Stranica 3 od 15 PrvaPrva 1234513 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 356

Tema: Kamo na more?

  1. #51
    sepra
    Guest
    O fino ja ću biti u Tisnom par dana pa možemo obići neke šankove.

    Osim ako CZ-u nije ispod časti piti s ljubiteljima velikih sisa i propelera na haubi.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  2. #52
    OS-300
    Guest
    RN, Slanica.
    Uvijek mi je bilo smiješno što naplaćuju onaj travnati parking. Masu puta smo samo onog malca ignorirali.
    Za to platit 10 kuna. Ma moš mislit.

  3. #53
    OS-300
    Guest
    Sepra, ja sam dva puta bio u onom Hotelu u Tisnom. Mislim da se zove Borovik.

  4. #54
    600
    Guest
    Selce!

  5. #55
    Girrari
    Guest
    Slanica je OK, ali ako već moramo u Murter, onda glasam za Čigrađu.

    Najbolja plaža za ××××gin na Murteru je Plitka vala.

    Kako se volim ubijati, svaki drugi dan (kada sam u Murteru) točno u podne krećem s broda (Hramina) na vrh Raduča. Odlične destinacije za planinarenje po zvizdanu su Murvenjak, Levrnaka, Žut i Piškera. Priče o velikim paucima i poskocima na Kornatima su glupost jer u 15 godina što boravim tamo nisam vidio ni jedno ni drugo. Najbolje divlje kupine su iznad Lojene na Levrnaki. Dobro se jede u Tic Tacu i u marinskom restoranu Betine dok je onaj u Hramini blagi užas, no ima ××××nu kavu.

    Kad bute u Murteru, javite se za jedno jako dobro Laško, a možemo i koji roštiljček okrenut u marini.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  6. #56
    S V T
    Guest
    600 selce kraj crikvenice??<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

  7. #57
    Rossonero
    Guest
    Sepra, ako imate klub ljubitelja velikih sisa i propelera na haubi molio bih te da mi u što skorijem roku pošalješ člansku iskaznicu! Ko što si reko, smrt malim sisama! )

    Ali ovo ljeto ništa od Murtera. Već sam rekao da slijedeći tjedan (utorak) idem u SAD i tamo sam do kraja rujna tako da će dogovor morati pasti za dogodine! Barem kaj se tiče Murtera...ostalo se sve da dogovoriti.

  8. #58
    600
    Guest
    SVT

    Ne, Selce kraj Novog Vinodolskog! )

  9. #59
    _Stevo
    Guest
    S V T ok...bum poslal T-IE-u broj moba, pa nek ti ga on proslijedi.

  10. #60
    alfa099
    Guest
    ...ja odrađujem mali komadić planiranog milijunčeka za ovu godinu: Pag, Zrče, 27, 28, 29.06, pa 25, 26, 27.07 i 15, 16, 17.08. Tko je u prolazu, nek se javi...samo pita za direktora Svemira i njegovog prijatelja Superiorno biće, ili prati miris ovlaženih maloljetnica...
    Od 1.08. Brač, jedno 10 dana, pa Hvar, tjedan dana i onda Grand finale: Venecija 14 dana...
    ...bit ćete mi u mislima...

  11. #61
    Sport
    Guest
    Ljudi svi na moooooooreeeeee! Danas sam se obanjao i more je perfektno! 3 dana bin bio u njemu!

  12. #62
    More ljubac
    Guest
    Ljudi neka ove teme tu negdje na vrhu...bar dok se zaoprave ne odem brcnuti...i ovako relaxira

  13. #63
    Stribor
    Guest
    Alfist, čitajuć tvoj itinerer zaključujem da si stvarno direktor svemira. Jel imate mjesta za čistača, u takvom društvu i to je dobro!

    ) )

  14. #64
    S V T
    Guest
    T-ie kamo ćemo mi na more???<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

  15. #65
    S V T
    Guest
    crni mol ili kačjak? <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

  16. #66
    Varaždinac
    Guest
    Ja idem svaki vikend /nekad u petak popodne ili subota ujutro/ od Vžd. do Malinske.Cestu bi prošao "zavezanih očiju".I vračam se u nedelju navečer.To prođem za 3,00sata, a kad bu u kompletu auto-cesta-put onda i za manje.Priroda posla je takva i gotovo.

  17. #67
    600
    Guest
    Definitivno Kačjak!

  18. #68
    T-IE
    Guest
    SVT, tamo di smo i danas bili.<br><hr><font color="red">GTI</font>

  19. #69
    S V T
    Guest
    Uvik...<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

  20. #70
    Zoro $$$$$
    Guest
    A kamo na more

  21. #71
    Kolovoz
    Guest
    Ja bih jos rekao, koga biste poveli na more? osim zene/zenske naravno


    Ja bi Vesnu Pisarevic...nekako mi dobro voda niz nju klizi

  22. #72
    Enjoy
    Guest
    a kamo na more ?

  23. #73
    diablo VT
    Guest
    ja možda odem 8 dana na havaje

  24. #74
    _Stevo
    Guest
    Ajde budi dobar pa potoni putem.

    Bon voyage!!!

  25. #75
    S V T
    Guest
    Stevo kad te možemo očekivati na našem području!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •