Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 36

Tema: najljepše felge

  1. #1
    alinghi
    Guest
    ovo je moj izbor:

    ili

    O.Z. naravno.
    koje su vama najljepše<br><hr>

  2. #2
    KAMA-
    Guest
    ,postoje i druge felge osim oz ,takvih da ove na slikama izgledaju smiješno no dobro šta je tuje ,jel.

  3. #3
    OS PUNTO odlog.
    Guest
    Takve iste ja imam na svom Puntu,a mislim da i Puntocorse isto ima takve.Inace,radi se o modelu O.Z. Superturismo felgama.

  4. #4
    INTERCEPTOR
    Guest
    Od ovih poznatih - BBS.

  5. #5
    Maky
    Guest
    Ove ovdje su stare felge za poludit,tako da izgledaju ful ružno prema nekim novim!
    A ti incp gdje si našao BBS,pa samo jedna ta felga košta više nego tvoj mini!
    Nađi nešto malo jeftinije(pristupačnije) i ljepše!

  6. #6
    INTERCEPTOR
    Guest
    Dizajn felge je sporedan. Samo da je izbačena i lagana.

  7. #7
    OS PUNTO
    Guest
    Ma po cemu su te felge stare ako se nalaze u ovogodisnjem katalogu OZ-a?Gotovo identican dizajn felgi se nalazi i na Alfi 156 GTA!

  8. #8
    Dom-Dom
    Guest
    Ove gore felge su lijepe , ali prije čiščenja obavezno uzeti jedan Apaurin.
    Ja više volim felge sa krakovima , recimo OZ Crono.A lijepe su mi nove OZ Superleggere trodjelne i OZ Classe II, prekrasne su i prepreskupe.

  9. #9
    993
    Guest
    Imam na škodilaku superleggeru pa mi je poznato ovo s apaurinom

  10. #10
    Kas
    Guest
    Ja sam na Manti imao nešto slično, ××××to, tresem se na drugoj felgi. Jednom sam ih potpuno čistio, samo jednom. Ostalo samo malo pobrisati izvana i to je to. Moguće rješenj, autopraona, pa nek se drugi muči.

  11. #11
    993
    Guest
    ma ja lijepo uzmem četkicu za zube i cijelo poslijepodne čistim.
    Koja uživancija )

  12. #12
    Kas
    Guest
    Malo po ustima, malo po felgama. Nek se sve sjaji!!!!

  13. #13
    T-IE
    Guest
    <br><hr><font color="red">GTI</font>

  14. #14
    Dom-Dom
    Guest
    T-IE jel to s tvog novog auta?
    Lijepe su OZ Antares, istina i Bog, malo su teške , ali ako su AP kočnice onda je vjerojatno i neka pila pod motorom.

  15. #15
    Molim???
    Guest
    T-IE e stvarno imaš ukusa nema šta!!! Puknut ću od smijeha,nebi to stavio na auto!

  16. #16
    T-IE
    Guest

    330ks.

    Ali po alfističkim mjerilima vjerovatno nije pila.
    <br><hr><font color="red">GTI</font>

  17. #17
    S V T
    Guest
    Pa naravno da nije, tih 330ks je alfinih cca 160ks! ) )

    Strava su te felgice, ja san na alfi imal oriđiđi alfine sa pun ××××× i 800 malih krakova, jedanput sam ih čistio sa četkicom za zube i ×××× sve po spisku, i oca i mater i samog sebe!

    Nikad više! ) <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

  18. #18
    ŠULE
    Guest
    Da budem iskren meni su svi pravi auti uvijek imali već tvornički lijepe felge prilagođene baš tom obliku karoserije. Od šta ja znam: Swifta, GTT, Clia 16v, Pola GTI, Mi 16, Alfe, Volva T5, 911, M3.. Svaka promjena felgi na tim autima narušila bi mi njihov izgled.

  19. #19
    Girrari
    Guest
    Apsolutno se slažem. U pravilu, autu najljepše stoji originalna felga. Ima iznimaka, ali...

    Npr.
    <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  20. #20
    ŠULE
    Guest
    Samo "tenkre" može sa GTA skinut ove ljepote i stavit neke čudno smiješnog imena. Mogao bih satima buljit u ovu felgu i klješta iza njih.

  21. #21
    Girrari
    Guest
    I agree!!!<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  22. #22
    OS-300
    Guest
    Moram priznati da potrošim jednako vremena na čišćenje felgi koliko mi je potrebno za pranje čitavog auta.
    Radi se o O.Z. Superturismu.

  23. #23
    S16
    Guest

  24. #24
    S16
    Guest
    Jako lipa felga.

  25. #25
    600
    Guest
    Meni se ova felga jako sviđa, a i prekrasno stoji na jednoj 156-ici sa cuoresportivo.ch


Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •