Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Čišćenje kilera

  1. #1
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    Sa kojim sredstvom dobro očistiti kiler ili tko radi čišćenje kilera?

    Treba se dobro pripremiti za ljeto...

    HVALA!!!

    <br><hr><font color="blue">Renault 5 GT Turbo-French Turbo Terror.</font>

  2. #2
    ŠULE
    Guest
    Sepra je na zadnjoj cugi pričao o nekom tipu koji to radi korektno za fer pare.
    Va Va Voom!

  3. #3
    sepra
    Guest
    Dakle pošto sam ja imao prošli tjedan prekrasno iskustvo s čišćenjem kilera evo.
    Radi se o Mercedesu G 300 koji mi se grijao. Dovedem ga u servis vele oni otišao ti je visko. OK mijenjaj visko. Podignem auto i vozim se a on se opet grije. Vratim ga nazad i nakon dva dana zovu i kažu da mi je zaštopan kiler i da ga je NEMOGUĆE očistiti.
    Treba novi, OK pitam koliko novi kažu: 7500 kn.
    Pošto ne vjerujem niti jednom servi×××× na planeti uzmem kiler i odnesem ga u Auto Katarin u Kustošiji i kažem da ga je NEMOGUĆE očistiti.
    Zovu me za dva sata i kažu da je nutra bilo ×××××× ali su ga natopili nekim kiselinama i pod tlakom očistili i sad je sve 5.
    Vratim ga ja u servis i kažem da sam ga IPAK uspio očistiti a oni samo hladno kažu: Aha onda OK, montirat ćemo ga.

    Dakle moj savjet otići kod njih, ne moraš ga skidat.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  4. #4
    1.2bar@Pocket Rocket
    Guest
    Koliko to košta frende?

  5. #5
    sepra
    Guest
    Između 200 i 300 kn. Ne znam za džepne modele ) <br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  6. #6
    S V T
    Guest
    ) ) <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

  7. #7
    Krešo 594 ah
    Guest
    Meni ovo ništa nije jasno.Zašto bi on čistio ubojicu pa jel se neboji da će ga ubiti

  8. #8
    S V T
    Guest
    Ha čuj s tim ubojicama nikad nisi siguran, treba se fino ponašati prema njima, nikad neznaš kad ti može zatrebati njihova usluga!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

  9. #9
    Ed Hunter
    Guest
    To je nekakvo rektalno čišćenje???

Slične teme

  1. Hlađenje
    By Loppi in forum Hardware
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 15-02-2005, 00:08
  2. čišćenje
    By ki in forum Auto servisi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 16-10-2002, 16:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •