Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 73

Tema: srbi nece na jadran

Grga
    Guest
    UKIDANJE VIZA U SRBIJI ZASAD PROBUDILO SAMO NOSTALGIJU
    Srbi neće na Jadran
    Posljednjih godina neskrivena nostalgija za hrvatskom obalom u Srbiji se, nakon ukidanja viza sa SiCG, pretvara u konkretne upite tamošnjim agencijama. Imaju li aranžmane za hrvatski Jadran, najčešće se raspituju Vojvođani i Beograđani.
    - Zanimanje je malo splasnulo nakon incidenata u Kranju i Srbiji. Ljudi znaju da je u oba slučaja bila riječ o ispadima huligana, osuđuju ih, ali boje se neugodnosti - kaže Radmila Bulut, direktorica za međunarodnu suradnju u Turističkoj organizaciji Srbije.
    Predsjednik Skupštine Udruženja turističkih agencija Srbije (Yuta) Obren Rović uvjeren je da nitko od onih koji su pokazali ozbiljno zanimanje za odlazak u Hrvatsku neće zbog ta dva slučaja odustati. No, uprkos želji da se vrate omiljenim odredištima i procjenama o sto tisuća gostiju u prvoj sezoni kad se ukinu vize, koje su prije godinu dana davali neki turistički radnici iz Srbije, masovnog posjeta neće biti. Turističkoj mašineriji potrebni su mjeseci da pokrene veće brojke i u jednostavnijoj situaciji od ratom opterećenih hrvatsko-srpskih odnosa.
    - Očekivali smo inicijativu hrvatskih agencija, kao što su to učinile slovenske. Ali, nitko se ne javlja. Naši bi ljudi rado u Istru, Opatiju i Dubrovnik, zbog blizine tivatskog aerodroma, no ovdje nema informacija o cijenama smještaja, restorana, trajekata, benzina... u Hrvatskoj. Zbog toga preko agencija na odmor u Hrvatsku ovoga ljeta neće otići više od dvije, tri tisuće ljudi. Ako sve prođe dobro, dogodine bi ih moglo biti između 15.000 i 20.000 - kaže O. Rović.
    Agencijski će gosti, pogotovo za prvi posjet, birati hotele, no mnogi priželjkuju povratak poznatim domaćinima u privatnom smještaju.
    - To će ići sporije. Bojazan da bi moglo biti problema u susretu gostiju iz Srbije i domaćina, manje u Istri i na Kvarneru, a više u Dalmaciji, jedan je od razloga što naše agencije oklijevaju - kaže Ivan Pukšar, predsjednik Udruge hrvatskih putničkih agencija. - Mislim i da im je naša obala preskupa. Osim toga, Srbi putuju na vrhuncu sezone, a sumnjam da bi se naši hotelijeri zbog njih odrekli zapadnjaka.
    Cijene, uvjeravaju nas u Yuti, nisu prepreka. Lani je 600.000 Srba, kojih je prije rata u Hrvatsku dolazilo više od milijun, izdvojilo između 300 i 500 eura za odmor u Turskoj. Oko 150.000 bilo ih je u Bugarskoj. Kako je to moguće u zemlji u kojoj plaće iznose dvjestotinjak eura? - E, to ni nama nije jasno - uzvraćaju sugovornici iz Srbije.
    RADMILA KOVAČEVIĆ
    )

Grga
    Guest

Samo radi sprijecavanja i daljih manipulacija, moram ovdje reci da ovaj grga nije onaj Grga, koji inace kako i sami vidite nema kvacica na svojoj tastaturi.

Inace, clanak nije los ili lazan, pa pokusaj naseg kucnog "vampira' mozda bi se mogao opravdati time da je covjek obvdje novi pa nema pojma o nikakvim muljazama.

No....?!

Grga
    Guest
    I jos nesto sam zaboravio - usljivi Srbi nam ni ne trebaju dolazit.

Bok

Grga
    Guest
    Imomo mi SRBI more, nase SRPSKO more, nase PRAVOSLAVNO more!

Grga
    Guest

Evo pocelo je. Kao i uvjek prije, ovaj delija em krade em laze a samo da bi neciji obraz pred neinformiranima diskreditirao. A la ti vera i cast neznani delio,pa bas si na slavu rodu svome. DUVAJ DEVAJ, NESRECO, NE IZDUVAS CEGA NEMAS, )

Ajme meni***
    Guest
    *** srpski Grga, imate vi srpsko i pravoslavno more samo sto je to more u Crnoj Gori. Da nema tog mora sjebalibi vi i njih ali gdije bi se srbadija okupala ako s××××te i njih? Budalo jedna zar jos neznas "GEOGRAFIJU"?

Ajme tebi
    Guest
    kad nista ne znas. Da Srbija nema more, verovatno bi se kupali gde i do sada: Turska, Grcka, Bugarska gde se sigurno prijatnije provedu i zbog manjih cena, i manjeg sovinizma, i manje diskriminacije nego na hrvatskom moru, npr.
    Kako ti nije jasno, ako imas lovu, sva mora sveta ti se sama otvaraju.
    MA JEBALO VAS MORE!

Ajme meni
    Guest
    Ako imas lovu? Pa bre nisu bugari turcini ili grci ×××××× kao hrvati da vam daju badava ljetni odmor. Druga stvar turcini su vas jebali u DUPE zato volite ici na odmor na njihove plaze iz vaseg zadovoljstva. Nemaju mnogo plaza ali imaju dosta kurcine za vas SRBE. Vec ste zaboravili svog cara Lazara kako su turcini jebaliga u "DUPE". Svaka cast vama "ciganima" zaboravljate na brzinu. Nema mozga nema duse.

S L A V K O
    Guest
    Aha ti dajes guze Svapskim ×××××ima (cujem da vam organizuju ×××××sku paradu u Zagrebu, uskoro)majke ti ga nabijem u ××××× cigansku, a ovamo glumis facu, ×××× te magarac u bulju!

Sad ce lepo cika Nemci da vam objasne kako se kara u bulju, i da ustasama bude fino, prvo se pocne sa paradama a onda ce doci red na pusenje nemackog kurca! )

Ajme tebi
    Guest
    kome ste vi to davali badava, budalo jedna? Ja sam uvek morao da placam hranu pet puta skuplje nego sto je kostalo u unutrasnjosti. O smestaju da ne govorim. E, jedino sto su Dalmatinke bile pristupacne. 'Sveta Gospe', kakve su to bahanalije bile!!!

???????????
    Guest
    SLAVKO :ajme tebi:
    Idi u krasni ××××× svojima u Sumadiju BRE. Vidim da zivis negdije u svijetu i jos se nisi naucio pameti ×××××u jedan. Ali ××××× nemere bre ni pravi srbi te nece izrodi jedni pa se skitate kao pravi cigani, jeli tako moj garavi cigo?

jaDNI
    Guest
    stara poslovica kaze; djaba u krave kad nema uprave.I vase more niko i neprimjecuje pored vasih ludih glava .Ko je lud ici sebi na stetu i placati da gleda i slusa najmizerniju primitivnosrt kad savremene zelje su i blize i sigurnije.Pametan ide tamo gdje je blize i gdje se osjeca kao covjek a to je Grcka citavom svijetu poznata kao turisticki RAJ.

?????????
    Guest
    Turisticki RAJ? Ma dali si ti imalo pametan? Vi srbi volite sve sto je badava. Turci vas jebali u "DUPE" odavna a sad idete tamo na odmor da dobijete koju KARU u pisljivo "DUPE". Sto se tice grka oni otvoreno kazu: Muski je za sex a zenska za dijecu, pa sevite se vi BUZERANTI svaka vam cast cigani i grci. ××××ga lijepa rasa?

ali
    Guest
    svi su bolji od vas primitivnih ustaskih nacista.

?????????
    Guest
    Ustaski nacisti? Pa bre dje su cetnici? Reci delio: koliko je srba poginulo od ustaskih :citaj hrvatskih: razbojnistva u Srbiji? Koliko je hrvatskog naroda nestalo iz Hrvatske od srpskih govana koji ne mogu ZIVETI u Srbiji nego jebati hrvate u HRVATSKOJ? Ozbiljno DELIO ako ne volis hrvate stoj u svojoj zemlji jer mislim da hrvata ne boli kita da zivi u primitivnoj zemlji kao sto je Srbija. Budalo jedna promisli malo prvo nego odgovoris na ovo. ×××× vas sveti Sava drzite se svoga i nitko vam nece prigovarati. Ali vi tako zvani hrvatski srbi vas nesto "SRBI" a to je da ste se zajebali jer ste mislili da vasa braca iz prave SRBIJE hoceju nesto ala bajagi naprave sa vama ali ××××× ni oni vas ne vole zato sto ste ××××××TINE.Nikada nemoj zajebati ruku koja te hrani ciganu jedan.$$$$$$$$$$$$ Sada nastavi da mi das povijesnu cinjenicu kako je Hrvatska srpskog "POREKLA". ×××× vas Sv.Sava. NO

Nisam znao
    Guest
    da je broj upitnika u necijem niku srazmeran primitivizmu i idijotluku istoga.

Covece, kad god neko pomene drugo more sem hrvatskog ti pmoras da izvalis neku infantilnu glupost. Koliko ti imas godina?

Sta kazes "boli Hrvate ××××× za jednom zaostalom Srbijom".
    Neznam da li ih boli to sto ti je non stop u ustima, ali primecujem da Hrvati koji zive u Srbiji (u ne tako malom broju) jos nisu napravili guzvu ispred hrvatske ambasade u Beogradu.
    Ocigledno da ih boli..., ali za Hrvatskom.

Harahvat
    Guest
    Vi srbi samo znate provocirati Hrvate i neke lazi izmisljati. To sve radite, jer nemozete podnesti, da je nasa zemlja naprednija, kulturnija i lijepsa od vase. A to sto mi imamo more, to vas najvise boli. ××××ga morate se stim pomiriti ali vi cijelo vrijeme provocirate. Zar vam to nije malo pre primitivno? Samo nastavite...ako neko mrznju siri onda je to svase strane!

Kakva vam je
    Guest
    kultura vidi se i po ovome:

"Turci vas jebali u "DUPE" odavna a sad idete tamo na odmor da dobijete koju KARU u pisljivo "DUPE". Sto se tice grka oni otvoreno kazu: Muski je za sex a zenska za dijecu, pa sevite se vi BUZERANTI svaka vam cast cigani i grci. ××××ga lijepa rasa?"

A sto se mora tice, ne vidim veliku prednost jednog Zagrepcanina u odnosu na Beogradjanina: more skoro jednako daleko, to zadovoljstvo se mora platiti da li Grcima da li Turcima, da li onim strancima koji vam kupise sve zivo tamo, ili pak domacim derikozamo, sve jedno.

@kakva vam je
    Guest
    Cuj njega, covjek ti je samo odgovorio. Sam od sebe sigurno nebi tako nesto izjavio. Sto se bunis kada uvijek provocirate. Ali ××××ga razumijem ja vas, kad ste u ratu debelo dobili po picki. Pa vam to sad vise neda mira.

A sto se tice mora, da je onome u Zagrebu isto kao onome u beogradu (joj koja ××××× izjava): Evo jedna informacija za tebe. Zagreb je u Hrvatskoj a Hrvatska ima more. Beograd je u srbiji a srbija nema more.

Skroz jednostavno. Vjerujem da ces i ti to skuzit.

Covjek(?)
    Guest
    mi je odgovorio manirom kojim vecina vas odgovara, iz kojeg nije tesko izvuci zakljucak u vezi nivoa kulture.

Uzasno ste stereotipni i dosadni vasim morem i vasom kulturom.

Rekao sam vam, Svajcarska i Austrija isto nemaju more pa nekako prezivljavaju.

P.S. Ako Zagreb ima more onda ga ima i Beograd, jer je Beograd glavni grad zemlje koja isto izlazi na more (i jos lezi na uscu Save u Dunav - kud ces bolje plovne puteve!).

@covjek
    Guest
    Koje more? Ono crnogorsko mislis, pa nije to srbija, cekaj cekaj dok se jos crna gora odcjepi od vas. Nemate vi more. Neces valda nesto lagati sto svako zna.
    Opet jedna vise, kojoj ne pase, da mi imamo moooooreeeee.
    "Dalmacijo, more moje,
    jedna dusa a nas dvoje,
    pozdrav liko velebita tiho!
    Lipa li si!"

Ma ima bre
    Guest
    more, kako da ne?! Sednes uvece u voz za Bar, sutra ujutro si u Baru, tako je bilo, tako ce biti dok je pruge Beograd - Bar. Oni iz Uzica mogu i na biciklu.

Nemojmo sad o tome sta bismo zeleli, vec se drzimo cinjenice, a cinjenica glasi SiCG ima izlaz na more, ako je to toliko vazno za egzistenciju jedne zemlje. Ja mislim da je za egzistenciju vaznije ono Panonsko i Pomoravlje. Ta dva mora mogu hraniti bar pola Evrope.

jeste
    Guest
    Djelo kaze sve da je hrvatska naprednija i Hrvati kulturniji to same tvoje rijeci i kultura govori.Covjek ti spomene Grcku i grcko more a ti ko iz topa po hrvatskoj kulturi da ga ×××× sveti sava i dalje kulturno zar ne.

Znam ja da bi Hrvati zeljeli da ih neko smatra kulturnim i naprednim jer boluju od nize vrijednosti ali sta vrijedi kad se tako nisko i dokazuju , svugdje su poznati upravo po negativnotima a more nikakve veze nema ako je narod glup i more je glupo, hehehe.Zasto svijet zna samo za Grcku i njeno more zato sto su égrci zaista kulturan i pameetan narod i oni stim privlace turiste svijeta.

ne "jeste"...
    Guest
    ...mi imamo osjecaj vise vrijednosti i superiornosti - narocito prema vama -
    Malo smo "agresivni" zato sta smo morali dugo trpiti vas sirovi primitivizam - (jer ste dominirali drzavom...- i ocrnili ste sve hrvatsko -nesrpsko - u svijetu i enciklopedijama itd... a to i dalje radite...samo sa mnogo manje uspjeha - jer ste pravi karakter pokazali u ovom ratu...

.... vase samopuzdanje dobiva pravu (jadnu) dimenziju... onakvu kakvu zasluzujete... - sad kad te pobljuvani od cijelog svijeta - izbombardirani i sa vozdovima u Hagu...

h r v o j e
    Guest
    Jebali te GRCI u tvoj PRAVOSLAVNI supak!

Kako mozes reci da su GRCI kulturniji i pametniji od nas HRVATA i to jos na HRVATSKOM FORUMU?

Nemojte vise dolaziti na nas forum, samo znate vrijedjati i provocirati!

SPREMNI ZA DOM!

Slične teme

1. Dovoljno psenice - nece biti gladi
    By Stanimir in forum Politika
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 27-12-2007, 15:07
  2. Odgovora: 0
    Posljednji post: 09-05-2007, 05:26
  3. zasto se decki sramu prići curi,i zakaj nitko nece weze?
    By piky02 in forum Dubrovnik i okolica
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 27-11-2005, 14:36
  4. richard burns nece nastupiti u engleskoj
    By turbo-limac in forum Formula 1, Rally, NASCAR
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 03-12-2003, 21:21

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove