Stranica 1 od 15 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 356

Tema: Kamo na more?

  1. #1
    Brock
    Guest
    Hej ekipo!

    Ljetne sparine nas već okružuju, a godišnji samo što nisu počeli,.... dakle... kamo se mislite ovog ljeta zaputit sa svojim limenim ljubimcima i parkirat svoje trbušine u hlad dok vam je pri ruci hladna pivuša, a pogled uperen na obnažena prsa čehinja?


    Kamo, kada, možda se i vidimo, ...? <br><hr><font color="blue"></font>

  2. #2
    mc
    Guest
    Buduci da ove godine opet nisam smislio nis pametnog - ici cu kod zeninih u Makarsku.
    Veliki G.O. negdje iza 10.08., a do tada vjerojatno svaki drugi treci vikend po lojtrici gor i dol - bude Twingac odradio svoje...
    Sad se jos ne smijem pojaviti na moru jer bi pomislili ljudi da sam ceh - po boji

  3. #3
    Brock
    Guest
    Pa, znači da ti je prva barijera pri uletu čehinjama otvorena... )

    Ja pičim na Pag od 14.08.- 05.09., pa ako je netko u blizini u tom vremenu nek se javi...

  4. #4
    mc
    Guest
    Da, mogu uletavati u stilu: "Mala jesi za jogurt...".

  5. #5
    Girrari
    Guest
    Ja ove godine najvjerojatnije ne idem na Brač jer su mi se zgadili sa svojim skupim kartama za trajekte. Dakle, idem na Murter na brod, a onda po Jadranu. Ruta bu: Kornati (Levrnaka, Žut) da se pričestim i zamolim Neptuna za mirno more, zatim Dugi otok (Telašćica, Pantera), vjerojatno Pag (Šimuni), Rab (Supetarska draga i Rab), a onda leggero nazad.

    U boljoj varijanti bit će nas dvoje na brodu; ja i moj pomagač Autohelm, a u lošijoj tu bu još i žena za istrpit.

    Razdoblje: 15. 7. do 1. 8.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  6. #6
    Brock
    Guest
    Je, je ... "Mala jesi za jogurt... ?Odgrabi si malo s moje ljeve lopatice.. imam viška..." ) ) )

    A, još ako uletiš s paradajzom i frtalj kruha u ruci... ne gine ti dobar provod! )

  7. #7
    mc
    Guest
    Vjezbaj Girrari, vjezbaj... trebat ce ti...

  8. #8
    Brock
    Guest
    RAB, ah... RAB... najbolje mjesto na svijetu!

    Rekoh sam sebi da ću se jednog dana preselit dolje. ××××na ljetovanja i nezaboravne uspomene. Najbolja jutarnja kava (Lavazza, naravno) u San Antoniju na rivi i lud pogled konobara kojem si sinoč (prije par sati) pleso na stolu... i zbario mu komada.

    ××××no! ) ) ) ) )

  9. #9
    mc
    Guest
    Vidis, meni je Pag ostao u lijepom sjecanju - dok sam bio klinac, kampirali smo u Straskom zajedno sa susjedima, rodbinom i prijateljima i bilo mi je odlicno...

  10. #10
    Dom-Dom
    Guest
    Ja 07.07 idem na Pag u Gajac.A možda se u 8 metru opet zaletim na Pag , na Zrče naravno.

  11. #11
    Fresh
    Guest
    Moje dve destinacije ovog ljeta su Pula i otok Silba.

    Kako je vremensko putovanje trajektom između te dve destinacije cca 7 sati, planiram se autom odvesti do M. Lošinja. Tu je problem, gdje ostaviti auto. Zvao sam jedan kamp u blizini. veli treba, ležarina po danu je 100 kn.

    Da pojasnim na Silbi je zabranjen promet bilo kakvoj vrsti vozila. Raj.

    Ovo je i poziv Girrariu da malo promjeni rutu krstarenja i navrati do Silbe. Mislim da ću biti tamo krajem sedmog mjeseca.

    Znači ako netko zna dobar parking na Lošnju, javljajte se, može i u nečijem dvorištu, dogovorit ćemo se za cijenu.

  12. #12
    Brock
    Guest
    A, zakaj ga ne ostaviš sparkanog ispred nekog hotela? Gosti se ionako mijenjaju svaki čas, a i nemaju svi hoteli onu karticu kaj se stavi pod prednju šajbu kao oznaku da si gost hotela.

  13. #13
    sepra
    Guest
    10 dana s draguljem malo Murter malo Dubrovnik, a onda ono za što živim cijelu godinu. Tri broda na svakom po trojica nas majmuna i kud nas dragi Bogek odvede.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  14. #14
    sepra
    Guest
    Aaaaahhh kak je to dobro, brda alkohola, hrane, ne pereš se danima i nitko ne ××××!

    A onda si stisneš neko prasence pred jutro. Mmmmmmmm.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  15. #15
    mc
    Guest
    Nitko ne ×××× - budete se zastopali...

  16. #16
    Primorci
    Guest
    Najbolje da vi svi purgeri,kontinentalci i ostali ostanete tamo gdje jeste!
    Ljepo se vi kupajte u vašoj bari Jarunu,Savi i kojekakvim bazenčićima,nemojte nem dolazit prljat i zagađivat more!
    Uvjek pljuvate po nama a kad vam treba more onda smo vam svi mi dobri!!!
    Ostanite gdje jeste i nebojte se nećete nam falit!

  17. #17
    sepra
    Guest
    Ali će zato vaše majke i sestre ostat nezadovoljene.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  18. #18
    Dr. Strangelove
    Guest
    ... Ja ću krajem sedmog u Novi Vinodolski kod cure u apartman (ak ću još bit s njom )... nakon toga vjerojatno s ekipom negdje di je žiža...Makarska,Vodice...hmmmmm

  19. #19
    Primorci
    Guest
    E "prijatelju" malo si se za××××....ili imaš malo preveliko mišljenje o sebi! )

  20. #20
    sepra
    Guest
    Ma ja ih zamo znam kakve su zimi dok su na tu faksu i slično.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  21. #21
    Primorci
    Guest
    E pa vidiš,usrećuju vas!
    Mi vama robu a vi još i pljujete po nama!

  22. #22
    sepra
    Guest
    Nije istina, ja nikad nisam rekao ništa ružno! Dapače, pa moja stara je blitvarka, Bog joj dušu prosti.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  23. #23
    Primorci
    Guest
    Nisam ja ni rekao za tebe,nego za "vas" u globalu!

  24. #24
    Matija Gubec
    Guest
    BTW , pa ne znam ko po kome više pljuje.××××te po tom Zagrebu , a bez njega nemožete , jer idete na faks.Koji onda k.... ne ostajete u Splitu na faksu.Tovaru jedan

  25. #25
    Primorci
    Guest
    Slušaj ti pijanico zagorska koja nevidiš dalje od svoje "kleti"!
    U Zg idu ove doseljene hrcegovčine i slični da vam se malo uvlače i čmare(sva sreća da ta gamad i ciganluk onda i ostanu gore)!Zato vas i ima ko rusa!
    Mi domaći smo privrženi svojem kraju i ostajemo tu(pa nismo ludi da idemo sa boljeg na lošije)!


Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •