Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Opel Astra 1.2 16V 75KS

  1. #1
    Buzz
    Guest
    Jel se isplati kupiti i jel koji vlasnik dotičnog ima kakva iskustva. Namjeravam ju kupiti pa me zanima

  2. #2
    astra
    Guest
    kupi 1.4 16v ,jer je 1.2 16v slab za tu karoseriju osim ako nisi "penzioner"

  3. #3
    Wildstardude
    Guest
    Bok!
    Ja prodajem svoju: 11/98., sva oprema osim klime, metalik srebrna, 5 vrata, 100.000 km, prvi vlasnik.

  4. #4
    Wildstardude
    Guest
    Sorry, mob. ×××/5605954

  5. #5
    Buzz
    Guest
    Hvala na ponudi ali planiram kupiti novu. Da 1.4 16V je puno bolje slažem se.<br><hr>

  6. #6
    OlegS
    Guest
    Kupovina nove Astre - mislim da nije najbolji potez. Ja sam do prije 1 mjesec bio zagrijan za nju jer mi je izgledala fenomenalno i vozne karakteristike su bile super. No onda sam otišao do Auto Willa u Zagrebu na probnu vožnju i razočarao se. Iznutra je Astra stvarno jadna, mijenjač im dugačak i trzav hod, prekidači za svjetla i žmigavce su napravljeni kao da se radi o igrački. Savjetujem ti da odeš i probaš auto iz prve ruke prije konačne odluke.

  7. #7
    Buzz
    Guest
    Kupio ja Citroena Xsaru. Auto super ja prezadovoljan. Fala na savjetima.

  8. #8
    Fijo
    Guest
    Ne bih se baš složio s Olegom da Astra iznutra izgleda "jadno", ali to ne znači da je s njom sve OK. I ja sam "jedamput" vozio probni krug. Istina je, mjenjač je: , ubrzanje sa spomenutim modelom je jadno , i ja mislim da je bolje da tu verziju nisu proizvodili jer uopće ne znam tko na auto od gotovo 1100 kg stavlja tako slabašne motore.
    Ali nutrina izgleda vrlo pristojno i shik, čak bi mogla zavarati nekoga tko se ne kuži u bolje mjenjače od onih iz sedamdesetih godina
    Što se Buzza tiče, mislim da je bolje potrefio, Xsara koja se na našem tržištu nudi je ipak kvalitetnija od Astre, pogotovo od ove neuvjerljive verzije.

Slične teme

  1. P:Opel Astra
    By nobody in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 04-08-2004, 15:56
  2. Opel Astra 1.7 TD
    By Andre in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 18-02-2004, 14:55
  3. Opel Astra
    By INTCP in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 24-12-2002, 16:26

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •