Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: Zašto A.K dijeli poklone?

  1. #1
    Varaždinac
    Guest
    Dana 06.06. idem u grad sa najmlađim članom familije.Kupujem A.K.da vidim natpis o A.R.,kad klinac veli"tata pa kaj si počel kupovati mamaine novine"/čitaj Gloria/.Pitam ga kak je to zaključil, veli "pa mama isto dobiva poklone u svojim novinama/čitaj kremice/.Molim vaš komentar:
    -dali tiraža pada?
    -ili smo mi prešli na žensku štampu.
    Mogel bi dodati još nešto, ali da opet "sunđer" ne proradi.<br><hr>

  2. #2
    Brock
    Guest
    A, kaj se dobiva?

  3. #3
    Varaždinac
    Guest
    Pa nedudeš ga valjda kupil radi 8 ml shawer gela AXE <br><hr>

  4. #4
    Brock
    Guest
    Pa, ne kupujem ga ja uopće (za razliku od nekih), samo me je zanimalo koju su glupost uvalili unutra.

  5. #5
    jozo.
    Guest
    Bilo bi bolje da su stavili unutra paketić Fudrina!!!

  6. #6
    T-IE
    Guest
    Dal tiraža pada?

    Ma da, sigurno pada zbog nekolicine isfrustriranih alfista koji ne mogu prihvatit realnost. <br><hr><font color="red">GTI</font>

  7. #7
    Varaždinac
    Guest
    Dali je neobjektivnost da novinar AK, Valter Černelić napiše da motori 1,9 JTD Multijet i 2,4JTD Multijet imaju 8 odnosno 10 ventila, a sve novine, čak i dnevna štampa su prenjele da imaju 16 odnosno 20. Znači opet su Alfisti krivi za netiražu, a nestručnost ne.Pa čak na poklopcu novog motora piše 16v, smatram da dotični gospon nije ni bio u Torinu kaka veli "u Torinu smo sjeli za upravljač redizajnirane alfe 156".A što se tiče poklona dali dotični smatraju da čitateljima stvarno treba gel za mamurluk? <br><hr>

  8. #8
    PUNTOLINO!
    Guest
    Taj novinar je ko onaj amer koji je pisao o raznim događajima diljem amerike a da se nije ni maknuo iz njujorka

  9. #9
    doc
    Guest
    auto klub na žalost niti nema neku konkurenciju u hrvatkoj štampi pa ne vjerujem da im tiraža pada.

    A i na slici zadnjeg kraja nove 156 se jasno vidi 2.4 JTD 20v

    t-ie, meni se čini da tebe muče neke frustracije. Opet te oprala neka trula 33 pa si sad bijesan na sve Alfiste sto tvoj slavni G T I jedva da ima 115 konja.

  10. #10
    Rossonero
    Guest
    Pa vidiš Doc da je T-IE na Street raceu pobjego od nas ko vrag od tamjana! Ja sam se već pitao dal možda smrdimo? Mora da ga muče neke more... odrala ga neka Alfa putem do Gorice pa eto posljedica...

  11. #11
    doc
    Guest
    Valjda se bojao da ga ne izaozvem sa Bravom na jedan streetrace, pa da slavni GTI ne popusi i od obicnog brava 1.6!

  12. #12
    Rossonero
    Guest
    ) ) ) ) ) )

  13. #13
    KAMA-
    Guest
    Ma ovaj poklon u ak me razveselio kao nista.sad se lijepo danas mogu zgazit ko dupe a u jutro lagano pod tuš i ko nov.Juuhuu!!

  14. #14
    T-IE
    Guest
    Calibra, o kakvom ti bježanju pričaš? Jesam li se lijepo pozdravio s tobom kad si došao do auta, pitao te s čim si došao itd, itd i rekao VIDIMO SE UNUTRA? I kasnije sam baš gledao dal ću vas negdje vidjet da odemo na cugu, međutim nismo vas vidjeli (ja i svt).
    BTW, kako si me uopće skužio? Ili si vidio Golf RI rege pa si išao na blef?<br><hr><font color="red">GTI</font>

  15. #15
    T-IE
    Guest
    Doc, nije me oprala nikakva trula Alfa, a i da je sigurno nebi bio isfrustriran kad mi je dovoljna spoznaja da imam bolji i kvalitetniji auto od neke trule alfetine. <br><hr><font color="red">GTI</font>

  16. #16
    T-IE
    Guest
    Varaždinac, to što si ti naveo nije neobjektivnost, nego greška, neobjektivnost bi bila da je Alfa u onom testu bila prva. <br><hr><font color="red">GTI</font>

  17. #17
    ???!
    Guest
    trule alfetine, imaš još koju. Bože sveti, za neke bolesti lijek nema.

  18. #18
    jaja
    Guest
    Moja mama je pitala: kaj su to bindu stavili unutra?

  19. #19
    Rossonero
    Guest
    T-IE, pa kaj si skočio ko oparen? Pa ono gore je obična zeka na tvoj račun. Ma uopće nema frke. Joooj... e jesi i ti sad uletio grlom u jagode. Nema veze.

    A skužio sam te i po autu i po faci. Naletio sam na forumu na link s tvojim slikama. Znaš one s kacigom na haubi... i onda sam vidio crvenu dvojku GTI s istim felgama, RI rege, onim lajsnama preko prednjih farova i momka s fotke...ostalo je povijest.

  20. #20
    Rossonero
    Guest
    BTW, pa odmah na početku smo stajali 5, 6 metara jedni od drugih na nekih 100-tinjak metara od starta. Jedan vaš lik je bio bez majice, ako se ne varam. SVT? I onda smo zaključili da s te desne strane ne vidimo ništa i otišli smo malo na DB drag i Freestyle... pa na kraju na tribinu.

  21. #21
    T-IE
    Guest
    Ma nisam skočio, kužim ja vašu zajebanciju (da kako drugčije protumačit Doc-ovu želju za race s gti-jem ).<br><hr><font color="red">GTI</font>

  22. #22
    S V T
    Guest
    Da nas je po putu oprala neka alfa nebi bilo toliko neugodnosti, stvar je u nekom starom trulom IVECO kamionu koji je proletil uz nas! ) <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

Slične teme

  1. Odgovora: 3
    Posljednji post: 09-06-2007, 15:07

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •