Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 33 od 33

Tema: Prodajem Hondu

  1. #26
    diablo VT
    Guest
    Honda je nekada bila poznata po sportskim autima. Došli su novi ljudi i od tada se sve promjenilo...

  2. #27
    2Fast
    Guest
    KKK ako ti auto izgleda ko ova zelena Honda onda stvarno trazis previse novaca.

  3. #28
    diablo VT
    Guest
    Honda civic EX 2000 g. 12.650$! :URL=http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2420353221&category=62 56:link:/URL:
    slika

  4. #29
    Nippon
    Guest

  5. #30
    KKK
    Guest
    Prodana za 10700 eura bez MP3-ja. Ja sam lijepo rekao da mogu te novce dobit za auto... Ja sretan, kupac još sretniji...

  6. #31
    2Fast
    Guest
    Mozes mislit!!

  7. #32
    R-18
    Guest
    Od ovakovih tipava ko što je KKK mi se već diže kosa na glavi. Ti si bolestan i tebi treba pomoč. Evo , ti si sad sam sebe uvjerio da si prodao auto za 10700 eura, koji košta 8,500. Pa ti si lud čovječe . Takvih hondi u VŽ ima barem 8, a ti pričaš da su u ZG 3 ili 4. Honda mi je jedan od najboljih auta ali ipak malo pretjerivaš. S druge strane ×××ך po švabama a kupuješ ford koji je rađen ili u njemačkoj (jako rijetko) ili u Mađarskoj što je i najvjerojatnije. Došel ti je tip i dal za golfa 4,500 dm više nego što vrijedi. Pa mislim stvarno odi doma tovi mamu. Ali nema veze , glavno da si ti "prodal" svoju hondu za 2,000 eura više nego vrijedi.
    A 60000 eura koje si spominjal za novu civic .... To se nemože ni iz svemira uspoređivati s tvojom kantom. To ti je civic Type R. Avion od auta koji nema nikakve veze s starom coupe-jkom . Ajd bok, i pij praxitene

  8. #33
    KKK
    Guest
    Gle majmune! Kao prvo, nova Honda Civic coupe košta 28950 eura a serija koju sam ja vozio je došla oko 55.000 DEM-a. Ako ne vjeruješ provjeri... Type R košta isto toliko ali pogledaj koliko košta Coupe SiR sa 169 KS. Košta oko 5000 eura više od Civica TypeR.

    Drugo, nisam idiot pa da odbijam potencijalne kupce tvrdnjom da sam auto prodao. Uvijek postoji mogućnost da će ti se netko javiti makar stavio cijenu od 100.000 DEM-a.

    Treće, ono što sam ja vidio u Zagrebu jesu 2 srebrne, 1 tamnozelena kakva je bila moja i jedna crna. Možda postoje još max 2 ili 3. Za Varaždin ne znam jer tamo ne živim i boli me k.... koliko ih u Varaždinu ima.

    Četvrto, jedini njemački auto koji sam JA kupio je bio Golf a druge je kupio stari a ja sam ih samo vozio i sa svakim pravom pljujem po njima.

    Peto, ja iza svake svoje tvrdnje stojim a ako ne vjeruješ to je tvoj problem. I do jednog i do drugog kupca te mogu odvest pa ih pitaj za koliko su kupili auto a onda ću te odvest i tamo gdje sam kupio Golfa pa njih pitaj koliko sam ga platio... A onda kad se osobno uvjeriš u moje tvrdnje, onda ću ti glavu razbit jer me bez razloga pljuješ po forumu.

    KKK

Slične teme

  1. Prodajem Hondu Accord 2.0 iES VTEC
    By Hondo in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 26-07-2004, 23:17
  2. Kupujem Hondu...
    By Yoko/ in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 07-07-2004, 12:13
  3. Kupujem Hondu :)
    By the_other_bambam in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 19-05-2004, 22:40
  4. Što kupiti: Alfu 156, Opel Vectru, Hondu Accord, Toyotu Aven
    By Žuc in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 166
    Posljednji post: 31-08-2003, 19:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •