Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 62

Tema: Jesu li dobre bosch sviječice s 4 diode??

  1. #1
    Boš
    Guest
    Zanima me dali se isplati uzeti te sviječice i jel pomažu šta kod performansi,paljenja,brzine itd?? Hvala

  2. #2
    Dom-Dom
    Guest
    Boš baci u koš!!!!!!!!!(za smeče , naravno!!!).

  3. #3
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ne. Eventualno su biolje od običnih Bosch.

  4. #4
    Boš
    Guest
    A koje onda da uzmem?Koje preporučujete?

  5. #5
    ŠULE
    Guest
    Bosch super 4 je u tom segmentu top proizvod tvrtke koja je patentirala svjećicu prije stotinjak godina.

  6. #6
    Boš
    Guest
    Ipak mi je malo puno dati 500-600kn ako mogu dobiti dobre sviječice,i to od boscha,koji je kvalitetna marka.
    One dođu nekih 250kn,gledao sam ih u ri

  7. #7
    INTERCEPTOR
    Guest
    Spitfire

  8. #8
    Dom-Dom
    Guest
    Po meni uzmi NGK (the best).
    Ali u biti napiši koji je uopće auto.

  9. #9
    Dom-Dom
    Guest
    Bosch neke svoje proizvode radi u Indiji , i ti proizvodi su vrlo jeftini.Ako kupuješ Bosch obavezno pogledaj otkud su.

  10. #10
    Alfa 147
    Guest
    Dom-Dom, da li si ti na svojoj V6 mijenjao svjecice i ako jesi, da li stavio orig. ili NGK? Ja razmisljam o promjeni svjecica pa me zanima ima li to smisla na TS motoru?

  11. #11
    Girrari
    Guest
    Znam da nema dirkektno veze s temom, ali samo da velim svoje iskustvo sa Boschem.

    Kupio sam njihove žarulje za Punta koji je poznat po tome da mu pregaraju žarulje. Uglavnom, zasad ih imam preko 6 mj. i nisu zgorile. A do tada sam promjenio valjda sve; od onih za 10 kn u Mercatoneu do Philipsovih za 100 kn. Ove koštaju nekih 90-ak kn i traaaaju...<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  12. #12
    S V T
    Guest
    Ja imam boschovu fritezu i mogu vam reći da sam spržio pun ××××× pomfrita bez ikakvih problema!

    Prije super bosnu nego bosch!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  13. #13
    S16
    Guest
    Boš, u teoriji bi ti tribale (malo) poboljšat ubrzanje jer iskra sada ima i dodatna 3 puta da preskoči, ako je jedna dioda čađava. U njihovom prospektu piše da imaju i mogučnost samočišćenja, da smanjuju potrošnju goriva, itd... Laži ili istina, ne znan

  14. #14
    Dom-Dom
    Guest
    Alfa 147 , na svim TS i na V6 motorima se svječice mijenjaju na 100000 km , Alfa stavlja samo NGK svječice u svoje motore.Znači NGK je "original".

  15. #15
    Alfa 147
    Guest
    Thnx! Ma znam da se mijenjaju na 100 'iljada ) ali priznajem, nisam znao da su u alfi NGK. Mislio sam da cu ovako, lihvarski gledano ) proci jeftinije i uzicati nesto vise snage. ××××! ) )

  16. #16
    S V T
    Guest
    Zar više alfa ne koristi GOLDEN LODGE ?

    Te sam ja koristio (GOLDEN LODGE sa 4 el.) dok sam bio alfist! E to su bila vremena, sportske performanse i komfor u jednom!mmmmmmm ) <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  17. #17
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ne koristi više. Ne znam zašto. Inače Golden Lodge su odlične svjećice. Nikad nećeš doći u situaciju d aih moraš čistiti makra su stalno zaljevanje uljem. To su ja mislim od Magneti Marelli .

  18. #18
    S V T
    Guest
    Nemam pojma ko ih proizvodi al znam da su bile dobre!

    Golden Lodge + selenia + aditiv za smanjenje potrošnje ulja + ina kartica = bankrot! ) <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  19. #19
    Boš
    Guest
    A gdje te dobre sviječice mogu nači u rijeci?

  20. #20
    INTERCEPTOR
    Guest
    Golden Lodge nema za svaki auto. Ima ih svuda. Cjena 25 kn/kom.

    Spitfire - Auto Šac. 50 EURA 4 KOM.

    NGK- 25 kn/kom. Isto ih ima svuda.


  21. #21
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ako ti auto troši ulje iznad normale, ne uzimaj spitfire.

  22. #22
    Girrari
    Guest
    Split, INTCP.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  23. #23
    INTERCEPTOR
    Guest
    Nije nego je spit. Imam ih još doma.

  24. #24
    Girrari
    Guest
    Čuj, ne znam na kojem si ih placu kupil, ali svjećice se zovu Splitfire.

    Ovo je site: :URL=http://www.splitfire.com/splitfire.htm:SpLitfire:/URL:<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  25. #25
    INTERCEPTOR
    Guest
    Stvarno splitfire. Kako mi je promaklo to L. Uglavnom brzo su kreplae. Auto je počeo trokirati.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •