Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: NAKON PRESUDE -Srbija zbog Šišića plaća milijune eura

PODSJETITELJ
    Guest
    NAKON PRESUDE PILOTU JNA U ITALIJI
    Srbija zbog Šišića plaća milijune eura
    BEOGRAD - Nakon što je pilot bivše JNA Emir Šišić u Italiji osuđen na doživotni zatvor, Srbija i Crna Gora morat će platiti odštetu obiteljima poginulih, koja može iznositi i do 50 milijuna eura.
    Prvostupanjski je sud u Rimu prekjučer odredio doživotnu zatvorsku kaznu Šišiću zbog rušenja helikoptera promatračke misije Europske zajednice u Hrvatskoj 7. siječnja 1992. godine. Srbijanski ministar pravosuđa Vladan Batić izjavio je da je "zaprepašten" presudom talijanskog suda.
    - Netko je zatajio u kontroli leta kad su dva helikoptera s mađarskog teritorija ušla na teritorij Hrvatske, a zbog toga je vođen i postupak pred Vojnim sudom u Beogradu. Šišić je postupio kao , a on ništa nije odlučivao. Nije bila njegova svijest i volja da sruši helikopter i pobije ljude - kazao je Batić.
    Batić je naglasio da država mora učiniti sve da pomogne Šišiću jer je on "u cijeloj priči kolateralna šteta". Novosadski odvjetnik Nemanja Aleksić, doskorašnji Šišićev pravni zastupnik, tvrdi da su vlasti u Beogradu "u najmanju ruku olakšale donošenje drakonske kazne", napominjući da je otkazana punomoć talijanskom odvjetniku koji je zajedno s domaćim odvjetnicima pripremao Šišićevu obranu pred talijanskim sudom te je izabran drugi odvjetnik.
    Šišić je 1992. srušio jedan helikopter EZ kod Novog Marofa pri čemu su ubijena četiri Talijana i jedan Francuz .

PODSJENIK
    Guest
    Gospodo, zamislite, koliko ce nama Hrvatima morati platiti, kao uvjet koji cemo jednom u buducnosti, kad Srbije bude htjela u Evropu, postaviti, da podrzimo njen zahtjev!

Za sedmoricom ljudi toliki miloni Eura... a za desetak tisuca civila po Hrvatskoj...rácunajte, a o BiH da i ne govorim.

Sssssss
    Guest
    raduj se suplja glavo da ces nekada puna ali ×××××. )

PODSJETNIK
    Guest
    NE SAMO HRVATSKI CIVILI - (oko 10 000!)
    - Nego zamislite koliko ce placati Bosnjacima - oko 200 000 CIVILA!!

Pa nije cudno, Srbi su uvjek bili hrabri i odlucni na civilima.

Koliko ce generacija Srbija sve to placati??

tako je
    Guest
    http://wwww.pavelicpapers.com

Ne znam Fred...
    Guest
    ...sta to pises, ali sam te sam htio podsjetit - po kó zna koji put - , jer ocito tesko pamtis, a jos brze zaboravljas -
    da je od Haga optuzena a jedan dio sjedi vec tamo, takoreci cijela srpska vrhuska - sve glavni ubice, koljaci i organizatori svega itd...

Niko nije imao koncentracione kampove osim Srba - Niko nije silovao - masovno po naredjenju odozgo, od Srba, Niko nije rusio vjerske objekte - ORGANZIRANO i potpuno, osim Srba...itd.

Sta da ti pricam Fred - Sorry! Ali to su tvoji zemljaci koji su se borili za Srpstvo... A ti ih tako groznicavo branis? Sta ce ti to?

hahaha
    Guest
    Stoko sitnog zuba, prouci svoju povjest eto ti i adresa ako si pismen da otvoris , pa da vidis da vas nema gori i da sami sebi pljujete u zvalje. )

vidi se Fred...
    Guest
    ..gdje ste vi a gdje mi! Samo problem je u tome da bi mi - da vas nismo imali kao okupatore i stetocine - bili daleko, daleko dalje... Jos nam nazalost treba vremena da se od svih strahota oporavimo...

Pocet cu ti Fred polako slati podsjetnike...od konkretnih dogadjaja u zadnih 10-ak godina, kad si TI Zivio i u tome sudjelovao...

hehe
    Guest
    koje strahote , tako ti je kad ste zvijeri pa sami sebi pravite strahote. ) )

ma ne treba...
    Guest
    ...nista vise slati. Dosta je da znas da je sa divnim zivotom u HR gotovo! More je ekoloski cisto - mi se polako oporavljamo - a vi kako znate i umijete. Neka vam je lepa kuca!

Lose
    Guest
    Sve sto se o cetnicim odn.srbadije cuje je lose...svasta...

Pussy
    Guest
    Lick my pussy!

što ne mož biti
    Guest
    Kad bi jelen imo krila,
    To bi brza ptica bila.

Kad bi lutka znala šiti,
    Mogla bi mi švalja biti.

Kad bi hlebac pado s neba,
    Svak bi imo kol’ko treba.

Kad bi mlekom tekla Sava,
    Sir bi bio zabadava.

Kad bi uvek bio maj,
    Pećima bi bio kraj.

Kad bi Dunav bio vreo,
    Svak bi riblje čorbe jeo.

Kad bi .......... al’ što ne mož biti,
    O tom nemoj govoriti!

Blaha
    Guest
    blallllblablabal

balllll

bla bla bla

Bla bla bla

Slične teme

1. Major Emir Šišić pušten na slobodu
    By Pravdic in forum Politika
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 09-05-2008, 19:53
  2. KAMO NAKON SREDNJE???
    By nije bitno in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 03-05-2008, 21:20
  3. KAMO U SREDNJU NAKON OSNOVNE?
    By ZANIMA ME in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 15-07-2007, 18:44
  4. Hakeri kopirali PIN i ukrali milijune kuna
    By Antonija Mrša in forum Politika
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 16-11-2006, 12:43
  5. Srbija šalje optužnicu zbog zločina u Bjelovaru 1991.
    By MIROSLAV FLEGO in forum Politika
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 11-10-2006, 05:15

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •