Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 85

Tema: PETA SIMFONIA

  1. #1
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Konacno stize Golf pete generacije.
    Oce li imat uspjeha kao njegovi predhodnici, osim trojke. Kakav ce bit u paketu higline i 2.0 TDI sa 140 ks i 320 Nm. A cijena...

  2. #2
    VR6
    Guest
    Mislim da sam u temu "VW FSI motori" stavio spy photos novog Golfa 5...

  3. #3
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Ali sam hteo temu samo za njega jer to Golf zasluzuje!!!

  4. #4
    VR6
    Guest
    Ok, onda je sredi...

    Imao sam slike kako ce izgledati nova petica, i sad kada sam nabavio i spy photos, vidio sam neku slicnost. E sad da je naci tu sliku...

  5. #5
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Pa sta cemo. Kako ti se svidja nova petica. Dali bi nesto zamijenio???

  6. #6
    VR6
    Guest
    Ma cekaj oficialne slikice. Prema spy photosima nisam odusevljen, al VW je uvijek do sada znao napraviti Golfa da dobro izgleda, pa i sada jos uvijek moze iznenaditi...

  7. #7
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Ja sam vrlo zadovoljan sa dizajnom novog Golfa ali i dizajnom A3, ali vidices kako izgleda (mozda si ga vidio) A3 koji ce doc 2004 sa velikom prednjom maskom. VRRHHHHHH

  8. #8
    VR6
    Guest
    Nisam vidio jos novi A3 uzivo, ali neki "jaran" jeste, i kaze da izgleda odlicno, pricao je o tome... )

  9. #9
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Ja sam ga vidio uzivo u jedinom ovlascenom prodavacu i servi×××× za VW, Audi Seat i Skodu u CG "ROKSPED", oni su ga doneli, jako mi lici na stari A3, onaj ima 2.0 TDI, mislim da cu ga voziti ovih dana pa cu pisat za njega.

  10. #10
    VR6
    Guest
    Izgleda solidno, ja cekam verziju sa 5 vrata...

  11. #11
    mehmed
    Guest
    i šta kad dođe serija s 5 vrata? kupit ćeš možda? ma kupit ćeš lurac jer nemaš love. koji ××××× onda čekaš?
    i ne piši više sam sebi postove pod raznim imenima.

  12. #12
    VR6
    Guest
    Smjesnih likova na ovom forumu...

  13. #13
    Nipon
    Guest
    Peta simfonija? Ili traktorska evolucija? )

  14. #14
    mc
    Guest
    Fabia, ti se vrtis u tim krugovima - reci koliko ce biti cijena ovih ukradenih, ne prestarih... )

  15. #15
    Dr. Mr. Prrrr
    Guest
    Ko se ba, vrti u tim krugovima,

    vrte njega ko ringispil.

    mc


    - ti VR6 izgleda naso "pajdu" za chetanje...kazem ja otkako cojek kupi alfu za 6000 milja KM, prevrnu ko lasta.


  16. #16
    VR6
    Guest


  17. #17
    INTCP log dead
    Guest
    Joj što je ružan, uh. Četvroka s 3 vrata izgleda probavljivo, ali ovo je blagi očaj. Pa sve škode su redom ljepotice naspram ovog gnusnog iscjedka.

  18. #18
    INTCP log dead
    Guest
    Kako li će tek izgledati SDI. )

  19. #19
    VR6
    Guest
    Meni sa zadnje strane izgleda bas dobro, cak bi ovakav bio jedan od najljepsih u klasi.

    Samo ovo su slike kako bi trebao izgledati, pa...

  20. #20
    Nipon
    Guest
    I sad netko kaže da je Corolla ružna!

  21. #21
    mc
    Guest
    Redizajn je napravljen u skladu s tradicijom VW-a, tj. tako da jedva kuzis da se radi o necem novom... Meni i ovaj Golf i zadnjih par redizajna Passata izgleda isto. Zar kromirana lajsna i malo drugacije zadnje svjetlo cine redizajn?

  22. #22
    Girrari
    Guest
    To je ono o čemu sam ja govoril. Gotovo svaki "novi" model VW-a više liči na manje-više temeljit redizajn nego na novi model.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  23. #23
    Ed Hunter
    Guest
    Možda ne još tolko Golf kolko Passat. Passat se mijenja svakih 10 godina.

  24. #24
    VR6
    Guest
    Sve sami profesori dizajna... )

  25. #25
    Girrari
    Guest
    Pa u pogledu dizajna, možeš mi se obraćati sa prof. dr. ) <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •