Stranica 2 od 11 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 251

Tema: Streetrace 2003 - neorganizirano vruće ××××××

  1. #26
    alfa099
    Guest
    ...bio, naradio se ko pas, jer je organizacija bila totalno u banani, naime ljudi koji su trebali radit svoj posao, tipa osiguranje, suci i redari, gledali su utrku...tribine nije bilo moguće postavit jer je vojska ograničila vrijeme postavljanja i razmontiravanja tribina uz stazu...na Grobniku bu valjda bolje...
    ...i da, izgorio sam na "bosanski dres"...
    ......a Calibra koja je oprala NSX od Novosela imala je sve kaj treba imat: Turbo nasviran, šperu, kovane klipove, špic bregaste...
    ...a jeste vidjeli MX3 iz Murske Sobote? Lik izgleda ko Dudek, a nutra sve pa i nitro...i u finalu izgubi od Golfa Rallye koji je isto imao nitro...××××no cigo vozi...

  2. #27
    Koko
    Guest
    Valjda S2000. Taj je sve prao u klasi do 2000 i išao 13,8.
    Punto i VR6 su bili u istoj klasi zato što je punto Turbak.
    600 SL je bio Brabus s 580 KS.
    Najbrže vrijeme je imao Porsche 911 s 12,79
    Mujkica je zgazio M3 koji je ocito nabrijan jer je radio 13,20. Inace vozio ga je isti tip kao i gore spomenuti porsche
    Badrov je popljugao i s Evo 7 i s Lotusom Elise...
    Yugo i Kaddet B su bili zakon...
    Organizacija je bila bolja nego prošle godine, no svejedno za ×××××

  3. #28
    alfa099
    Guest
    ...Porschea je Gudeljević razvalio jer je šaltao bez puštanja gasa, pa je slomio mjenjačku kutiju...ali su iz Zubaka već otklonili kvar...
    ...Yugo je odustao je r je skurio lamelu...za slijedeću utrku Pleš bu moral nekaj smislit jer je stroj pre jak za lamelu koju je stavio...
    ...a jeste vidjeli likove u 300ZX i ženu koja je vozila? ××××ni MAD MAX!

  4. #29
    RAK
    Guest
    Kako je samo Mukić pao od M3. Milina! Redni šestak da tako odere v osmaka s kompresorom! BMW

  5. #30
    alfa099
    Guest
    ...zna Gudeljević vozit...kad hoće...

  6. #31
    Calibra Z. offline
    Guest
    Samo da pozdravim spikera koji nije imao sreće s razglasom. Šilterica naopačke... opak je bio taj naš spiker! A i opak je bio na skuteru.

    Ja sam se probio na onoj jedinoj tribini u prvi red pa sam i nešto vidio s vremena na vrijeme. Čak sam uspio oderati i par fotki. Izgorio sam ko i svi vi, pljunuo tih 25 Kuna za koje sam dobio samo sunčanicu. Slijedeće godine nosim osim ove 2 boce još barem 2 Jamnice od litre i pola pa nek ovi samo deru velku lovu za 2, 3 kapi vode. Sramotno je da niti jedna cuga nije bila uz tu prokeltu ulaznicu. A obavezna je i krema za sunčanje, neka lojtrica i crvena šilterica... naravno naopačke!

    Nisam ostao do kraja jer bi valjda umro. Ali vidim da se dosta auti nije pojavilo. Najavljene su bile dvije s2000, a pojavila se samo jedna. Najavljena 2 Civica type R, a bio je niti jedan. U otvorenoj klasi nije startao niti Diablo. Barem ne u prvoj rundi kvalifikacija koje sam gledao.
    Al su zato Opeli žarili i palili! Ko bi reko da ona Calibra tak leti i da pere NSX. Svaka čast vlasniku na uloženom trudu i novcu. Isto vrijedi i za onog Kadetta.

    A onaj M3... stvarno je bilo krasno za vidjeti kako pegla Sl55AMG.

  7. #32
    M.Lanser
    Guest
    ..danas mi je malo žao kaj nisam ostao do kraja,...ali..prirodno svjetloput, i bez kišobrana izgorio sam već oko 3 tak jako da su mi se neki ljudi, tražeći informaciju za točno vrijeme, obratili na njemačkom. A nemam futku... )

  8. #33
    doc
    Guest
    Organizacija katastrofa, ali to je očito kod nas normalna stvar.

    Žalosno da gotovo pola auti s prijavne lsite nije nastupilo.

  9. #34
    D0mi
    Guest
    Pa sta nema M3 sekvencijalni mjenjac, kod kojega ne treba pustati gas? Kako mu je onda mogo skurit kutiju?

  10. #35
    Nipon
    Guest
    Kutija je skurena na 911-ici, ne na M3.
    A brijem da su oba ova auta bila nasvirana jer su imali opaka vremena. 911 - 12.76 s

  11. #36
    CLIO SPORT
    Guest
    nitko nije komentrirao kleemana ili kako se vec pise....4.9 do stotke a cuje se ko moj dvanulcek u leru.....lik ga je nasvirao a od zvuka ni Z...samo odeeeee!

    a diablo je bio u blokadi vise nego u NEBLOKADI!?

    nego....koji auti su vam bili najljepsi na STREETSTYLEU???????????? i sto kazete na konacni izbor????

    1. IMPREZA
    2. TWINGO
    3. 406 COUPE (frend mi je rekao da ga je sinoc vidio u gradu i da mu je riknuo kompresor...da sve nesto lupa-mozda ventili,klip...!?)

    ajd ne serite bezveze......organizacija ovo organizacija ono....ma bila je cista 4orka! vi bi htjeli i hostesu za 25 kuna da vam puse u vrat!? nego....sto kazete na one 402 hostese??? pogodite ko je nabavio 3 najzgodnije?????????? i u kojoj pili su napustile pistu???? ) ) ) ) ) )

  12. #37
    D0mi
    Guest
    Da, cudi me i Gudeljevicev M3, kaze da nije bio nasviran. A na koju foru je onda bio otvorena klasa(preko 350 ks) ako serijski ima 343 ks???
    Ili mozda ima movi M3 sa 360 ks, ne znam fakat...

  13. #38
    Girrari
    Guest
    D-D, cifra je dobivena ovako:

    Broj prijavljenih (126) x 250 kuna startnine= 31 500 kn

    plus

    Broj gledatelja (15 000) x 25 kn upada= 375 000.

    To je zajedno 406 500 kn.

    S time da sam izbacio prijave za street style za koje ne znam koliko su iznosile, a i da znam ne bi ih računao jer od onih 15 000 ljudi nisu svi platili upad (redari, suci, organizatori, nekakvi VIP-ovci tipa press...), a možda nisu svi platili ni startninu tak da se to nekak kompenzira. <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  14. #39
    diablo VT
    Guest
    Koji tipovi auta učestvuju na streetraceu.

  15. #40
    CLIO SPORT
    Guest
    girrari.......nije prodano toliko karata.....ajmo sada izracunat troskove...

    ne zelim da ispadne da ih branim....ali...ipak je to jedan veliki happening bio!

    usput......u 9 navecer sam prolazio pored inine zgrade a kad ono jedno 30tak nabrijanih likova na ILLEGAL STREETRACE!!!!!!!
    koji pacijenti!


  16. #41
    Girrari
    Guest
    Ja samo velim koliko je love došlo, a koliko je koštala organizacija, nemam pojma niti me briga. Po onom kaj sam čul i ne puno.

    Za te karte; OK nije ih toliko prodano, ali velim da nisam uračunao pristupnice sa Street style, sponzore, koncesije i pizde strinine.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  17. #42
    za računanje
    Guest
    6. Gdje i kome uplatiti za Street style
    Prijavna pristojba po natjecatelju sa neobaveznom reklamom iznosi 250 kn, a bez neobavezne reklame iznosi 500 kn. Uplata na dan održavanja iznosi 500kn sa neobaveznom reklamom i 1000kn bez neobavezne reklame.

    Prijavljeni za 402 Street style: 36 automobila!

  18. #43
    diablo VT
    Guest

    Kakav streetrace, pogledajte me u autiću svog bliskog prijatelja.

  19. #44
    diablo VT
    Guest
    Nemoj da mi dolazimo na taj šugavi streerrace.

  20. #45
    Girrari
    Guest
    CS, ne moraš ti nikog branit jer ja nikog ne napadam; samo konstatiram neke brojke.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  21. #46
    diablo VT
    Guest
    U pozadini se vidi diablo u kome smo pičili preko 260 kmh/h.

  22. #47
    diablo VT
    Guest
    Nismo htjeli više iz sigurnosnih razloga.

  23. #48
    diablo VT
    Guest
    Niko od vas nikad nije uživo vidio ovakve monstrume na cesti, a kamoli da se vozao u njima!

  24. #49
    Dom-Dom
    Guest
    Pa zato imamo tebe da se VOZAŠ u njima.

  25. #50
    diablo VT
    Guest
    Ja sam inače veliki ljubitelj supersportskih automobila.

Slične teme

  1. Universal ×××××× ili ....?!
    By Twix in forum Fitness, BodyBouilding, Aerobic...
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 11-10-2004, 22:17
  2. Streetrace 2003
    By PAs in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 03-04-2003, 09:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •