Stranica 1 od 11 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 251

Tema: Streetrace 2003 - neorganizirano vruće ××××××

  1. #1
    M.Lanser
    Guest
    ..kao što rekoh...ma gdje utrošiše te ××××ne pare za organizaciju..na šugavi razglas koji je crko, na tri gume u visinu za zaštitu gledaoca, na tribine kojih nije bilo, kako bi svi mogli nešto i vidjeti, ili na ××××na mjesta za odmor i cugu, od kojih neka nisu ni stolice imala pa je rulja, sjedila na podu, odnosno raznoraznim prospektima, koje su mahom uzimali, kao zanimaju ih..

    Dakle osim par bolesno nakićenih pila, nerazumno glasne muzike u automobilima čiji vlasnici imaju neke nerazriješene mladenačke frustracije, tu i tamo pokojeg dobrog duela koji sam uspio pogledati i par cura sa dobrom peticom...sve je to lagano za ×××××, jel moglo je puno bolje za tih 25 kuna...i još da nije bilo +30...

  2. #2
    piquet
    Guest
    amen

  3. #3
    zm
    Guest
    i tko je na kraju bio prvi?

  4. #4
    INTERCEPTOR
    Guest
    Jajan i ševa sa pilom. )

  5. #5
    RAK
    Guest
    I plus svega toga još sam izgorio kao rak! Peku me ruke, lice, vrat... UŽAS!

  6. #6
    ?!?!
    Guest
    Tko je pobijedio ??

  7. #7
    RAK
    Guest
    Bio je remi!

  8. #8
    piquet
    Guest
    organizatori- pobrali lovu a nama muda pod bubrege.

  9. #9
    Helix_206
    Guest
    Ma joj...jedini dio na kojem sam uživao je kad sam na kraju sjeo u auto, upalio klimu i sa jednom nabrijanom 206 se ganjao do Zagreba.

    Sljedeči put furam svoju cugu, svoju hrnu, 1-2 paketa lojtri, šator, kapu sa 10 ventilatora i šiltom od 1 metar, i faktor 100 ulje za sunčanje.

  10. #10
    D0mi
    Guest
    Organizacija im je bila totalno u kurcu, ali se ipak malo popravilo od prosle godine. Valjda ce za par godina to i licit na nesto...
    I najgore od svega, bilo je ekipe koja fakat nije znala vozit

  11. #11
    svjetlan
    Guest
    i jeste vidjeli kako je punto ostavio golfa VR6,inače tog punta smo slagali nekih dva tijedna,kupljen razbijen i bez mašine,inače mislim da samo mi riječani imali naj××××nije pile,onaj 306 S16 isto mrak,jedino 206 S16 nije išao kurca,yugo bijeli,i jos da kažem da je diablo totalno u kurcu masina,pri punom gasu gubi i dobiva okretaje,zato i nije čuda da je onaj stari SL 600 bio bolji,ali M 3 je ipak nedostižan bio za svih,pa cak i za prastaroga maseratija,organizacija no comment

  12. #12
    svjetlan
    Guest
    E da zaboravih vam napisati da sam po putu sreo nasred ceste nepomican neki TRANS AM,nije ni za milu majku htio upaliti,i žuta ibiza koja posjeduje NOS imale je male probleme,pri dolasku na TZR majstor nagazio auto,a kad ono gle čuda mašina se raspade,ništa od nastupa,i jos ××××n je bio srebrni A6 karavan 2.7 turbo s preradom od MTM,ludilo kako ide

  13. #13
    VR6
    Guest
    Kako su uspjeli Punto i VR6 doci u istu klasu?!

  14. #14
    falcon
    Guest
    rijecanima skidam kapu!!svaka cast!!slazem se da je organizacija bila koma.zar nije pisalo da ce biti tribine??koliko li su samo para pobrali organizatori a ponudili nista.a ona calibra turbo navodno ima samo čip.haah pitao vlasnika.kaze da samo ima čip i 260-280 ks.gdje su li sad oni koji pljuju po opelima??skoro u svim klasama bili jedni od najjačih, a o govnu od lamborghinija neću ni pričat.pa njega bi oderao sdi.isto mujkić s sl i badrov sa lotusom i evom pobrali bananu.hahaah...decki na 402 se dolazi s nabrijanom masinom, a ne s tvornickim autom pa makar to bio evo.

  15. #15
    MEGARANGE
    Guest
    Najbolje je bilo kad je mini opro birta u onom getzu.Šteta kaj nije bio koji 5 GTT da opere ono đubre u hondi.Čuo sam da je fićo imao nitro,a swift je mislim bio brzi od lamborghinija.Steta 25kn jer oni tam seljani su dolazili s polja i gledali bez beda.

  16. #16
    Hondo
    Guest
    '...i jos da kažem da je diablo totalno u kurcu masina,pri punom gasu gubi i dobiva okretaje...'

    E Svjetlane, stručnjače moj, a zar ti nije palo na pamet da lik koji je vozio Diabla kurca ne zna o vožnji pa je svaku brzinu guslao u blokadi, ha?

  17. #17
    pametan
    Guest
    najbrža kola su bila sl 600 brabus 7.3 sa 583 ps,a samo za ilustraciju izlazna brzina mu je bila oko 220
    a što se tiče honde to japansko đubre treba odmah prodat i kupiti hjundai,fičo kao prvo spada u klasu do 1300 jer ima 1.0 abarth mašinu sa 115 ks,nos-just dream,a ono ×××××× od japanskog ferrarija(nsx)a napere ga opel calibra koju vi nazivate gnojpel,a calibra je uberauto nad hjundaijem nsx ili gnoj 2 rally sa 200ks napere mazdu,da opet japanca sa imaginarnih 300ks sa nosom
    a žutog kadeta neću ni komentirati-pila

  18. #18
    Frenki
    Guest
    To je bila ××××na katastrofa!!! Ja sam reko, bez ikakvih problema, bi im ja dal i 50 kuna za ulaznicu, a i ne samo ja, vec garantiram i 70%, 80% ljudi, bi dosli i dalo im bi i 50 kuna za ulaznicu, samo da su napravili ××××ne tribine!!! Mogli su fino sloziti tribine, duz cijele staze sa jedne i druge strane, u 3, 4 reda, gdje se ljepo moze sjesti i vidjeti u miru, a dolje su mogli staviti ogradu kao sto i jesu, ali nebi bilo po jednom polju ograde onda 10 ljudi, nego eventualno 1, 2 covjeka, koji se isto nebi gurali, jerbo bi ostali sjedili. I vi sad recite da je ovo losa ideja!

    Kao sto je netko vec gore nappisao, organizatori su pobrali lovu, ako si htio uci (legalno) cak i u 5 popodne, moral si platiti ulaznicu 25 kuna, limenka 3 deci soka 10 kuna, pola litre 15 kuna, cevapi 30, pa mislim gde toga ima?! Da su smanjili cijene, vise bi prodali toga i imali bi garant vecu zaradu!

  19. #19
    Frenki
    Guest
    Da se razumijemo, ja sam veliki poklonik brzih i lijepo sredjenih auta, da nebi neko mislio, gle ga kak ××××. Volim pogledat i vidjet dobre pile, jucer su mi se svidli bas neki na Stylingu, nisu prenapadno sredjeni, a opet elegantni i lijepo sportski srdjeni.

    Kaj se tice pila, bilo je dobrih autica, ali vozaci, tipa desna ruka bahato prebacena preko volana, a desna van kroz prozor i trazi se kuna po podu, pljuga u cvaljama i mafijozo cvike, su mi isli na ×××××! Takve bahatosti nema nigdje! Svaka cast deckima koji su si dali truda i u svojoj garazi sklepali pilu, nije uopce bitno kaj nisu daleko dogurali, skinuti im se kapa mora, jerbo decki znaju i imaju muda stisnut gas, a i sami su si slozili auto!

    Jos jednom, organizacija u totalnom kurcu, sljedece godine me nema, osim ako nece biti poboljsano sve za 100%!!! A vjerujem da tako i razmislja barem 50% ljudi koji su jucer dobili opekline 2 stupnja, a vidli su ×××××, upravo zbog organizacije! Racunajuci i mene.

  20. #20
    OS-300
    Guest
    Bio, vidio i izgorio na suncu!!!

    Stvarno svaka čast Opelima bili su na visini zadatka za razliku od nekih japanaca i nijemaca...

    Zadivio me je onaj japanski cabrio koji je prao sve živo s tolikom lakoćom da to nije normalno...

    I još sam nešto zaboravio
    M3

  21. #21
    OS-300
    Guest
    Frenki, mudro zboriš!!!

  22. #22
    Girrari
    Guest
    Evo, ja sam zračunal da im je prihod bio cca. 406 000 kn samo od startnina i ulaznica. Neko je digal finu lovu.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  23. #23
    Dom-Dom
    Guest
    Kak si došel do te cifre?

  24. #24
    mytbyte
    Guest
    Kad vidim ovakve komentare, ne znam ima li smisla uopće stavljati fotke na web, s obzirom da mi je i baterija na fotiću na kraju crkavala pa nemam ništa s finala...
    meni su NSX-i bili nekako najdraži, šteta kaj je onaj izgubio od Calibre 4x4 u finalu...i gdje je Bleki, ništa ne likuje? )
    OS-300, kakav japanski kabrio?

  25. #25
    Hondo
    Guest
    OS-300 misli na Hondu S2000, a što se tiče NSX-a i Calibre turbo ima tu jedna zanimljivost. NSX je s lakočom pobjedio Evo VII i onda izgubio od Calibre turbo. Po tome Calibra pere i Evo VII koji je ovdje na forumu obljubljen kao pila nad pilama (što i je). I tu baš nekaj ne štima, ne?
    NSX je u dvoboju s Calibrom prilično kasnio sa startom i mislim da je to glavni razlog zašto je Calibra dosta premočno pobjedila.

Slične teme

  1. Universal ×××××× ili ....?!
    By Twix in forum Fitness, BodyBouilding, Aerobic...
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 11-10-2004, 22:17
  2. Streetrace 2003
    By PAs in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 03-04-2003, 09:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •