Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 35

Tema: ADAC - nagrade za talijanski i francuski šlamperaj!

  1. #1
    F1 maher
    Guest
    Eto najkvarljivijih po klasama:

    Gradski automobili
    Škoda Felicia s 35,9 kvarova na 1000 automobila. Nakon nje slijede Fiat Punto (34,5), Renault Clio (32,7), te Renault Twingo (30,1).

    Kompaktna klasa
    Najgorima su se ovdje također pokazali Renault i Fiat. Apsolutni gubitnik između 54 obuhvaćena modela je Renault Mégane 46,2 kvara na 1000 vozila. Bravo i Brava s 38,5 drže drugo mjesto.

    Srednja klasa
    Najlošiji rezultat među automobilima srednje klase drži još jedan Renault – Laguna s 30,4 kvarova.

    Visoka klasa
    Najnepouzdaniji automobil u ovoj je klasi Volvo S70/V70/C70 (41,9) koji je tu titulu preuzeo od prošlogodišnjeg «pobjednika» Opela Omege koji je i ove godine visoko rangiran te s 41,6 kvarova drži predzadnje mjesto.

    Monovolumeni
    Ovdje su se gotovo svi pokazali lošima a najmanje loš među njima je VW Sharan s 30,7 kvarova. Renault Espace je kao i prošle godine najlošije rangiran s 43 kvara na 1000 vozila.



    Nevjerojatna je činjenica koliko se kvare Renaulti i Fiati. Ovdje na forumu toliko popularni i cijenjeni. Čini se da je stvarnost još jednom pokazala sirovu istinu koja je dijametralno suprotna sa mišljenjima u uvjerenjima ponosnih vlasnika na ovom forumu. Ne moram naglasiti da titule najpouzdanijih drži Toyota pa to nisam niti kopirao. Sve u svemu izgleda da je talijanski šarm postao i francuski!

    Ili je i ovo plaćeno, dogovoreno, namješteno? Urota protiv talijana i francuza? Bit će da je tako.

  2. #2
    mc
    Guest
    To tako ispadne kada se novi modeli izbacuju na vrat - na nos po sto nizim cijenama. Ocito je to kompromis na koji su i kupci spremni...
    Veseli cinjenica da je velika vecina kvarova ipak dobrocudnije naravi - to nisi naveo.
    Zabrinjavajuce je takodjer sto kompaktna i visoka klasa siju ove male gradske - trebalo bi biti proporcionalno kolicini novaca koju za odredjenu klasu treba izdvojiti...

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Zaboli me...<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  4. #4
    Initiale
    Guest
    Zivo mi se ×××× za njemacke statistike.
    Mene moja laguna sa 152000 km nikad nije ostavila na cesti,zapravo samo jednom dok je pala klema sa akumulatora a ja ×××××× to po noci nisam skuzil,a sto se tice adac-ovog nacina ocjenjivanja moglo bi se dosta raspravljati,u Francuskoj su po slicnim istrazivanjim rezlutati drugaciji,najkvarnjivili su njemci

  5. #5
    Brock
    Guest
    Fašistička propaganda!

  6. #6
    Girrari
    Guest
    Nacistička, BrOck, za×××× si se.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  7. #7
    Brock
    Guest
    Pa, u jednu ruku i je, jer oni veličaju marke u koju ne spada ni tvoja, ni moja.

  8. #8
    Girrari
    Guest
    Ne kužim... <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  9. #9
    mc
    Guest
    Ali pljuju po markama koje su i Girrarieva i tvoja (i moja)...

  10. #10
    Girrari
    Guest
    Ajmo mediteranska koalicijo... bandiera rossa la trionfera... ) ) )


    Šlampava braćo ujedinimo se jer kucnuo je čas...(u pozadini se čuje melodija Internacionale).<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  11. #11
    Brock
    Guest
    Pa, kolko ja kužim (ili ne )... Fašisti veličaju jednu ideologiju, dok im je sve ostalo neprijateljsko tj. za×××××. A, tu ulećemo ti, ja i nama slični sa automobilskim markama koje vozimo, a ne spadaju u njihov ideološki pojam "dobroga".

  12. #12
    mytbyte
    Guest
    Može šlamperaj, i nitko ne bi imao ništa protiv, samo da ne košta kolko košta (u današnje vrijeme)...mislim da bi šlamperaj trebalo klasificirati po cjenovnom razredu...ak' šteka ručica žmigavca na recimo Pugu 307 onda to nije isto kao da šteka na Puntu koji je skoro duplo jeftiniji...

  13. #13
    VR6
    Guest
    Istina je tu oko nas... )

  14. #14
    Dom-Dom
    Guest
    Ma boli me medikament za taj usrani švabski ADAC.

  15. #15
    Girrari
    Guest
    Dobro, dalo bi se raspravljati o fašizmu do sutra i to bez rezultata. Recimo da je to kaj si naveo, teoretski točno. Povjesna realnost ubija svaku ideologiju.

    No da ne baljezgam, ipak bolje da se koristimo terminom "nacizam" kad se već radi o švapskim autima.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  16. #16
    T-IE
    Guest
    Dobro kaže Girrari da ga zaboli. Dok se ne kvari moj auto baš me briga za druge...<br><hr><font color="red">GTI</font>

  17. #17
    OS-PUNTO
    Guest
    Vec milion puta govorim da se ove statistike jos uvijek odnose na prvu generaciju Punta.Punto II je u testu izdrzljivosti dokazao svoju pouzdanost,a test su radili svabe.Moj Punto se dosad takodjer pokazao puzdanim,niti jedan znacajan problem nije zabiljezio u dvije godine i ne bas mali broj kilometara,a nisam od nikog ni cuo da je imao nekih dramaticnih problema sa Puntom dvojkom.

  18. #18
    Girrari
    Guest
    Točno tako T-IE.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  19. #19
    D0mi
    Guest
    ××××s te testove... Ne mogu auti imati i nabrijanu masinu, hrpu elektronike i jos da ih se stisce do blokade a da se onda nista ne pokvari.

    Treba onda izbaciti svu elektroniku i svima staviti 1.9 SDI motore sa 60 ks pa se nis ne bu kvarilo

  20. #20
    fuki
    Guest
    a i ovaj gore šta kaže toyote prve, vidim i sam kako prolazi ona na hard testu. Niti 30.000 km sve u šesnaest krepavaju lambda sonde i sve ostalo. Kvar el. se rješava udarcem u blatobran ) Bili se ranaulti i fiati toliko prodavali, ljudima se živo ×××× za te ljestvice. ×××ך i toyotu.

  21. #21
    CLIO SPORT
    Guest
    domi, nemoj tako!!!!

    SDI ima 64 konja! ipak....


  22. #22
    mara
    Guest
    da, talijani i francuzi su bas poznati po puno elektronike!

  23. #23
    Sudac
    Guest
    To je sve jedna velika urota.

  24. #24
    mytbyte
    Guest
    Je, Fuki, kad vidim nekog francuza ili talijana na hard-testu i vidim kako oni odolijevaju mrcvarenju, onda ću i ja početi pljuvati po toyotama, a dotada ću se bezbrižno voziti u svojoj (ma ××××m, zapravo sam sav ukenjan da ću morati svakih 10000 mijenjati prednje žarulje)... )

  25. #25
    VR6
    Guest
    SDI u Golfu 3 je 64 KS, u Golfu 4 ima 68 KS...

    A nisu svi bar prezadovoljni Puntom II, ovdje na forumu je to kao idealan automobil, ali znam neke koji su ga imali i imaju, i...

Slične teme

  1. prica li ko talijanski??
    By kikkikki in forum Pula i okolica
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 04-05-2009, 15:09
  2. koji je francuski auto najbolji??
    By zagi in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 64
    Posljednji post: 18-08-2003, 13:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •