Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: manta A;B masta moze svasta

  1. #1
    manta
    Guest
    Evo otvaram ovu stranicu za sve manta frikove i one potencijalne koje zanima sto se sve moze od mante jer je auto sa najboljom mogucnoscu prerade karoserije i ubacivanja vecih motora.Upravo preradjujem jednu i svaki savjet je dobro dosao osobito ideje za limariju

  2. #2
    Kas
    Guest
    Ako netko ima, ili zna da se prodaje neka Manta A, nek se javi.

  3. #3
    Kas
    Guest
    Napravi si bočni ispuh ispred zadnje desne gume. Ima mjesta za lonac, ali se mora raditi po naruđbi. Kao na Pulićevom BMW-u.

  4. #4
    307
    Guest
    znam da se prije 14 godina u mog 101 zabila manta (prvi model) i tip je s nje skinuo gume , jer je još samo to vrijedilo, a ostalo u željezo. ja sam stojku uspjeo popraviti )

  5. #5
    GSI
    Guest
    neznam cemu ovolika prasina oko toga kad svi znamo koliki je trag u povijesti ona ostavila. Prvi put sam se s njom sreo prije nekih 10-tak godina kad je susjed posjedovao dvije mante 2.0 sa 150 KS,........
    Ako vas zanima nesto o njoj posudite film u videoteci "manta" 1 i 2 pa cete vidjeti kako se i na koje nacine moze preraditi manta, pogotovo ona za Rally koja iz motora od 2.0 izvlaci 270KS......ma WV se moze sakriti kad na scenu nastupa manta GTE.....

  6. #6
    SERBIA CALLING
    Guest
    MANTA JE DOBILA IME PO VELIKOJ RIBI(RAZI) KOJA YIVI U TIHOM OKEANU SVE OSTALO JE ISTORIJA....

  7. #7
    zuky
    Guest
    ×××× te okean,najprije se nauči pričati pa onda dodji na hrv. forum.

  8. #8
    INTERC00LER
    Guest
    Prvi susret s mantom imao sam 87g..Buraz je imao mantu B 2.0 GTE sa 115KS i bosch-ovi einspritzerom. Auto je bio prelud i premudan. Imao je izgled sirovog sportskog auta a bogami zahvaljuci masi automobila i performanse. Po brzinomjeru je postizala 220km/h ko od sale a druge je izvlacila cak do izmedu 120-130km/h ali je pritom imala ubrzanje do 100 za 8.5sec. Potrosnja je bila primjerana agregatu s 2L iz tog doba. Autic je imao zadnju vucu ali ipak je dobro drzao a pruzao mnogo uzitka u voznji. Bez ikakve muke kazaljka okretomjera se zalecala do 7000 iako zvuk nije bio sad nesto extra (kao recimo u to vrijeme kod Alfe Sprint) ali ipak je bio sportski. Sve u svemu sjajan auto koji se jednom rada i ikad vise!

  9. #9
    deky
    Guest
    ljudi ja sam ×××××!!!!!!!!!!!!!1

  10. #10
    ogcoach
    Guest
    Manta je jedan prelijep auto bez obzira a ili b.Interesuje me koliko se kreće cijena mante a? U Banjaluci ima svega 1 ili 2 tako da ne znam cijenu pa me interesuje koliko košta u Hrvatskoj(u eurima)hvala!

  11. #11
    ogcoach
    Guest
    Koji je naj jači opelov motor koji se može staviti u mantu a bez neke velike dorade?Može li 2,5 iz senatora (136ks)

  12. #12
    opelman
    Guest
    moze u mantu i 3,0 s ili 3,0 i 2,5 sve pase .bok!inace motori iz senatora

  13. #13
    maro
    Guest
    Ima li tko da prodaje mantu b, da je limarija u dobrom stanju, da nije udarana, bar ne puno. Motor nije vazan, samo da je u voznom stanju.

Slične teme

  1. gdje se moze izaci
    By mmmm in forum Osijek i okolica
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 16-12-2007, 17:20
  2. "Papir" zbilja trpi svasta
    By mc in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 29-03-2004, 15:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •