Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: HTV

  1. #1
    Montoya
    Guest
    ×××× te HTV. 90 % pučanstva željno očekuje svaka 2 tjedna prijenos F1 a oni ovako zajebu stvar!!!!!!!! Vaterpolo? ma kog to zanima?!?. i onda traže da mi plačamo tv prtplatu?!? Ma ×××× te HTV

  2. #2
    Koko
    Guest
    I onda još ne pokažu odgođeni prijenos već samo zadnjih 40 minuta utrke. Plus debilni komentatori plus brdo reklama koje su zgurali u tih 40 minuta.

    Ma Fuj!!!

    Ono u Kranju je bio cirkus godine. Sramota. Jedino mi je drago što je i naj urlavi Ozmec dobio po njonji. Samo da još dohvate Cvitkovića.

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Je i meni su digli tlak. 15 minuta su puštali snimku bazena bez i jedne riječi i iz istog kadra. Mogli su umjesto toga prebacit na formulu. ××××××!!!

    15 min. gledam jednu te istu sliku i ne vjerujem. <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  4. #4
    diablo VT
    Guest
    Zato ima satelitska!

  5. #5
    Girrari
    Guest
    ×××× ga kad ne razmem švabski.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  6. #6
    diablo VT
    Guest
    negledaš film pa da ne ruzumiješ švabski. Gledaš start, vidiš ko je prvi ko drugi..

  7. #7
    Girrari
    Guest
    Ma znam, nije to. Fora je kaj mi se nije dalo uzimat satelit zato kaj od programa koje dobijem 80% su na švabskom, a to mi je glupo jer ne razumijem niti riječi. Dakle, jedino kaj bi pametno imao su tal. programi i to njih svega 2-3 te Eurosport koji mi je osobno u kurcu jer dok traje finale Lige prvaka, oni prenose svj. prvenstvo u pikadu.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  8. #8
    diablo VT
    Guest
    Eurosport je zakon!
    Na njemu redovno pratim 24h LeMans, CART... U zadnje vrijeme CART je mnogo zanimljiviji od F1.

  9. #9
    piquet
    Guest
    ni ja ne razumijem pa ipak više pametnih stvari čujem (skužim) na rtl nego šta ovi majstori od komentara na htu izvale.
    već sam spominjao i opet ću. slavko zašto? zašto se guraš pogađati tko je na ekranu kad od 10 puta 9 puta fulaš? zašto slavko?

  10. #10
    piquet
    Guest
    slažem se da je eurosport zakon.

  11. #11
    piquet
    Guest
    danas je filipović nadmašio sve moguće gluposti koje sam ja čuo od komentatora na htv.
    apsolutni kreten.
    nisam brojao ali vozači f1 su po tihomiru danas napravili 152.347 grešaka na kvalifikacijama. ne znam zašto npr ferrari ne angažira tihomira jer očito ovi vozači nemaju pojma.
    stalno je komentirao kao grešku dio staze gdje svi vozači puštaju bolid da izađe izvan staze i tako dobijaju na brzini. po njemu je to bilo gubljenje vremena. idiot.
    i izgovor za panisa je bio kao da izgovara naziv dijela tijela.
    prestrašno!

  12. #12
    piquet
    Guest
    i svaki trzaj bolida on odbija desetinke.
    neko bi njemu trebao objasniti da se krug za kvalifikacije vozi na nož i da bolid ne mora izgledati kao da vozi po špagi. najbolje je bilo kada je schumiu već obračunao gubitak, a ono schumi u prednosti.

  13. #13
    diablo VT
    Guest
    a na kraju gubitnik, jer ga je raikonen podero!

  14. #14
    mika 4ever
    Guest
    mene zivcira šta uvik kad vide Pizzoniju moraju napomenit da njega zovu jungle boy jer je iz đungle

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •