Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 92

Tema: ENGLESKA AUTA SU NAJBOLJA

  1. #1
    VTR
    Guest
    RollsRoyce, Bentley, AstonMartin, Lotus, McLaren, TVR, Jaguar...

  2. #2
    piquet
    Guest
    vozila te auta u vinogradsku

  3. #3
    Varaždinac
    Guest
    piquet!, pa on ti to govori u "množini" več ti je bilo puno tih biera/jezičnih/ na forumu.Pa kaj se ljutiš odmah, ja mislim da nije za vinogradsku,-ili je?, ma nisam siguran.

  4. #4
    piquet
    Guest
    je, je

  5. #5
    Varaždinac
    Guest
    Onda dobro.

  6. #6
    E-type
    Guest
    Koji od tih su jos uvijek u engleskom vlasnistvu ?<br><hr>

  7. #7
    T-IE
    Guest
    Piquet al ga ×××ך.

    E-type, odlično pitanje. <br><hr><font color="red">GTI</font>

  8. #8
    piquet
    Guest
    t-ie je li kladiš formulu ovaj vikend?
    ja sam već 4 utrke zaredom fulao i potrošio zaradu od malezije tako da sam već malo izgubljen. ne znam kako dalje.

  9. #9
    T-IE
    Guest
    Kako dalje veliš? Tako da se počneš kladit na Ferrari, vidiš da su nenad××××vi.
    A ono klađenje na sve ostale, pogotovo za kvalifikacije se ne isplati. Može se zalomit 2-3 puta u sezoni, ali je premalo. <br><hr><font color="red">GTI</font>

  10. #10
    T-IE
    Guest
    ...a i kof. su za×××××. <br><hr><font color="red">GTI</font>

  11. #11
    piquet
    Guest
    ne samo to već su ih i skinuli poslije prvih kvalifikacija. montoya mi je zanimljiv sa dosta dobrim kofićima.

  12. #12
    T-IE
    Guest
    Za Austriju sam ja za kvalifik. stavio na Montoyu da će bit 1-2. A bio je 3. <br><hr><font color="red">GTI</font>

  13. #13
    piquet
    Guest
    ja sam isto stavio i to u prva tri ali sam vezao sa rubinhom i pušing!

  14. #14
    T-IE
    Guest
    A kad se sjetim Brazila i kvalifikacija. I Webbera...

    Neću više ovdje pisat o F1 jer to nije tema. Imamo mi onu temu "kladionica"...<br><hr><font color="red">GTI</font>

  15. #15
    piquet
    Guest
    e da

  16. #16
    Nipon
    Guest
    Nažalost, u engleskom vlasništvu su još samo TVR i McLaren uz još neke male manufakture i naravno Rover (+ MG) koji se nisko srozao. Sve ostale legende su rasprodane, tužno...

  17. #17
    VT
    Guest
    Ipak su to Engleska auta.

  18. #18
    S V T
    Guest
    JAGUAR ASTON MARTIN JAGUAR ASTON MARTIN JAGUAR ASTON MARTIN JAGUAR ASTON MARTIN
    JAGUAR ASTON MARTIN JAGUAR ASTON MARTIN <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">NIKE Free Style.com</font>

  19. #19
    VR6
    Guest
    Jel stvarno potrebno ovo najbolja?!

  20. #20
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Najbolja su ali:

    1.. Ford je kupio Jaguar-a
    2.. VW je kupio Bentley-a
    3.. BMW je kupio Rolls Royce-a
    4.. i tako dalje

  21. #21
    VR6
    Guest
    AstonMartin je mislim isto pod Fordom. Lotus, McLaren i TVR su cini mi se "nezavisni"...

  22. #22
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    VR6, dali ima veze MC Laren sa Mercedesom. Ovi drugi momentalno su nezavisni ali i oni idu pod nekom drugom kapom!!

    VR6, ides li u Dubrovnik u petak da vidis Papu. I ja putujem iz CG i treba da prije 7 u jutru da budem u Dubrovnik jer mislim da se blokiraju svi putevi. Mozda se vidimo. Bicu u "Zuto Polje" kod oltara.

  23. #23
    VR6
    Guest
    Ne vjerujem da cu ici. Bio sam kad je Papa bio u Sarajevu, cak sam se uspjeo i rukovati sa njim... )

  24. #24
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Ja cu bit tu...

  25. #25
    Nipon
    Guest
    Lotus nije nezavisan - pod kapom je Protona, Proton je pod GM-om, Opel = GM, Opel Speedster = Lotus Elise (skoro), i eto mene nad WC školjkom povraćam. Na što se srozala autoindustrija! Da Lotus daje svoju bogovsku tehnologiju jednom truležu od Opela! Ajme...
    McLaren je jako vezan uz Mercedes (Formula 1), ali mislim da nije potpuno u njihovom vlasništvu. Aston je pod Fordom negdje od osamdesetih. Evo i malo british egzotike: Lister Storm.
    Year of launch 1993
    Chassis Aluminium space frame,
    aluminium and carbon fiber body panels
    Layout Mid-engined, Rwd.
    Engine V12, sohc, 2v/cyl.
    Capacity 6996 c.c.
    Power 598 hp
    Torque 580 lbft
    Gearbox 6M
    Weight 1644 kg
    Top speed 200 mph
    0-60 mph 4.2 sec



Slične teme

  1. Odgovora: 2
    Posljednji post: 08-09-2008, 16:22
  2. JAPANSKA AUTA
    By xan22to in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 24-12-2002, 20:17

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •