Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 29

Tema: Ko kaže da je z4 ruzan?

  1. #1
    206-os-
    Guest
    <br><hr>

  2. #2
    Girrari
    Guest
    Nije mi tak ružan, pogotovo ne na ovoj fotki koja velikim djelom skriva njegove najgrđe detalje, ali svakako mi nije u rangu Z3 barem u kontekstu vremena kada se Z3 pojavil.
    Da budem jasniji; ono kaj je Z3 bio u pogledu dizajna kada se pojavio, Z4 danas nije.

    Z8 ne bih ni spominjao jer, ajde, nisu ista klasa.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  3. #3
    diablo VT
    Guest
    Uglavnom je ljepši od nove sedmice i petice!

  4. #4
    RETARDIRANI DEGEN
    Guest
    Šta je ovo. Šta ovo nema krova

  5. #5
    206-os-
    Guest
    Girarri, Z4 nikako nemoze predstavljati ono sto je bio z3 jer su danas na cijeni neke druge vrijednosti..uglavnom, klasicni dizajn vise nije in, nego se sve svodi na neke avangardne oblike koje je vrlo tesko pokazati u klasicnom obliku. Automobili od prije 7-8 godina vise se nemogu usporedjivati s novim automobilima. Ljepota z4 i ljepota z3 su ti kao da usporedjujes Modenu i f355-svaki je lijep na svoj nacin.

  6. #6
    ZEC
    Guest
    Švabska kanta bez krova!
    Moram priznat da malo liči na frižider( a možda i šparhet)!

  7. #7
    Nippon
    Guest
    Još jedan fuj za BMW. )

  8. #8
    Girrari
    Guest
    206-os, lep auto je lep auto. Ono kaj je F-355 danas, bit će Modena za par godina kad izađe nasljednik. Isto je i sa svim dosadašnjim serijama BMW 5, 3 i 7.

    Fora je kaj se danas pokušava progurat nekakva "nasilna avangarda" jer većina dizajnera više nema ideja da naprave jednostavno lep auto. Ne želim gurati Alfu u diskusiju, ali da velim kako je ta tvrtka živi svjedok kako se još uvijek mogu raditi svevremensko lepi auti. No nije jedina; u tu kategoriju može ući i Jaguar te oni lepi modeli Mercedesa (SL, CL...)...<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  9. #9
    T-IE
    Guest
    Meni je Z4 odličan. Čak mi se Z3 i nije toliko sviđao koliko Z3 M coupe.<br><hr><font color="red">GTI</font>

  10. #10
    S16
    Guest
    Lip je i meni. Uživo je puno bolji!

  11. #11
    m343
    Guest
    Dobar dizajn
    Puno bolji uživo nego na slikama

  12. #12
    diablo VT
    Guest
    Ovo je pravo hip-hop auto.

  13. #13
    S V T
    Guest
    Meni je auto fenomenalan, dva metra lima ispred tebe, pola metra iza to je zakon!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

  14. #14
    206-os-
    Guest
    Decki, jedino nam preostaje da cugamo Tuborg i skupljamo one zute kupone za nagradnu igru..ja ih vec imam 35

  15. #15
    Alfa 147
    Guest
    Meni su samo felgice odvratne

  16. #16
    _Stevo
    Guest
    Meni to lepo

  17. #17
    diablo VT
    Guest
    U kombinaciji crne boje izgleda agresivnije.

  18. #18
    Dom-Dom
    Guest
    Moram priznati da uživo na cesti puno bolje izgleda nego na slikama.
    Ali je prepreskup.

  19. #19
    diablo VT
    Guest
    To stoji.

  20. #20
    Kas
    Guest
    Unutrašnjost je loša. Nema više tipične BMW-ovske zakrivljenosti prema vozaču, i-drive je loš. Mislim da su zakomplicirali stvar sa tim. Draža mi je klasika.

  21. #21
    206-os-
    Guest
    Z4 nema i-drive..a i da ima sta onda? Los je samo za starce kojima informatika u zivotu predstavlja ono sto meni predstavlja finsko gospodarstvo.

  22. #22
    _Stevo
    Guest
    ×××× fino gospodarstvo u autima )

  23. #23
    _Stevo
    Guest
    Pa nemoras upravljat PIK-om Vrbovec iz auta u×××××

  24. #24
    600
    Guest
    Danas sam videl nekaj jako zanimljivo na kamionu koji prevozi nove automobile, na gornjem katu Z4 i Mini, a na donjem dvije Lade Nive!?

  25. #25
    _Stevo
    Guest
    El Lagermax-ov kamion?

Slične teme

  1. Golf je grozan, odvratan, ruzan...O boze podari mi jedan
    By Karl Hajnc Rumenige in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 160
    Posljednji post: 29-05-2003, 01:33

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •