Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 30

Tema: Streetrace fotke

  1. #1
    _Stevo
    Guest
    Za sad su samo dve fotke, a kroz neko dogledno vrijeme će ih bit još 10tak.
    Dajte pogledajte sliku di je Matićka i prebrojite kolko ljudi bulji u sise/dupe/noge )



    Evo i linka di se mogu/gdje će se moći vidit slike sa street-a i ostale slike(autiju od nekih ljudi sa foruma).<br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

  2. #2
    _Stevo
    Guest
    i ja ×××××× zaboravio metnut link

    :URL=http://ucenici.ssivanic.hr/~lklun:klik na link:/URL:

  3. #3
    molim odgovor
    Guest
    tko je ta matićka? može objašnjenje?

  4. #4
    Girrari
    Guest
    Voditeljica "Brzine".<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  5. #5
    mc
    Guest
    Ha cuj Stevo, kaj ocekujes - kad kroz gomilu muskih prodje jedan komad, svi budu se okrenuli - cak ni ne mora biti neka sex bomba...

  6. #6
    piquet
    Guest
    uvoditeljica )

  7. #7
    mc
    Guest
    A neki voajeri cak i slikaju... )

  8. #8
    Girrari
    Guest
    Hehehe...Stevo voajer!!!

    Možda je Stevo neki paparazzo. Ajde priznaj Stevo za kog radiš!? ) ) ) <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  9. #9
    molim odgovor
    Guest
    stevo radi za dešanku šakić!!!! ) ) ) ) )

  10. #10
    _Stevo
    Guest
    Ja bar imam stalnu kurvu, a ti molim odgovor očito ni to nemaš(tak da se budali riješim na kraju).

    Ona slika prva sa matićkom, di je kraj murjačkog auta, to nisam ja sliko ) Ovu na mojoj stranici jesam A kolko mi je Seyzmo reko ono ispred nje je Bullit. Trebali ste vidit kad je žena prolazila. Svi se zabuljili u nju i fućkali joj . I malo poslije prolazi neka malo "bucmastija" žena, iz osiguranja, i opet čuješ fućkanje i ovacije ) ) )

    Radim za sebe , a ovo je moja dobra volja pa dijelim sa vama ) Jedino mi je žao kaj ju nisam uspio uslikat trenutak, dva poslije kad se bila lijepo naprčila u mom smjeru. Vid mi se istoga časa bio izoštrio ko da imam teleskop umjesto očiju <br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

  11. #11
    S V T
    Guest
    Lipo od tebe stevo da si sa nama podjelio fotke iz privatne kolekcije!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

  12. #12
    Brock
    Guest

    Ja sam probao dozvat Bullita kad je prolazio pol metra ispred mene, al se čovjek ogluši na vapaje žednog kolege koji vene od jeb... vrućine pored staze.

    Vlatka je mrak! Žena je stvarno dooobra! Onaj military look dok je testirala Astru cabrio joj stoji totalno nenad××××vo.

  13. #13
    Girrari
    Guest
    Brock, bum te tužil ženi. ) <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  14. #14
    Brock
    Guest
    Ma, ne treba... sve je njoj jasno. Zna ona da se ja nemrem suzdržat pogledat i komentirat dobrog komada. Veli mi da smijem gledat al' da ne smijem dirat.

    Doduše, nije niš rekla o diranju sa druge strane... ) ) )

  15. #15
    mc
    Guest
    Stevo, to ti je ono kaj sam u prvom postu napisao (mislim na bucku iz osiguranja)...
    Ja sam pohadjao "Teslu" u vrijeme kada su se cure u toj skoli mogle prebrojati na prste i kad god bi kroz hodnik proslo nesto makar nalik na zensku, to su bile ovacije...
    Samo ti gaji svoje "primal instincts" i podijeli s nama kad "okines" nesto zanimljivo.

  16. #16
    _Stevo
    Guest
    Lol....čekajte da se sa maturalca vrnem, pa da vidite kolekcije )

  17. #17
    Brock
    Guest
    Čega? Pivskih limenki?

    )

  18. #18
    Dom-Dom
    Guest
    Brock , Brock, kad bumo nasamo budem ti ispričal nekaj.Neču preko Foruma....

  19. #19
    Fresh
    Guest
    Dom-Dom škrtico, sve čuvaš samo za sebe i odabrane ...

  20. #20
    Brock
    Guest
    Jedva čekam!

  21. #21
    GRRRR
    Guest
    ××××te onaj link

    NE RADI

  22. #22
    Dom-Dom
    Guest
    Ma Fresh bum i tebi ispričal u petak.Priče iz davnine by Dom-Dom

  23. #23
    Brock
    Guest
    )

    Fresh... pripremi ribičke čizme i štap... osjećam da nam se sprema pokoja ribička. )

  24. #24
    _Stevo
    Guest
    Brock, i pivskih limenki između ostaloga )

  25. #25
    Brock
    Guest
    Znači, slično kao i kad sam ja bio... dobro je... )

    Javi nam kaj si "upecal". A, po mogućnosti trebamo i vizuelne dokaze. Vidimo da imaš afiniteta prema slikovnim zapisima eksplicitnih situacija, pa zašto ne iskoristiti takav talent...

Slične teme

  1. fotke
    By golf 2.0 TDI in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 25-08-2004, 11:43
  2. fotke
    By rale in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 31
    Posljednji post: 09-01-2003, 17:48

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •