Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Provala u Golf IV

  1. #1
    bez dokumenata
    Guest
    Znam svi ćete reći šta si kupovo Golfa, al ×××× ga jesam.

    Nestale su mi dvije putovnice , novčanik s nešto malo love i karticama i Ray Ban-ke.

    To sam primjetio tek sutra jer nije bilo nikakvih tragova provale auto je bio uredno zaključan. Imam ugrađen Mul-T-lock ali nemam alarm i imama naravno kasko.

    To veče bez tragva provale opljačkane su još tri četvorke, sve su bile bez alarma i uredno zaključane nakon krađe.

    Kako se to radi ljudi napominjem nema nikakvih tragova i zašto ih nisu odvezli!!!!

  2. #2
    Gnome
    Guest
    Pa sta da rade posle s njima? )
    Da bankrotiraju po servisima... )

  3. #3
    S V T
    Guest
    ) ) ) <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

  4. #4
    VR6
    Guest
    Vazni dokumenti se u principu ne ostavljaju u automobilu...

  5. #5
    T-IE
    Guest
    Ako si gledao "Latinicu" pred nekih pola godine onda ti je valjda jasno kako se to radi. <br><hr><font color="red">GTI</font>

  6. #6
    bez dokumenata
    Guest
    Ja sam iz Županje to je malo mjesto i takve stvari nisu baš uobičajene, kad sam u Zg ili u drugim većim mjestima vadim sve van ali ovdje baš i ne.

    Auto mi je bio parkiran 50 metara od terase gdje sam sjedio čak sam često i pogledavao u njega to se desilo vrlo brzo ali me zanima kako.

    Žandari kažu da je ona fora iz Latinice s lopticom priča za malu djecu, nego da su moj i ostali auti otvoreni ključem.
    Na Golfu pecanje(otvaranje unutarnjom kvakom ne vrijedi, bravica na gepeku ili bilo koja druga nisu vađene da bi se napeavio ključ.

    Kako su onda došli do ključeva servisi možda?

    Po vašim iskustvima koliko je siguran Mul-T-lock da li se kradu auti i s njim i kako?

  7. #7
    VR6
    Guest
    Ono iz Latinice sa Audi-em mislim da radi na automobilima sa centralnim, jel VW nema elektricne brave, nego rade na "pritisak", pa i postoji mogucnost da ih se onako otkljuca. Imas nekoliko nacina otvraranja brave, to nije neki problem za onog ko zna. Otvorit ce ti i upaliti automobil za manje od minutu.

    Sad za Mul-T-Lock, nista nije potpuno sigurno. Odvest ce ti ga paukom, odslepati. Golf 4 ima chip u kljucu, oni utaknu svoj racunar i upale automobil, nije problem. Ali u principu, ako stavis neke zastite, lopov mozda i "obidje" tvoj automobil. Zasto bi se zezao sa tvojim, kad ce na istom parkingu naci jos 2-3 koja nemaju nikakvu zastitu.

  8. #8
    bez dokumenata
    Guest
    Koji su to načini otključavanja baš me zanima jer nigdje nema ni jedne recke?

    A sto je s alarmima s rotirajućim kodom, ne tvornički nego npr. Prestige, Cobra, Meta itd jel i njih skeniraju i otvaraju bez frke kao tvorničke alarme?

Slične teme

  1. VW Golf: Golf prestigao Bubu
    By Karl H. Rumenige in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 18-04-2004, 22:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •