Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 40

Tema: Alfa Romeo 155 martini racing

  1. #1
    Lancia fan
    Guest
    Prekrasno!!! <br><hr>

  2. #2
    Lancia fan
    Guest

  3. #3
    Lancia fan
    Guest

  4. #4
    Lancia fan
    Guest
    The DTM or the German Touring Car Championships continues to enjoy a worldwide popularity among the racing buffs. Its execiting competitions perfomed by highly tuned 2.5 liter machines are often called the pinnacle of the world’s touring car events. In 1996, this popular series was re-established as the International Touring Car Championships (ITC), with races held not only in Europe, but also in Brazil and Japan. The famous Italian car manufacturer Alfa Romeo has been one of the principal figures in the series since its first entry back in 1993. For the 1996 season, their 155 V6TIwas further souped up and a total of eight cars were entered from three yield an awesome 450 plus horsepower output. This tremendous power was transmitted to all four wheels via a semi-automatic 6-speed transmission and electronically controlled front, rear and center differentials. The four wheel double wishbone suspension was equipped with horinzontally mounted shock absorbers activated by pushrods. The exterior,although retaining some of the original appearance, underwent numerous aerodynamic and weight saving refinements. The Martini sponsored 155 V6TI’s were piloted by the talented drivers N.Larini and A.Nannini. With its eye-catching color scheme and agressive perfomance, the Martini Alfa Romeo 155 V6TI pleased the racing fans throughout the 1996 ITC season.

  5. #5
    Lancia fan
    Guest

  6. #6
    Lancia fan
    Guest

  7. #7
    lanci. fan
    Guest
    Dobro kaj nema komentara?

  8. #8
    Helix_206
    Guest
    Vjerujem da autek ide super, no design sucks...barem meni, zgleda ko kocka na kotačima. Motor je...mmmm

  9. #9
    Girrari
    Guest
    Meni je dizajn pre××××n!!! Auto je kockast i to je bio trend tog doba, a iskreno su mi te kocke imale više šarma nego današnji zaobljeni konfekcijski ljepotani.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  10. #10
    Jozo mafiozo
    Guest
    Neka malo švabofili,bosanci,hercegovci i primitivci vide šta su "auta"!

  11. #11
    Helix_206
    Guest
    Zapravo sam se krivo izrazio, nije auto tolko kockast kolko zgleda ko pegla zbog spojlera, no sve u svemu ljepo. Takve jurilice su u to doba izgledale tak. Danas se više ide na zaobljenost i par linija grubih tek tolko da auto ne zgleda ko buhtla.

  12. #12
    S V T
    Guest
    ljepo, ljepše a vid mene! ) <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

  13. #13
    VR6
    Guest
    Evo jedne dobre... slike... )


  14. #14
    S V T
    Guest
    Ova ti valja! Odmah ju sejvam za kolekšn letećih stvari! ) <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

  15. #15
    VR6
    Guest
    Alfa Romeo 155 ST

    Evo jedna "nasa" stranica o ovom automobilu...

    :URL=http://galeb.etf.bg.ac.yu/~lukija/alfa/alfa.html:Link!!:/URL:

  16. #16
    S V T
    Guest
    Fina stranica sa finim kolima!

    Ode ja, čitamo se sutra u isto vrijeme na istom mjestu iste gluposti!

    Laku noć pajdaši....<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

  17. #17
    VR6
    Guest
    Pozdrav, ja cu ostati jos koji satic... )

  18. #18
    Miro.
    Guest
    Svaka čast na ovom linku VR6! )
    Sad me baš zanima komentar na ovo onog pametnjakovića T-IE-a!

  19. #19
    INTERCEPTOR
    Guest
    Alfa i kad je primorana koristiti 50% dijelova fiata napravi vrhunskog sportaša. A u fiatu su mislili da će tempra i dedra biti bolji auto.

  20. #20
    INTERCEPTOR
    Guest
    dA SE RAZUMIJEMO OVO JE TRKAČKI AUTO I NEMA VEZE SA SERIJOM OSIM DIZAJNA. Motor je uzdužno, vojes je skroz druge konstrukcije. Sve je novo-novo iz temeljka racing. Samo dizajn podsjeća na 155.

  21. #21
    INTERCEPTOR
    Guest
    A ovaj link što je dao VR6, e to je trkaća verzija razvihjena iz obične 155 nešto kao grupa N. Dakle nema veze sa DTM i ITC 155 na slikama dolje.

  22. #22
    Girrari
    Guest
    INTCP, ne diraj mi FIAT. Ak je auto dobar sa 50% FIAT-ovih djelova (kak ti kažeš) onda ne vidim nikakav problem u FIAT-u. A ziher nisu išli na to da Tempra bude bolja od 155-ice jer se dobro zna koji je rang Alfa, a koji FIAT.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  23. #23
    Sport
    Guest
    Ma daj nam malo ti to pojasni jer sam ful ja mislio da su to isti auti! ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">ABARTH LIVE FOREWER</font>

  24. #24
    doc
    Guest
    Dedra i je bolji auto od Alfe 155. A Tempra niti nije smjela ispasti bolja od Alfe 155.

  25. #25
    INTERCEPTOR
    Guest
    Čujte ljudi, osim što su i tempra i dedra ružni auti na nivou alfe 155 nisu. Ddra možda je malo luksuznija, al da je bolji ne bi rekao. Motori su joj rang ispod alfinih. Alfa je bar imala svoje t.s. motore s mjenjačima. A dedra fiatove. Na sportskom nivou dedra nije mogla niš alfi.

Slične teme

  1. jakna martini racing c.sainz
    By tompa in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 12-05-2003, 11:28

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •