Stranica 1 od 9 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 202

Tema: VW Phaeton R60

  1. #1
    R32
    Guest


    Ocekuje se 600 KS... )

  2. #2
    Dom-Dom
    Guest
    Ma može imati 1000 KS , kad je to folcvagen.Ljudi dajte shvatite , to je firma koja bi htela biti nešto kaj nemre biti, a to je firma sa dobrim autima tipa recimo BMW. To je FOLCVAGEN , u prevodu narodna kola, ili ti govno od auta.

  3. #3
    Nippon
    Guest
    Ili po naški, krama. )

  4. #4
    D0mi
    Guest
    Kladim se da tako nesto nece ni blizu proizvodne trake ) ) )

  5. #5
    Gospodin
    Guest
    izgleda kao passat

  6. #6
    KILLER
    Guest
    DOM_DOM;PRATIM MALO TVOJE POSTOVE I VIDIM DA SI TI JEDNO OBIČNO UMIŠLJENO GOVNO KOJE MISLI DA JE POKUPILO SVU ××××NU PAMET OVOG SVIJETA
    IMBECILU JEDAN ŠTA MISLIŠ DA AKO IMAŠ EVO DA SI FACA A?
    ONA TVOJA ALFA JE KRAMA:TIP JE U TAKVU ISTU UGRADIO PLIN DA MU NE TROŠI PREVIŠE:TO SU VOZAČI ALFE___GLAVNO DA JE JAKA ALI TO ŠTO PREVIŠE TROŠI RJEŠAVAJU UGRADNJOM PLINA;;;TI SI GOVNO MAJMUNE JEDAN SAMO ZNAŠ SRAT

  7. #7
    Dom-Dom
    Guest
    Dragi gospodine Killer , da imaš muda među nogama bi se potpisao barem , a ovako jade jedan ,nemam se kaj s tobom razgovarati.

  8. #8
    Girrari
    Guest
    VW je VOLKS wagen, ma koliko mi šutjeli o tome.

    Pozdrav iz Wolsburga.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  9. #9
    Dom-Dom
    Guest
    Killer , a samo da ti kažem da ti i ne zamjeram što si toliko jalan , mi Hrvati smo takvi , to je hrpa jala i onda se odma počne sa vređanjem.Nije mi ništa čudno što me ti napadaš , jer i moji domači iz familije i nazovi prijatelji , kad kupim neki auto onda je bar 3-4 mjeseca mute , a to meni samo pokazuje nivo civiliziranosti i inteligencije.Pozdrav i možda jednog dana shvatiš da ti ja nisam kriv ako voziš Yugo ili slično vozilo.

  10. #10
    Mario Haas
    Guest
    Ako već treba uspoređivati sa BMW-om, Phaeton mi puno bolje izgleda od nove 5-ice a od 7-ice pogotovo.

  11. #11
    Guest
    Guest
    Baš je zanimljivo, kako skoro svi, koji ne voze VW, mrze tu firmu i one koji ih voze ...

    Ja ne vozim VW, ali ne bi rekao da prave loša auta (zadnjih nekoliko godina). Ja se ne bi brani Phaetona, kad bi mi ga neko poklonio.

    Svejedno, 600 ili 1000 ili 2000 KS, to auto, koje po mom mišljenju nije ništa lošije od S-klase, doživjet će jadnu sudbinu, tj. nitko ga neće kupovati, jednostavno zato što je 'narodni vagon', a ne Mercedes, BMW, Rolls i šta ja znam.

    Sličnu sudbinu doživjet će i Superb njima bratske firme.

  12. #12
    KILLER
    Guest
    Ne vozim jugo ni ništa slično...vozim auto od 16x ks i to mi je sasvim dovoljno,jer nije bitno šta vožiš nego tko vozi

  13. #13
    T-IE
    Guest
    U, Alfa GTA je prema ovom Pheatonu ko maloj bebi zvečkica... <br><hr><font color="red">GTI</font>

  14. #14
    INTERCEPTOR
    Guest
    Taj phateon je teška baja.

  15. #15
    INTERCEPTOR
    Guest
    Phaeton. prrrrr

  16. #16
    Sport
    Guest
    Mislim da će ovaj pheaton poslužit za V8 STARS!

  17. #17
    T-IE
    Guest




    Auto baš dobro izgleda. Puno je ljepši nego 7-ica ili S-klasa.



    <br><hr><font color="red">GTI</font>

  18. #18
    Sport
    Guest
    I sad bin se ja trebao poklonit ovoj slici?

  19. #19
    T-IE
    Guest



    <br><hr><font color="red">GTI</font>

  20. #20
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pa i sedmica je baja.

  21. #21
    doc
    Guest
    Jest da nije tema, ali danas slucajno gledam cijenik auto kluba i vidim da postoji:
    Škoda Superb TDI sa 100 KS !!!!
    Pa kak ih nije sramota u auto od skoro 5 metara stavljat tako slab motor. Pa kak to ide kad si sjednu u nju 5 zidara punih pive???

    Alfa u svojoj ponudi nema tako slab motor, a ima mnogo manje aute.

    A ovaj Phetaon im je stvarno nepotreban. Koga zanima luksuzni auto na kojem otraga pise: NARODNA KOLA

  22. #22
    INTERCEPTOR
    Guest
    Mnogo kul, to ti je taj fazon narodnih kola da bi se uspešno ukomponovao u masu.

  23. #23
    T-IE
    Guest
    Eto doc, da se u nečem i ja složim s tobom. To sa superbom tdi 100ks je totalna glupost. Ne ide im prodaja, (a samo zbog imena, ničeg drugog), pa ugrade taj mizerni tdi da bude cijenom dostupniji, a ne shvaćaju da se u toj klasi ne gleda na cijenu nego na prestiž i ime.<br><hr><font color="red">GTI</font>

  24. #24
    S V T
    Guest
    A prestiž i ime škoda nikad imati neće!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

  25. #25
    Dr. Strangelove
    Guest
    ...moram priznat da sam ostao iznenađen kad sam vidio Phaeton uživo...pohvale na završetak ispušnih cijevi.. zbilja izgledaju moćno...

Slične teme

  1. Dali S500,Phaeton,A8 ili 745???
    By LUKSUZNJAK!!! in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 21-02-2003, 06:16
  2. Prvi VW Phaeton je stigao u HR
    By seyzmo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 33
    Posljednji post: 20-09-2002, 20:24

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •