Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Marangoni tires

  1. #1
    S V T
    Guest
    Danas sam bio kod vulkanizera i vidio da prodaje marangoni , nikad čuo za njih! Cjena 1 kom. 225/50/17 je oko 1200kn, otprilike koliko i proxes t1s u istoj dimenziji! Gume su mekše od dotičnog proxesa, znači da se brzo troše ali mora da ××××no drže! Profil je sličan kao kod GY F1 i Proxes t1s



    Dali ima neko iskustvo s tim gumama?<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

  2. #2
    Girrari
    Guest
    Iskreno, nikad čuo. <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  3. #3
    Helix_206
    Guest
    Također nikad čuo, no zgledaju ok, još jedna kopija GY EagleF1.

  4. #4
    VR6
    Guest
    Nikad cuo, mozda su Made in Croatia... )

  5. #5
    S V T
    Guest
    Mislim da su proizvedene u italiji, znam sa da su ××××no mekane gume, mekše i od proxesa!

    <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

  6. #6
    S V T
    Guest
    :URL=http://www.marangoni.com:marangoni:/URL:

    ako nekog zanima evo link<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

  7. #7
    Hondo
    Guest
    Marangoni je talijanski koncern koji se bavi proizvodnjom opreme vezane uz gumarsku industriju, a znam da su radili gume za teretni program.

  8. #8
    S V T
    Guest
    Istina!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

  9. #9
    S16
    Guest
    Ne izgledaju loše... Možda su čak i dobre.

  10. #10
    meshuggah
    Guest
    ljudi gume su milina......nikad nisam vozio bolje gume od njih.........doslovce si zakucan u asfalt.......ali da.....trose se enormno brzo....jedna sezona i bok......

Slične teme

  1. AVON tires
    By Puntolino_ in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 01-10-2002, 15:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •