Stranica 3 od 11 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 251

Tema: Streetrace 2003 - neorganizirano vruće ××××××

  1. #51
    M.Lanser
    Guest
    ...Clio, ja vjerujem da je tebi bilo super i o tome nebi, jel zašto nekima nebi bilo super...ima nas koji ako kupimo sladoled za 20 kuna, isti uspoređujemo sa nekim od 15, te ako se brzo topi, malo smrducka i pada nam na čistu majcu, te ako smo taj cijeli dan malo mrzovoljni jer imamo nekih problema, ubrzo ljutiti bacamo isti u koš, jer nije ni blizu onoga što se od njega očekivalo. Dok drugi recimo taj isti sladoled mogu jesti brzo i halapljivo, naprosto jer je vruće i zato što im je fin, te zato što su taj dan dobili na lotu ili im se sin rodio, a punica odselila, a još ako im ga posluži Teresa Orlovsky, onda ih nije nit briga, dali je onaj za 15 kuna veći i finiji, te jeli kuhar šmrkno u isti. Eto tako ti je i sa street raceom

    ...a što se tiće ovog lika koji se potpisuje kao "Vrag VT"..mislim da se rađa još jedna zvijezda foruma...po uzoru na svog mecenu - Fabiju..

    Eto...

  2. #52
    alfa099
    Guest
    ...glede troškova organizacije...samo najam ograde koje opet nije bilo dovoljno koštao je 10 somova eura...a prijevoz na pistu još 4 soma...a WCi, osiguranje...kad saznam sve, a saznat ću, vidjet ćete gdje je otišla lova od karata...i od sponzora...
    ...nego, jeste probali Aloe'ha piće?
    ...i da, tajna kapice okrenute naopačke: Dođem na pistu, piči sunce, ja nemam kapu, jer su rekli da ćemo morat nosit sponzorske... i dobijem bijelu, pa mijenjam s nekim klincem za crvenu...pa piči sunce i dalje, pa nosim malo da mi štiti čelo, malo vrat...pa onda nalijem vode u nju da me malo rashladi i ××××NA KAPA POČNE PUŠTAT BOJU! I ode u povijest...

  3. #53
    M.Lanser
    Guest
    ...možda sam krivo skužio, ali kažeš da je prijevoz ograde na pistu koštao 8 soma nepostojećih maraka, odnosno 32 tisuće kuna...pa od kuda su je vozili... iz bukurešta

  4. #54
    alfa099
    Guest
    ...ne bi vjerovao...na kamion stane samo 30 komada ograde, ne znam kolko ih je bilo ukupno, a skupljali su je od Lučkog, Velesajma i još od ko za di!

  5. #55
    alfa099
    Guest
    ...ak ovo bude nekakva tradicionalna utrka, dakle svake godine, mislim da će biti isplativije kupit ogradu!
    Za "tribinu" duž cijele staze koja bi bila u dva nivoa, dakle dva nivoa praktikabla, trebalo je platit preko 120 somova kuna plus prijevoz! I to bi trebalo kupit pa rentat drugima!
    ...a čuo sam danas da iduće godine nema niš od utrke na ZTZu jer bu tamo išla neka nova obilaznica koja bu išla s novog mosta preko Save...
    Postoji i ideja da se kupi zemlja i projektira pista duga 800 metara i da se postave tribine, WCi, struja i sve pa da se održava svaki mjesec utrka...
    Kaj velite na to?

  6. #56
    _Stevo
    Guest
    Bio, skuho se, užario se, putovo od centra Zagreba do Zmaja skoro 2 sata, platio 25 kuna a ne dobih ni kartu ni žig(baš me zanima kolko je osiguranje "zaradilo"), guro se sa par dečkiju koji su motali frulu(blago njima, bar nisu kužili koja glupost ih okružuje), zatim ošo do šatora, nablejo se u aute, još više u žene(Sliko VLATKU MATIĆ al baš tren prije nek se naprčila i pokazala mi svoje dupe koje ispod onih bijelih hlačica nije imalo ništa drugo osim tangi , i zatim mi crko fotic , ali ipak imam sliku njenog veličanstvenog ...... ).

    :URL=http://tomy.uazg.hr/s02/HPIM0355.JPG:Vlatka:/URL:

    :URL=http://tomy.uazg.hr/s02/HPIM0317.JPG:2. trebe:/URL:<br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

  7. #57
    M.Lanser
    Guest
    ..vidiš tebe je dobro znat jel sve znaš..ja nemam takvih prijatelja )

    Nego ozbiljno,..po svemu sudeći da se sve ovo odvija u nekoj drugoj državi, a ne kod nas, sve bi već bilo sređeno i dogovoreno, tribine napravljene, mjesto odvijanja organizirano itd...jel sumnjam da se na kraju organizatorima sve skupa nije isplatilo...a ovo da postoji ideja da se tamo nešto zakupi pa još i izgradi staza...pa za ovo ×××××× od jučer su imali vremena razmišljati godinu dana, pa nisu gotovo ništa poboljšali (ne kažem ja, još jednom ponavljam, da to nije bio događaj...jel neznam gdje drugdje u Hrv. možete sve to vidjeti..ali)...ma nebu niš od toga, ko ni od formule na grobniku...još će se na grobniku izgraditi čaćićevi stanovi i crkva svetog prkna u spomen tamo nekog popa koji nije htio partizanima pružit sklonište po kiši 43. g....ma kaj ja znam...najviše mi je išlo na živce to kaj nisma ništa snimio, a kamera mi se pržila na suncu.

  8. #58
    diablo VT
    Guest
    Što ste se svi uhvatili za ovu temu, ima i boljih tema.

  9. #59
    Dom-Dom
    Guest
    Po meni bi slijedeči Streetrace trebalo napraviti na Jarunu , i to na onom dijelu prema Savi.Ono je super ravni komad ( naravno redarstvenike ležeče treba maknuti) , a Savski nasip bi bile idealne tribine kaj bi se moglo puno vidjeti.

  10. #60
    Girrari
    Guest
    Da postave tribinu i da organizacija bude ××××na (dakle, platiš i imaš neko mjesto za sjest, za sparkirat auto, nema zadrški...) ne bi mi bilo žao dat 200 kn slijedeći put. Ovak valjda ide po logici koliko para, toliko muzike, a to mi ide na jetra.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  11. #61
    alfa099
    Guest
    E, Stevo! Onaj lik naslonjen na policijski auto je KLEMM, šef osiguranja! Super, fala ti za ovu fotku jer dok je on blejao u Vlatkine cice i guzice, škvadra je pretrčavala preko staze, a sve je kasnilo...

  12. #62
    mc
    Guest
    test

  13. #63
    mc
    Guest
    zjeb... me postanje...

  14. #64
    mc
    Guest
    Kada bi napisao ono sto mislim o jucerasnjem "streetraceu", law bi mi pobrisao post zbog prekomjernih prostota...
    Za pocetak, od ulaska u VG, tj. od raskrsca gdje se skrece za aerodrom, pa do skretanja za streetrace mi je trebalo sat vremena po ogavnoj vrucini. Nakon toga, par km pjehe do same staze. Kupim kartu (25 kn) - pita zenska jel moze ostst duzna kunu i ja joj ostavim bez beda. Kasnije dolazi frend - ima 24,50 sitno i 200 kn krupno i ta ista zenska ne da 0,50 kn, nego mu usitni 200 kn po 5 i 10 kn - prasica bezobrazna.
    I onda slijedi "trka". Prvo, nista se nije dalo vidjeti jer je ljudi bilo puno, tribina nigdje, u najboljem slucaju si mogao s ograde vidjeti 50 m staze ili se pentrati po hrdjavoj vanjskoj ogradi, zaraditi tetanus i vidjeti 100 m staze. Razglas je bio katastrofa - mutan i nerazgovjetan, a cuo se samo do prvih 100 m staze. Spiker cesto nije predstavljao aute kako treba, a ni objavljivao pobjednike. Sve u svemu, nije se uopce znalo sto se desava, tko vozi, sto vozi, tko pobjedjuje - katastrofaaa... Pa onda super duge pauze bez ikakvog objasnjenja - znalo se desiti da se pola sata nista ne desava i da nemas pojma jel pauza, jel neki tehnicki problem, jel policija i zastitari tjeraju gledaoce sa staze ili nesto sedmo...

  15. #65
    mc
    Guest
    A di je tek nesnosna vrucina pomijesana s mirisom cevapa i svjezeg kravljeg dreka razbacanog po obliznjoj livadi - apetitlih...
    Rezultat, izmucio sam se ko Isus, otpale mi noge, dehidrirao sam, dobio suncanicu, izgorio kao odojak, a di si bio, sto si radio (?) - pojma nemam. Tko je pobijedio - isti odgovor.
    I sad lijepo pod debelim slojem kreme, pod tabletama za glavobolju i zeninim komentarima u stilu: "Jesi ti normalan, vidi se na sto licis, jesam ti rekla da poneses kapu...", lezim u zamracenoj prostoriji i nastojim zaboraviti cijeli dogadjaj.
    Jedva cekam iduci Streetrace...

  16. #66
    Nipon
    Guest
    Eh mc, ako te tješi, ja sam slično prošao! <br><hr>

  17. #67
    alfa099
    Guest
    ...kao što rekoh...meni je bilo još gore! bio sam tamo od 8:30 do 21 sat! Napatil sam se kak Isus! A para nema...

  18. #68
    gizmo
    Guest
    ALFA ××× znaci ti si onaj sta je cijelo vrijeme prolazio po stazi na skuteru a tu i tamo na nekom,nisam siguran yamahi R1 slo tablica

  19. #69
    alfa099
    Guest
    Ne. Ja sam se tu i tamo provozao na Aprilia skuteru, a na Yamahi R1 je bio MAX...
    ...al na mom skuteru su se vozili i drugi, pa ti nemrem objasnit...možda Calibra ima sliku...

  20. #70
    gizmo
    Guest
    ....čujem da je bilo oko 15 000 ljudi
    ...i čujem da se ibiza sa NOS-om raspala mašina...bas divno...izgorio sam ko ××××××,jutro u 10 sam stigo iz rijeke pa navecer do neki 8h, a od orgaizacije ni kurca,alfa××× cije je ono A6 2.7 T MTM ,odličan je bio

  21. #71
    alfa099
    Guest
    ...neki lik od 45 godina...i popušio od Robija Novosela u NSXu jer je pre rano startao i nije se obazirao na crvene zastave...inače, ide ko gluha svinja!

  22. #72
    Lancia fan
    Guest
    Jeste vidjeli onu žensku u Nissanu 300ZX,šteta što je onaj Nissan bio sa 226ks a ne ona jača verzija sa 276ks(biturbo). Auto je bio rasturen do ibera... Fora mi je poklopac gepeka kojeg u biti i nema nego je od plastike zatvoren zadnji dio....

  23. #73
    Hondo
    Guest
    Alfa ×××, možda sam krivo skužio, al nekak kopčam da si ti bil spiker. Istina?

  24. #74
    diablo VT
    Guest
    objasnite Lancia fanu kako da stavi sličicu ispod svog nadimka!!!

  25. #75
    _Stevo
    Guest
    Alfa××× ništa za fotku, makar nisam ja slikao nego jedan dečko sa hr-a.com foruma. Ma nisu ni organizatori krivi za sve, ljudi su si sami krivi kaj su stajali i pretrčavali i pravili se facama. Očito im nije bilo jasno da oni smetaju na stazi a ne nešta drugo. Pola krivnje za "lošu" organizaciju ide našem balkanskom mentalitetu. Dobro, možda ne tak puno ali u svakom slučaju dosta.

    Jedino mi je žao šta se nisam našao sa nikim sa foruma, valjda će bit bolje iduće godine pošto ništa od meetinga našeg foruma

Slične teme

  1. Universal ×××××× ili ....?!
    By Twix in forum Fitness, BodyBouilding, Aerobic...
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 11-10-2004, 22:17
  2. Streetrace 2003
    By PAs in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 03-04-2003, 09:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •