Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 83

Tema: IMPREZA STi vs. LANCER EVO VII

  1. #1
    Pocket Rocket
    Guest
    ETO.Pišite što mislite o jednom i drugom automobilu...Koji je bolji...

    Samo se nemojte isfuravati na Imprezine 3 godine garancije, već performanse, karmu, ležanje...

    Dakle REALNO.

    Moj izbor:
    N E O D L U Č E N O.

    Ili možda ipak EVOLUTION VII.Danas je Impreza postala pomodni hit...Svaki balavac ju vozi...

  2. #2
    Girrari
    Guest
    Ja glasam za Evo. Razlog, dizajn koji je n puta brutalniji od Imprezinog. A i to kaj Pocket veli; Impreza je danas postala modni trend kao npr. novi Mini.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  3. #3
    Fresh
    Guest
    Uspoređujući sadašnje linije i ja dajem prednost EVO-u.

    Iako mi je puno ljepša bila Impreza Coupe, navodno više nije u ponudi, ne znam je li to točno.


  4. #4
    Hondo
    Guest
    Po samim performansama EVO je i jači i brži, no kažu i zahtjevniji za vožnju. Impreza je uglađenija za svakodnevnu vožnju i mislim da je i to razlog zašto ih ima više na cestama. Meni osobno je Impreza ljepša (no, no, o ukusima se ne raspravlja) i uvijek bi ju radije...
    Mislim da Dom-Dom može reći više o materiji.

  5. #5
    Girrari
    Guest







    <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  6. #6
    viggen
    Guest
    Vjerovatno nisam toliko objektivan, jer osobito vozim subaruja, ma nekako ima subaru više recimo karizme, zbog boxer motora i zvuka, zbog posebnosti, da svi modeli imaju boxer motor in 4WD pogon, zbog tipične plave boje i zlatih felga, ali naravno, sve to je osebno mnenje. No, po italijanskima revijama, pišejo da ima bolji pogon.

  7. #7
    Dr. Strangelove
    Guest
    .. moram priznat da sam jučer tu na forumu prvi put pročitao shemu sa garancijama... koliko sam shvatio Impreza ima 3, a EVO ništa?? Ne kontam... kako ništa... šta time priznaju da auto nije za svakodnevnu upotrebu ili šta?

  8. #8
    206-os-
    Guest
    Imam zadnji broj Top Geara gdje je usporedni test nove impreze STI i Lancera evo VIII.

    Po performansama je bolji evo, ali je neudobniji i tezi za voziti. Impreza ima bolje materijale u unutrasnjosti i vise opreme.
    Na stazi bolje vrijeme ima evo dok je impreza vise namjenjena za svakodnevnu uporabu tj. pitomija je.
    Evo VIII je znaci vise blize rally-ju i stazi.
    Sto se tice garancije, nema je valjd samo kod nas jer se u lijepoj nasoj sluzbeno EVO ne prodaje, eventualno se moze naruciti i cekati godinu dana ili osobno uvoziti ili pak naici na primjerak koji je narucen pa je kupac odustao kao sto je Doom-doom imao srecu pa naletio na takav primjerak. Inace garancija je u Velikoj Britaniji 3 godine..

  9. #9
    Hondo
    Guest
    Pošto sam zimus imao najozbiljnije namjere kupiti STi-a, od Subaruovog zastupnika (???) za Hr - tvrtke Novos u Zg Dubravi dobio sam sljedeće podatke:
    - garancija na motor 1g
    - garancija na podvozje i pogon 3g.

  10. #10
    Dom-Dom
    Guest
    Danas sam bio kod Lončariča i vozil me je u Imprezi STI,novoj, i moram reči da sam ostal malo razočaran.
    Unutrašnjost u Imprezi je živa koma, zbilja izgleda jeftino i jadno.Ubrzanje OK , mada mi se čini da je EVO brutalniji.
    Kaj se tiče tvrdoče EVO je tvrd do jaja, Impreza je puno mekša (nemojte misliti da je Genscher).
    Evo je zbilja brutalan i kaj se tiče kretanja , mijenjanja brzina , ma sve je hard core.××××te idem u zavoj i uopće ne gledam kolko idem ,kad ono 120 na sat.A uopće se ništ ne događa u autu.
    Netko je dobro napisao da je Impreza više za svaki dan.
    Uglavnom auti su BANZAIIIIIIIIIII!!!!!

  11. #11
    piquet
    Guest
    pa vidi se po grupi n u rallyu šta je lancer.

  12. #12
    Alfa 147
    Guest
    Dom-Dom, ne znam da li bi ovako pisao o Imprezi da si kojim slucajem nju odabrao. Prisjeti se samo koliko si branio svoju V6-icu i obasipao hvale vrijedne epitetima. Covjek bi pomislio da takav "bolid" ni u snu neces zamijeniti, a ti si okrenuo ledja svojoj alfici cim ti se ukazala prilika za drugi, i to puno bolji autic.
    I daj reci ako nije tajna, kojim se poslom bavis pa da i mi ostali alfisti-nezenje skupimo od place za EVO VII ili bar za ovaj drek od Subaru Impreze. )

  13. #13
    Girrari
    Guest
    Kak vas jal pere, pa to nije normalno. Čovjek valjda ne sme kupit malo bolji ili skuplji auto, a da ga se odmah ne proziva.

    A reci Alfa147 odakle tebi lova za BMW 5 i kojim se ti poslom baviš u slobodno vrijeme? Mislim da sam pročitao da si doktor. Ti Belupo kaj plati ak prepišeš njihove ljekove?

    Mislim stvarno...<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  14. #14
    Pocket Rocket
    Guest
    RECITE VI MENI SLJEDEĆE:

    Jel vam idu pomalo na živce hvalospjevi o IMPREZI?

    Svi govore samo:IMPREZA, IMPREZA.

    Da se razumijemo, IMPREZA je meni san snova, ali nije li EVOLUTION malo zaboravljen od hvalospjeva o IMPREZI...
    A čini mi se da je EVOLUTION puno brutalniji auto od IMPREZE...

    DA se napravi KRALJICA opet (naravno, misli se na LANCIU DELTU HF INTEGRALE EVO3) sa snagom od 300ks, mislim da bi JAPAN imao drugu HIROŠIMU sa strane ITALIJE...

    Samo je jedna, nikad prežaljena, najbrutalnija, najorginalnija, najbrža i najkarizmatičnija INTEGRALKA...

    Ahh, ta vremena...
    No, doći će i moje vrijeme...I jadan BLUE LAGOS...

  15. #15
    Pocket Rocket
    Guest
    Pardon,

    JEDAN BLUE LAGOS!!!


  16. #16
    INTERCEPTOR
    Guest
    Tako je pocket.
    Daj, molim te navrati do teme alfa 147 kraljica klase...

  17. #17
    Dom-Dom
    Guest
    E moj Alfa 147.Znaš da si me razočaral , prvo sa blesavim pitanjima kaj radim u životu , ali evo budem ti rekao.Ja ti inače kamatarim i imam jedno 30 Ukrajinki.Pice im se puše svaki dan bolje nego meni hauba na EVO.
    A pod dva.Gdje sam ja napisao da je Impreza drek??????????
    Samo sam konstatirao da me je razočarala, jer je po meni prejeftino napravljena za cijenu od 50000€.Ne govorim o mehanici, nego o unutrašnjosti.
    Ja Alfu i danas hvalim , i da ti velim več sam pregovarao za 156 GTA, ali ovakvu priliku imati EVO za relativno malo novaca, to nisam mogao propustiti.
    I na kraju , pa koji si ti jad od čovjeka , da se ja tebi moram opravdavati s kojim novcima sam kupio auto.Pa daj nemoj biti seronja.Kad je tvoj rista kupio 530D jesam ja pisao nešto loše.Napisao sam da je to super auto.Uboli ste odličan auto po jako povoljnoj cijeni, i kaj sad ja tebe moram pitati kaj ti stari radi.Pa daj čovječe odrasti.

  18. #18
    INTERCEPTOR
    Guest
    Dom Dom vidi se da ti fali Alfa. Vidiš kako si postao neshvatljiv i drzak . Mislim da alfa 147 nije mislio ništa loše. Pusti ti Evo i kupi si GTA jer ovako ćeš ispustiti dušu. Ili ćeš morati konzumirati ukrajinke koje se puše.

  19. #19
    D0mi
    Guest
    Sto se tice garancije, EVO 7 ju nema zato jer je to napravio RALLIART u suradnji s Mitsubishijem. Ali sada je RALLIART pao pod kapu Mitsubishija pa ce novi EVO 8 imati garanciju kao i svi ostali Mitsubishiji.

  20. #20
    Dom-Dom
    Guest
    Po mojim saznanjima EVO nema garancije jer je auto predviđen za daljnji tuning, a i danas sam saznao da nema garanciju na lim, jer na podu gotovo da nema nikakve zaštite.Navodno je to zbog toga , jer se za natjecanja pod još dodatno vari.

  21. #21
    Alfa 147
    Guest
    Kao prvo odakle mi para za 5-icu. "Rista" mi ima skoro sest banki, privatnu firmu 15 god. i dali smo A6 pod racun. Eto odakle mu za 100000 kn jeftiniju BMW 5-icu. Moj stari ne kupuje pile od 30-40 tisuca eura. Bez uvrede decki, ali meni to nije realno da decko od place (hrvatske) kupi takvu pilu, zato sam i u saljivom tonu(zajebanciji) pitao sto radi. Kaj se Belupa tice, Girrari pao si na pitanju za sto kuna; morati ces tugu "izlijeciti" kod D-D ukrajinki. )

  22. #22
    VR6
    Guest
    Slazem se sa Hondo i 206-os-, svi koji su imali na testu obadva automobila, rekli su da bi prije uzeli Imprezu STI kao automobil za svaki dan. Impreza ima i bolje uradjenu unutrasnjost, kao sto bi rekao Tiff iz TopGeara, kada se sjedne iz Evo u Imprezu, kao da ste sjeli u automobil vise klase.

    Brzi automobil je Evo, ali ja bi vjerovatno prije izabrao Imprezu STI, i to onu "okatu"...

  23. #23
    Dom-Dom
    Guest
    Alfa 147 , samo mi reci kolko košta 530D? Manje od 30000 eura?

    BTW , ja sam posudio lovu za EVO i kad prodam Alfu vratit ću dugove.Vidiš da si se malo zaletil s jezikom.Svi mi kemijamo svaki na svoj način.
    BTW,imam svoju privatnu firmu sa šogorom.

  24. #24
    Dom-Dom
    Guest
    VR6 , meni EVO VII ima puno ljepšu unutrašnjost od Impreze, ali dobro, sve je stvar ukusa.Ali nema do talijanske unutrašnjosti, to mi najviše fali.

  25. #25
    OS-300
    Guest
    Girrari, uopće ne znaš koliko si u pravu. Baš sam jučer pretvorio 50 000 kuna u eure koje mi je dao Pfizer.
    Možda padne i neka GTA od PLIVE.

    Ne zaboravi da mi radimo humani posao i da smo prisegli našem učitelju Hipokratu. Svaka objeda na primanje mita me rastužuje i duboko vrijeđa.
    Očekujem brzu ispriku!
    U ovo doba borbe za doktorska prava malo smo osjetljivi na blaćenje našeg svetog poziva. Zato s naših bijednih 3500 kn primanja smo svakako "podplaćeni" i nedovoljno nagradjeni za količinu znanja koju smo morali steći tijekom našeg mukotrpnog školovanja.
    Oprostite, ali ovo je jednostavno moralo izaći iz mene jer se zbog nekoliko lošeg sjemenja medju nama konstantno blati cijela struka.

Slične teme

  1. LANCER EVO VIII 400 KS
    By R24 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 02-11-2004, 23:57
  2. BMW M3 vs EVO 7 vs IMPREZA STi
    By Kas in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 175
    Posljednji post: 14-08-2003, 10:32

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •