Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 51

Tema: Lamborghini diablo - legenda koja ne umire

  1. #26
    Girrari
    Guest
    Znam.

    Sve su te klase dosta ispremješane, ali Diablo je definitivno po klasi bliži Enzu nego Maranellu.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  2. #27
    diablo VT
    Guest
    Ali jedan enzo košta ko 3 nova diabla!

  3. #28
    LeeH-MooN
    Guest
    u usporedbu s diablom bi isli i carerra gt, pa recimo saleen s7, viper srt10....

  4. #29
    LeeH-MooN
    Guest
    IMHO unatoc svemu s obzirom na godinu nasa i pocetka proizvodnje jedini rivali dibalu mogu bit ferrari f-40 i porsche 959

  5. #30
    LeeH-MooN
    Guest
    e da i recimo isdera comendatore, i vector wx3

  6. #31
    diablo VT
    Guest
    Ne zaboravi da se diablo proizvodio do 2001 i zadna verzija se mnogo razlikovala od onoga iz 91g.!

  7. #32
    diablo VT
    Guest
    Jeste li ikada čuli za Laraki Fulgura V12 motor iz lamborghinija sa 2 turbopunjača i ima oko 720 KS.

  8. #33
    S V T
    Guest
    yes ××××na zvjerka, bila je u auto klubu reportaža o toj zvjeri!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

  9. #34
    diablo VT
    Guest
    Kažu da će biti proizveden u samo 20 primjeraka za 20 sretnika! Sumnjam da enzo ima bolje performanse od njega!

  10. #35
    diablo VT
    Guest
    Ovo je za girrarija:
    Alfa 166 i Audi A8 su top modeli svojih tvornica! To po tvojoj logici znači da možemo poredit A8 sa 166-icom.

  11. #36
    Girrari
    Guest
    Ne! Rekao sam ti da se gledaju klase, a Dibalo spada u klasu supersportaša tipa Enzo, Zonda...


    Po tvojoj bi se logici uspoređivali najjeftinija 166-ica i najskuplji audi A3 jer su podjednake cijene.

    To da su top modeli svojih tvornica naveo samo kao samo jedan od kriterija i može se primjenit samo na konkretan slučaj, a ne na auto ind. generalno. To je zato kaj te firme proizvode isključivo sportske aute dok Alfa, Audi, BMW... proizvode aute raznoraznih klasa i veličina.

    Dakle, Enzo spada u klasu s Diablom jer se po gotovo svim obilježjima mogu uspoređivati. Drugo bi bilo da Ferrari nema model u toj klasi (kao u tvom primjeru Alfa-Audi). Onda zasigurno Diablo ne bi uspoređivali s Modenom jer jednostavno nisu ista klasa.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  12. #37
    diablo VT
    Guest
    To znači da ferrari pretjeruje cijene svojih auta, znači 60% cijene platimo samo za ime, a ostalo za auto!
    Ferrari enzo sada košta 700 000 eura!
    Lamborghini Diablo je 2001 g. koštao samo 225 000 eura!
    Ferrari enzo i diablo su dakle u istoj klasi. Dobro!

  13. #38
    Girrari
    Guest
    Naravno da pretjeruje, ali si to trenutno može dozvoliti. Nakon toliko naslova F1 pravaka, kupci im toleriraju visoke cijene.

    Ali nije Ferrari jedini. Čuo sam da će novi Veyron koštati 1 000 000 €. <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  14. #39
    diablo VT
    Guest
    Normalno: V16, 1000KS, neki djelovi u motoru se prave od zlata i srebra...

    Evo tip u italiji prodaje stari Ferrari F40 za 255 000 eura! (Pa koliko je tek nov koštao)!
    A tada je ferrari bio K. u formuli 1!
    Znači da su oni pretjerivali sa cijenama i tada dok se jedva znalo za ferrari u formuli1!

  15. #40
    Girrari
    Guest
    Za Ferrari se uvijek znalo u F1. A nemoj se čudit kao netko prodaje F-40 skuplje nego kaj ga je platio jer takvi auti, u pravilu, samo dobivaju na cijeni.

    Npr. Ferrari 250 GTO košta 5 milja €, a ziher nije toliko koštal '62.

    F-40 se danas cijeni 200 000 €. Dakle, ako je auto zaista kao nov i ima neke specijalne dodatke (npr. posebna boja) može doći i do 250 000 € bez problema.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  16. #41
    diablo VT
    Guest
    Ovaj ferrari mondial iz 85g. se može naći za 19 000 eura! Prava sitnica. Nemogu da vjerujem. Ipak je to ferrari a ne škoda!

  17. #42
    diablo VT
    Guest
    Meni bi bilo svejedno da imam F40 ili Mondial!

  18. #43
    Girrari
    Guest
    A tak ti je to. Imaaš Alfi kaj se prodaju za 500 € i onih kaj se prodaju za 500 000 €.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  19. #44
    diablo VT
    Guest
    Na jednom video snimku sam gledao čovjeka koji ima ferrari mondial gdje kaže da su mu djelovi i održavanje astronomski skupi, te ga se želi riješiti i kupiti si jeftinije auto!

  20. #45
    Girrari
    Guest
    Mondial je nekakva crna ovca u Ferrariju po pitanju kvalitete.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  21. #46
    diablo VT
    Guest
    Mondial mi više liči na neko uobičajeno obično auto, nikad nebi pomislio da je to ferrari, još ako je sive boje...

  22. #47
    diablo VT
    Guest
    Dedign by zagato


    ovo sam slučajno našao na jednoj web stranici

  23. #48
    Girrari
    Guest
    Zagato je uvijek bio bolestan. U pozitivnom smislu, naravno.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  24. #49
    diablo VT
    Guest
    Morate pola auta da dignete da bi ušli i sjeli za volan!

  25. #50
    diablo VT
    Guest
    Hahahaha ) )

Slične teme

  1. Zastava 128 Živa legenda koja živi i dalje
    By Speed in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 52
    Posljednji post: 14-02-2005, 11:27
  2. lamborđini diablo ZG-CROATIA
    By šime in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 35
    Posljednji post: 29-11-2002, 14:12

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •