napises alfa 155 bla bla, ugradnja plina nije moguca, trosi xx litara na 100km.Cijena je fiksna....Samo ozbiljne ponude....

  5. #5
    trevor
    Guest
    mozda bi prodao da pise alfa 155 2.5 TD, mozda bi se tukli za nju,ali opet mozda,nije to golf

  6. #6
    mazohist
    Guest
    Da, ali Alfa je ipak jaca i brza od vecine TDI-a, tako da nije nista posebno sto ga mozes ostavit saltajuci u nizu. Mi ovdje uglavnom govorimo o slabijim motorima gdje su dizeli brzi. A saltanje u nizu kod njih moze pomoc samo na nekoj ravnici i kad nema puno ljudi u autu. Na nizbrdicama i sa opterecenjem, benzinci jednostavno gube dah. Nisam neki fan dizelasa nego je ovo jednostavno cinjenica.Ja bi rađe uzeo alfu TD,sigurno bolje vuče na okretajima. Pozdrav

  7. #7
    Dom-Dom
    Guest
    Joj ja nemam više snage za idiote.Stari , potpuno te razumijem. Sad igram loto i ak dobijem neku lovu ostavil si budem 156 V6.Pa nedam ju za burek.

  8. #8
    trevor
    Guest
    dom-dom,o cemu ti??? sta si kupio 156 V6???

  9. #9
    Girrari
    Guest
    Pa D-D ima 156-icu 2.5 V6 cca. godinu dana.

    Sad je prodaje jer je kupio nešto zbiljski opako! Banzai!!!<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  10. #10
    Dom-Dom
    Guest
    Pa imam ju točno godinu i pol.
    Pa da se i ja malo pohvalim ,malo sam se naganjal po Ljubljanskoj sa starom Imprezom, ali Impreza nije bila STI , nego slabija, pa sam ×××× ga bio brži.
    EVO VII je ludilo , ide u P.M., zbilja moraš biti max. skoncentriran , jer stupovi od rasvjete prolaze ko ludi kraj tebe.A bio i neki papan u Mercedesu Okcu i htio se pridruziti meni i Imprezi.A ljudi bolesnog čovjeka , ne sječam gdi smo ga uopče izgubili.

  11. #11
    INTERCEPTOR
    Guest
    Mazhost si ti pobenavio? Pa zašto služi mjenjač?

  12. #12
    DKW
    Guest
    Nažalost, realna cijena 155/V6/1996. bi bila 5500Eur,sa tendencijom prema 5000.

    (DKW: Alfa driver since 1995.)<br><hr><font face="Impact" color="blue">Every Day is the Stockholm Getaway</font>

  13. #13
    diablo VT
    Guest
    Ja bi je uzo da ima TDI motor od golfa i da troši 4 litra/100 km, a da ide 300 kmh! ) šala

  14. #14
    Kas
    Guest
    Trevor, zašto uopće prodaješ Alfu? Imaš nešto drugo u planu ili....
    Dom-Dom, uzeo bih tvoju Alfu, fakat je auto do jaja, i vjerujem da ju čuvaš. Kad dobijem na lotu, čut ćemo se.

  15. #15
    INTERCEPTOR
    Guest
    DKW jesi ti lud. Pa koliko bi onda došla 145 1.4 iz 95. 3000 eura???

  16. #16
    T-IE
    Guest
    Nisi intcp daleko od istine. U ogl. se prodaju za nekih 3500€.<br><hr><font color="red">GTI</font>

  17. #17
    INTERCEPTOR
    Guest
    T-IE, ma di to? Pa to mora da je teška griža, kad 75 iz 89 očuvana, garažirana, bala bla drži cjenu od 2500 eura?

    145 su cirka 5500-6000€.

  18. #18
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pa Mini 96. godište kataloška cjena mu je 5000 eura.

  19. #19
    Kas
    Guest
    Nisu, pogledaj oglasnik. 4000-4500 možeš kupiti odličnu 145/146. 75-icu je mislim ××××no teško prodati. Samo pravom alfisti.

  20. #20
    T-IE
    Guest
    INTCP.

    AR 145 1995g. ABS, 1 airbag, al felge, el. stakla i retrov., servo... 3800€.

    AR 145 1995.g. sve isto ko ova gore samo još ima: maglenke, suvoz. airbag , zimske gume. 3700€.

    Eto, cijena ko Golf II iz 90. <br><hr><font color="red">GTI</font>

  21. #21
    Kas
    Guest
    Samo po cijeni.

  22. #22
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ovdje baš nije takva situacija' Evo baš gledam 145 1.6 Boxer 96. 5800€, 145 1.8 16V 97 KAO NOV (TO BI TREBALO UBOST) 6000€, 155 2.0 6200€


    Fala k... da za istu lovu golfa dizela iz 90. možeš dobit j... alfu sa j.... mašinom. Kako je svjet uk.. kad ide kupiti golfa. I to još iz 90. pa to mora da je u poluraspadnom stanju, a i ako nije biti će za 2 godine. Jer nakon 10 godina sve počne lagano odlazit.

    Samo jedna rječ za te koji toliko iskeširaju za starudiju od gnoj - ××××××. Eto, baš tako ×××××× primitivne.

    Ja sam baš zadovoljan što su alfe tako jeftine. Pa za siću se kupi prosječna 33 1.7 16V sve se dotjera i opet te ispadne jeftinije od golfa najslabije istog godišta. Ludnica.

  23. #23
    diablo VT
    Guest
    Pa na ovom forumu se prodaju samo alfe. Pa gdje su ti alfisti...

  24. #24
    INTERCEPTOR
    Guest
    Joj tek sad vidim - Golf 2. Isuse kriste golf 2 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to može samo neki mesarčina koji ima mentalnih oboljenja.

  25. #25
    Kas
    Guest
    Ja sam nedavno kupio 33, 1.7 i.e. obična, 8 V, 1700E, i fakat sam zadovoljan autom. I ide, i leži. Neki frendovi mi se smiju, a ko ih j... Meni je auto ok.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •