Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 40 od 40

Tema: Alfa Romeo 155 martini racing

  1. #26
    INTERCEPTOR
    Guest
    btw 155 bi bila puno bolji auto da je alfa sama razvijala ovjes i ostalo. Zato 75 i je bolja alfa od 155, puno bolje ide!!!, bolje leži, bolji feeling. A to ne bi smjelo biti tako.

  2. #27
    doc
    Guest
    Alfa 155 je izuntra gore napravljena nego Tipo. Ok, motori TS su bili bolji. Ali imao je i Fiat svojih aduta, 2.0 16v, 2.0 turbo. dedra integrale.
    Osim toga, meni je Dedra i ljepsi auto. 155 ima iza previsok straznji kraj, isto ko i Tempra.

  3. #28
    Girrari
    Guest
    Daj ne kenjaj. Nisu lepi kao 155-ica, ali nisu ni grdi. I ×××× te više taj sport. Lancia je namjenjena luksuzu, a FIAT masama. Kaji ××××× moraju imat 3 sportske marke u koncernu!!!??? Dadra je bila zakon i bok!<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  4. #29
    INTERCEPTOR
    Guest
    Normalno da je 155 sa baznim opremamam pušing. Ali 155 sa crnom unutrašnjosti def. nisu lošije od tipa. One su početka su jad iznutri. 75 i 90 su rolls za nju.

    BTW meni je jako ružan auto. Linija joj je totalno u kurcu. Kratka, visoka, ravna i uska. 155 je klin, agresivni.

  5. #30
    INTERCEPTOR
    Guest
    Mislio sam na dedru da je ružna

  6. #31
    VR6
    Guest
    Evo 155 SW, koju su vjerovatno rijetki vidjeli...



    INTERCEPTOR filing je stvar osobnog ukusa, nalazio sam neke vlasnike 155 po netu koji su prije imali 75, i 155-ica im se vise svidja.

    A po cemu Tipo ima bolju unutrasnjost od 155-ice?!

  7. #32
    INTERCEPTOR
    Guest
    VR6, ja govorim u sportskom feelingu, a tu 75 kosi 155. Zadnji pogon, predvidljivo ponašanje, osjećajan volan, tvrde komane, zvuk, sirovost mašine.

  8. #33
    INTERCEPTOR
    Guest
    Koliko okreta volana ti ima 155 od kraja do kraja?

  9. #34
    INTERCEPTOR
    Guest
    Na cars from italy piše da verzije od 95. imaju 2.1 od kraja do kraja. To je kao na 156 što je odlično

  10. #35
    INTERCEPTOR
    Guest
    155 ima drag koeficijent 0.29, a 156 0.31 A ona ružna 75 sa evoluzione spoilerima ima 0.27. Znači kocke bolje cepaju vazduh.

  11. #36
    Stribor
    Guest
    INTCP ti si opasno preopterećen ovjesima, detaljima volana, sirovim feelingom, dijelovima mehanike i sličnim uštimavanjima?!

    Ova Alfa je zakon i bila je prvak u DTM-u, a samo zato jer su Alfisti odlučili da bude tako. I da pobijede BMW. Prema tome, vidiš kad se hoće da se može!!!


  12. #37
    VR6
    Guest
    INTERCEPTOR ovo su pisali oni koji su imali i 75 i 155 sto sam ti ja gore napisao, da je 155 zabavnija za voziti, nesto u tom smislu. Al ko ce vjerovati alfistima... )

  13. #38
    INTERCEPTOR
    Guest
    I calibra je bila prvak u DTM-u pa je u usporedbi s ostalim sportašima te klae pušing. kao što je i merc c klase bio prvak u dtm-u, pa je nma sportskom nivou jedna od najsporijih auta u klasi u svakom sportskom segmentu. Alfa 155 serijska i DTM 155 nemaju veze s vezom. Ovjes je apsolutno druge konstrukcije, kao i sama šasija. Samo oplata sliči na 155.


  14. #39
    doc
    Guest
    Tipo ima kvalitetniju i ljepsu unutrasnjost od Alfe 155. Cudno je kako to da Tempra isto ima lošiju unutrasnjost od Tipa, a logično bi bilo da je identična.

    Mislim da u auto klubu pise da 156 ima koeficijent otpora zraka 0.27

    Intcp, 155 ima liniju u kurcu. Iza zadnja kutija je puno previsoka i nikako se ne uklapa u linije auta.

  15. #40
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pa biti je bola da guzica bude previsoka, kako bi se naglasio klinasti oblik.

Slične teme

  1. jakna martini racing c.sainz
    By tompa in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 12-05-2003, 11:28

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •