Stranica 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 202

Tema: VW Phaeton R60

  1. #26
    993
    Guest
    Šta škoda nema prestiž i ime????
    ) ) ) )

  2. #27
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ja moram ipak priznati da bi rađe vozio phaeton nego sedmicu. Ali što se tiče tih švapskih luksuznjakak kralj je Audi A8.

  3. #28
    Guest
    Guest
    Phaeton je samo prerušeni A8, s nešto drukčijom limarijom i plastikom u unutrašnjosti, a konstrukcijske razlike su minimalne. Naravno, proizvođač o tome ne govori, ali je iz WV/Audi-jeve SSP dokumentacije koja se može naći na internetu to posve očito.

    Nova sedmica se ne sviđa ni većini BMW-ovih fanova (mislim da subili organizirali i neke demonstracije pred tvornicom).

  4. #29
    mytbyte
    Guest
    Moram priznati da se slažem s SVT-om oko Škode...firma koja možda jest nešto značila početkom prošlog stoljeća, sve je to izgubila....danas od Škode kao ikone kontinuiteta u proizvodnji cijenjenih i kvalitetnih auta nema više ništa...vozio sam favoritku od starog od frenda pred neki dan i to je stvarno trebalo iskusiti da bi se moglo vjerovati...kompanija koja je proizvodila to i takvo (ne)vozilo a danas koristi isključivo tuđu, VW-ovu tehniku, znanje i kapital ne može s zvati cijenjenom automobilskom markom...pogoni u Novoj Boleslavi (ili kako se već zove to mjesto) nisu Škodini, samo su zidovi tvornice Škodini, a češki inženjeri služe samo kako bi pazili da pogoni rade) toliko...

  5. #30
    993
    Guest
    Potpisujem mytbyteov post

  6. #31
    VR6
    Guest
    Odmah su se javili alfisti, sta radi ljubomora... )

  7. #32
    Lanser
    Guest
    ...ako vas čudi što je Volkswagen ušao u visoku klasu, ovim što ću reć biti ćete još više iznenađeni...naravno dase sprema i Škodin predstavnik u klasi kojom dominiraju S,7 i 8...najveća škoda zvat će se Gambrinus, za početak se spominju samo dva motora TDI sa 150 KS i 2.0 benzinac sa polukompresorom i 167 konja....pogon na sva četiri posuđen je od ruskog Gaza, a čitav će se automobil ručno izrađivati u češkoj, čime se otvara novih 23400 radnih mjesta za prekvalificirane radnike...
    Automobil bi navodno trebao imati dva gepeka sa po 500 litara, središnje postavljen motor i najveći paktreger u klasi....informacija iz prve ruke..premijera 2005 g.

  8. #33
    VR6
    Guest
    Pretjera ti malo, kakav sredisnji motor. A gdje ce tu ici "najvazniji" putnici, na krovnu antenu?!

  9. #34
    Lanser
    Guest
    ..e ako tebe u svemu onome što sam ja napisao tu iznad brine samo ovaj središnje postavljeni motor, onda si stvarno veliki znalac.....joj..pa kak ne kužiš...motor je sklopljen od tri agregata malog lotusa elise, pa stane u središnji tunel koji će stoga biti proširen na 47 cm..iz druge ruke..reko mi brat od majstora koji će biti zadužen za generalke tog motora...

  10. #35
    S V T
    Guest
    ) ) ) <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

  11. #36
    Guest
    Guest
    Nakon što im Superb i Phaeton neslavno propadnu, teško da će pokušavat još s većom Škodom. Možda jedino u obliku autobusa ili tako nešto.

  12. #37
    Lanser
    Guest
    ..umalo zaboravih...Gambrinus će pritiskom na gumb biti moguće prtvoriti u roadster veličine Mazde MX-5...i to novim načinom gradnje karoserije, nazvanom klip klap, kod koje su takove transformacije moguće...poslije Gambriusa ista platforma očekuje i popularni Caravelle-kombi koji će pritiskom na gumb na središnjoj konzoli dobiti siluetu rasnog kupea niže klase...eto ti njemci..ma ko ih nebi počastia!!!

  13. #38
    diablo VT
    Guest
    Sa Phaetonom su stvarno usrali cjelu stvar! Pa zar audi nije folkswagenov odjel za luksuzna auta!

  14. #39
    Girrari
    Guest
    Trebao bi biti. Kažem trebao jer u zadnje vrijeme se VW konstantno gura u visoku klasu. Ne znam zašto Audi nije napravio nekakav SUV umjesto VW-a. Znam da imaju onog Allroada (koji mi je fakat odličan), ali dobro bi im došao i SUV. Čak mislim da bi se bolje prodavao pod Audijevom značkom.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  15. #40
    S16
    Guest
    Lan××××, care )

  16. #41
    Lanser
    Guest
    ...fala šesnaestico..eto imenujem te knjazom..i dajem ti sto hvati oko kupe...i auto po izboru do 50 000 €..

  17. #42
    R32
    Guest
    Jos malo podataka, W12 Biturbo, 612 KS, ubrzanje do 100 km/h za 5 sekundi, cijena oko 135000 Eura...




  18. #43
    S V T
    Guest
    Prednji kraj još nekako, ali s boka i z guza fuuuuuuuuuuj!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

  19. #44
    R32
    Guest
    Predpostavljam da ce doci i odredjeni pragovi sa strana i nazad slican spojler. Nebi bilo ok da je samo prednji kraj "trkaci". Ali bit ce definitivno zvijer, uz Mercedes S600 najbrzi u klasi...

  20. #45
    diablo VT
    Guest
    Ja fakat nemogu da shvatim zašto prave trkaće verzije od luksuznih limuzina namjenjenih (zna se već kome), i još k tome da za to dadne 135000 Eura! Nemogu nikako da zamislim tu budalu koja će za sportski VW dati 135000 Eura, kad za te pare može kupiti Ferrari modenu, 3 Testarosse 91g., Aston Martin DB7 vantage ili LAmborghini diablo iz 96 g.!

  21. #46
    Mazda3
    Guest
    Bude li para, definitivno je moj. 12 dragulja pod haubom.....

  22. #47
    diablo VT
    Guest
    Ti si moron, definitivno! dao bi 135000 Eura

  23. #48
    Dom-Dom
    Guest
    600 konja , a samo za 5 sekundi ima 100.
    I to još biturbo.Drek!
    Pa japanac bi poletel sa 600 konja.

  24. #49
    diablo VT
    Guest
    Ima ×××××!

  25. #50
    diablo VT
    Guest
    Pogledaj samo izgled ovog auta, mislim šporeta!

Slične teme

  1. Dali S500,Phaeton,A8 ili 745???
    By LUKSUZNJAK!!! in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 21-02-2003, 06:16
  2. Prvi VW Phaeton je stigao u HR
    By seyzmo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 33
    Posljednji post: 20-09-2002, 20:24

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •