Stranica 2 od 15 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 356

Tema: Kamo na more?

  1. #26
    Girrari
    Guest
    Ne bi se štel mešat. <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  2. #27
    Sarajevo
    Guest
    Promorac, na nas Bosnje vazda mo's racunati...a bogami ko sto rece Sepra, navikli-(e) ste nas na ???


    znate vec

    Eh posto ja idem u Makarsku (7 mjesec full)volio bih vidjeti Dr. StrangeLove-a(jesi kupio onog Fiata ili si jos u skodilaku)?
    i
    naravno mc-a (al posto mu punica izdaje cijelu sezonu rooooooms) onda haj ti zete u van-sezonu "bujrum" dakle,
    nemoguce da se sretnemo.

  3. #28
    Primorac
    Guest
    Šta si ti htio s ovom da kažeš?
    Nema veze,ti si ionako druga država! )

  4. #29
    Brock
    Guest
    Pa, dragi naš "Primorče"...

    Mi ti se svi lijepo zahvaljujemo na tvojim lijepim riječima punim prijateljskih namjera.

    Što bi mi glupi purgeri i kontinentalci da na ovom svijetu nema ovako pametnih i inteligentnih ljudi kao što si ti. Tek sad vidimo kako smo glupi i primitivni što ovdje pokušavamo stvoriti prijateljsko ozračje među svim korisnicima ovog foruma iz cijele Hrvatske, a i šire.

    Stvarno smo glupi i primitivni što živimo u najnapućenijem i najzmazanijem gradu u Hrvatskoj. Gradu u kojem se čitavu godinu davimo u ispušnim plinovima od previše automobila za koje imamo najskuplje premije osiguranja i parkiranja od svih gradova u Hvatskoj, a najlošije ceste i uvjete vožnje istih.

    Ah... kako smo glupi što se cijelu godinu nadamo i jedva čekamo to malo mira, sunca i mora koje ××××no skupo plačamo, tak da smo nakon ljetovanja još par mjeseci u minusu.

    Hvala ti na tvojim postovima i molimo te da nas počastiš sa pregrštom istih, jer ti i takvi nam uljevaju nadu da konačno progledamo i shvatimo kako stvari stvarno stoje.

    Lijep pozdrav!

    Primitivni i prljavi purger.

  5. #30
    _Stevo
    Guest
    Ljetna poza:

    Lagano, lagano...


    P.S. Nadam se da je ovo u okvirima tolerancije, ako ne obrišite post <br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

  6. #31
    mc
    Guest
    Ma punica je zmaj - ne bi ona mene ostavila na cjedilu...
    Ja namjerno izbjegavam sezonu jer je u to vrijeme nesnosna guzva po Makarskoj - da sam slobodnjak, to bi mi bio raj na zemlji...
    Buduci da sam tamo vec doma, zelim vam dobar provod.


  7. #32
    Sarajevo
    Guest
    mc, kod nas se to kaze ima jedna rock grupa (a-haaaaaaa)



    razumijemo se

  8. #33
    Rossonero
    Guest
    Provo će me skeleđija (jel tako obožavatelju velikih cica i propelera na haubi?) prebaciti preko na 4 mjeseca, a naše ću more vidjet kad se 4.10. ukrcam na brod za Grčku. Pa još 14 dana ×××××rija i zajebancije. Ova godina me ide za popizdit... najbolja u životu. Još ako se popičim na kakve dolare pa i karavana zlifram na jesen... bilo bi to previše.

  9. #34
    Rossonero
    Guest
    Hej Sepra nije da ti brojim, ali nije ti baš teško: S16, motor, brod, G klasa...

  10. #35
    Brock
    Guest
    A.. benzin za sve to, porez, nameti, registracije, servisi,... čovjek jedva da spaja kraj s krajem!

    Vidiš da cijelo vrijeme na forumu brije da bi on neke krmetine jeo.... pa GLADAN JE!!!

  11. #36
    T-IE
    Guest
    Kamo na more?

    U Crikvenicu... <br><hr><font color="red">GTI</font>

  12. #37
    _Stevo
    Guest
    Krk...
    T-IE & S V T mogli bi se nać ove godine, nije tak daleko do Punta doć.

  13. #38
    mytbyte
    Guest
    Ahh...prvo jedna tura od nekoliko dana biciklima po Velebitu (hvala bogu za GPS i dobre vojne karte), tek toliko da se zaželim prijevoznog sredstva kod kojeg ne treba koristiti vlastitu snagu, potom mjesec dana napaljivanja u Zagrebu, pa onda vožnja novoizgrađenim dionicama autoceste do Korčule (kod sebe u vikendaču) a potom još tjedan dana ××××nog golog otoka zvanog Sušac gdje nema niti jednog stabla i nema se kamo pobjeći dok ne dođe brod za opskrbu...naravno, kako bi me bilo frka biti tamo sam ide škvadra od jedno 8 ljudi (i žena)...ufff...avantura stoljeća... ) )



    To je to...Sušac...Mjesec na Zemlji

  14. #39
    Sport
    Guest
    E to vam je kad živite na krivom mjestu!
    Ja u auto pa 5 min. vožnje i u moru sam!
    ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">ABARTH LIVE FOREWER</font>

  15. #40
    doc
    Guest
    Pošto su konačno vize ukinuli, ja cu ici dva tjedna u crnu goru na najlepse plaze jadrana! A i cevapi nisu losi...

  16. #41
    sepra
    Guest
    Mytbyte krasan program.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  17. #42
    S V T
    Guest
    Stevo ti samo javi kad stigneš na punat i mi stižemo po tebe!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

  18. #43
    OS-300
    Guest
    Ja ću biti od 5.7. u Dubrovniku, a poslije Makarska...

  19. #44
    _Stevo
    Guest
    S V T, od 19.6 pa do 22-23.6 sam dole, idem vikendicu malo pospremat, i onda opet od 20.7 brijem da idem. Zavisi kad mi sestrična ide.<br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

  20. #45
    alfist_zg
    Guest
    ajde da se barem ovdje javim , posto mi ove auto teme idu uzasno na ××××× pomalo.
    Ja cu krajem sedmog mjeseca fino jedno jutro zavezati hrpu stvari na motor i ××××m na jug...mobitel cu ugasiti i palit cu ga jedino kad cu nekog trebati zvati...ponesti cu si i vrecu za spavanje i spavacu po sumama i gorama da ustedim lovu za nocne provode.

    Neki okvirni plan je prvo do Pasmana da se ubijem u mojoj omiljenoj konobi i onda prema Dubrovniku.
    pozdrav svima...mozda se i vidimo.

    p.s. Stevo ,ona slika je zakon <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">Alfa Romeo-the greatest love of all.</font>

  21. #46
    S V T
    Guest
    Pa stevo i po sestričnu ćemo ti doći, nije problem! Još se čujemo do tada, dat ću ti broj moba pa ćemo sve dogovoriti do najsitnijeg detalja! ) <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

  22. #47
    Alfa 147
    Guest
    Porec (Funtana). Mozda, ako se raspizdim odem i do Milana u AR muzej.

  23. #48
    Kas
    Guest
    Zna li netko koliko su karte za trajekte, za auto i koliko još po osobi za Brač, Hvar i Korčulu? Prošlo ljeto sam imao turneju od Dubrovnika do Rijeke sa Corsom 1.2i. Spavao u autu 3 dana, bilo je ××××no. Preporučio bih vam. Nađe se neko mtačno mjesto, sicevi dole, i čorkica. Tuširanje na plaži odmah nakon kupanja. Jadina loša stvar, u nekim mjestima NEMA mjesta za parking.

  24. #49
    Girrari
    Guest
    Budući da sam prošlo ljeto proveo na Braču znam da je tada koštala 152 kn za dvije osobe i auto u jednom smjeru. Navodno da bu ove godine opet poskupili. Zato idem na Murter. <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  25. #50
    Rossonero
    Guest
    Pa kaj ti fali na Murteru? Ja zadnjih par ljeta koja boravim u Pirovcu svaki dan zapičim na kupanje na Murter. I to na onu plažu Soline (ili Slanice; miješam plažu u Biogradu s tom na Murteru jer na obje idem).

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •