Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 126

Tema: Pug 206 RC vs. Renloček Clio Sort

  1. #1
    _Stevo
    Guest
    Ajde, kaj bi rađe? Clijača ili dvestošesticu?

    Moj glas ide dvestošestici...<br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

  2. #2
    _Stevo
    Guest
    Engine:
    Type: Inline-4
    Displacement cu in (cc): 122 (1997)
    Power bhp (kW) at RPM: 177(130) / 7000
    Torque lb-ft (Nm) at RPM: 149(202) / 4750
    Redline at RPM: n.a.
    Brakes & Tires:
    Brakes F/R: ABS, vented disc/disc
    Tires F-R: 205/40 R17 W
    Exterior Dimensions & Weight:
    Length × Width × Height in: 149.6 × 64.4 × 55.8
    Weight lb (kg): 2590 (1175)
    Performance:
    Acceleration 0-62 mph s: 7.5
    Top Speed mph (km/h): 137 (220)
    Fuel Economy EPA city/highway mpg (l/100 km): n.a.








    <br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

  3. #3
    _Stevo
    Guest
    Evo podataka sa supercarsite.net
    --==Specifications==--
    General:
    Manufacturer Peugeot
    Model 206 RC
    Powertrain Layout Front Engine / FWD
    Base Price Not Available
    Dimensions:
    Length 3835 mm / 151.0 in
    Width 1673 mm / 65.9 in
    Height 1428 mm / 56.2 in
    Wheelbase 2442 mm / 96.1 in
    Weight 1100 kg / 2425 lbs
    Front / Rear Track F 1437 mm / 56.6 in
    R 1428 mm / 56.2 in
    Engine:
    Configuration 2.0 Liter EW10 J4S Inline 4
    Valvetrain DOHC 4 Valves / Cylinder
    Displacement 1997 cc / 121.9 cu in
    Power 130.0 kW / 174.3 bhp at 7000 rpm

    Torque 202.0 Nm / 149.0 ft lbs at 4750 rpm
    Bore 85.0 mm / 3.35 in
    Stroke 88.0 mm / 3.46 in
    Compression Ratio 11.0:1
    Bhp / Liter 87.28 bhp
    Redline 7300 rpm

    Chassis & Body:
    Body / Frame Not Available
    Steering Speed Sensitive Rack & Pinion w/ Power Assist
    Brake Type Ventilated Front Discs, Solid Rear Brake Discs w/ Single-Piston Brake Calipers, Electronic Stability Program (ESP), Traction Control (ASR) & ABS
    Brake Size F 283 mm / 11.1 in
    R 247 mm / 9.7 in
    Wheels F 43.2 x 17.8 cm / 17.0 x 7.0 in
    R 43.2 x 17.8 cm / 17.0 x 7.0 in
    Tyres F 205/40R-17
    R 205/40R-17
    Transmission:
    Gear Type 5 Speed Manual
    Final Drive Not Available
    1st Gear Ratio Not Available
    2nd Gear Ratio Not Available
    3rd Gear Ratio Not Available
    4th Gear Ratio Not Available
    5th Gear Ratio Not Available
    Performance:
    Top Speed 220.0 kph / 136.7 mph
    0 - 62 mph 7.4 seconds
    0 - 100 mph Not Available
    0 - 1/4 mile Not Available
    EPA City / Highway Not Available



    <br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

  4. #4
    _Stevo
    Guest
    I još malo slika:



    <br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

  5. #5
    INTERCEPTOR
    Guest
    Zavisi kakav mjenjač ima. Držanje ceste su vjerovatno sredili. Inače jako teško odrediti koji je bolji jer su oba jako sličnih prednosti i eventualnih mana.

    Meni je 206 puno ljepši, al u crnoj boji.

  6. #6
    doc
    Guest
    I moj glas ide za 206 RC, prvenstveno zato jer je puno ljepsi, a vjerujem i bolji.

  7. #7
    CLIO SPORT
    Guest
    kod peugeota mi je uzasno glupo sto su isli na 17cola felge i odvratno ruznu spulju iza!

    a i performanse su ocajne.....s obzirom da je dvanulcek na trzistu od negdje 1999-2000 a da ovi tulci u peugeotu nisu mogli vise izvuci iz tog motora e to mi nije jasno!?
    .......mozda je tajna u RENAULT SPORT-MECACHROME ODJELU!?

    ostalo......treba pricekat pa na test drive!

    inace moj glas ide 100% dvanulceku!


  8. #8
    Mazda3
    Guest
    Nema tu prevelike dileme. Znate li sto znaci RC kod 206ice? RC=RENAULT COPY
    Mislim da vam to sve govori

  9. #9
    T-IE
    Guest
    Renault Clio Sport<br><hr><font color="red">GTI</font>

  10. #10
    VR6
    Guest
    206 RC... )

  11. #11
    OS-300
    Guest
    RCS!!!

  12. #12
    _Stevo
    Guest
    kod peugeota mi je uzasno glupo sto su isli na 17cola felge i odvratno ruznu spulju iza!

    a i performanse su ocajne.....s obzirom da je dvanulcek na trzistu od negdje 1999-2000 a da ovi tulci u peugeotu nisu mogli vise izvuci iz tog motora e to mi nije jasno!?


    Možda nisu htjeli izvuć više? A zašto onda ovi "tulci" iz tog famoznog mechachrome-a nisu izvukli više poslije redizajna? A performanse su očajne kažeš? Pa 7.4-7.5 do 100 km/h i nije tak očajno, bar ne meni. 17" felge mu pre××××no stoje, valjda zato kaj je ljepši . I ono odozada nije špulja, to su samo dva, nazovimo ih nastavka(gledaj bolje pa ćeš vidit da se cijev poslije stražnjeg lonca odmah prije ovih srebrnih "nastavka" grana u dva dijela).

    P.S. A kolko ti je ono izmejreno na Cliu kad ti je Bullit mjerio? oko 140 Ks ak me pamćenje dobrosluži <br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

  13. #13
    passenger57
    Guest
    Sto ove gume ovako o izgledaju na ovoj 206-ici?

    Moj izbor 206 jer je malo ljepsi i to u mtl.sivoj ili crnoj boji...

  14. #14
    Girrari
    Guest
    Moj glas ide za Puga. Uvijek mi je bio lep taj auto, a sada i ima odlične performanse.

    Papci iz FIAT-a, opet spavate ××××× vam strinina, a mi čekamo. <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  15. #15
    206-os-
    Guest
    Peugeotu dajem glas po prvim dojmovima..

    Naravno trebalo bi provozati oba da bi se mogla dati zakljucna ocijena..

    Intcp, negdje sam citao da je mjenjac puuuno poboljsan. Ista stvar je i sa ovjesom..

    Clio sport, ne kuzim zasto je glupo sto su felge 17 cola? Mozda zato sto su na Cliu sport 15 cola? Sto se tice spulje, to je stvar tvog ukusa, ali vjerujem da se vecini svidja i da je svakako bolje rjesenje od "nevidljivog" auspuha kakav je na Cliu Sport..

  16. #16
    sepra
    Guest
    RC ili Guzonja (ar-si) je bio na testu engl. novinara. Teško mi je napisti ovu rečenicu ali njihov zaključak je bio: Where are those ××××in 180 bhp???
    Mjenjač je pogađate - koorcheena. Uglavnom jako loše kritike, svejedno moj glas ide njemu. <br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  17. #17
    sepra
    Guest
    Ma mislim pun mi je ××××× tih ljudi iz Peugeota, imaju toliko para, imaju renome hot-hatcheva, imaju iza sebe 205 T16, 306 S16, imaju turbo motore, imaju vanjski izgled, imaju getribe ma imaju sve.
    A oni sklapaju neku konfekciju, da puno ne troši, da zadovoljava euro 4 da ima 8 hiljada lamda sondi i katalizatora. Auti VIŠE NEMAJU DUŠU. Sve je u službi sigurne zarade. Posrat ću se od tih automobila.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  18. #18
    sepra
    Guest
    Drugovi ×××× nas ta ekologija i ti zeleni monstrumi! Jebu nas i crash testovi. Ostajemo bez identiteta. Samo da ne propadne lovica.
    ××××m se na mrkog medveda i ugroženo stanište tetrijeba!

    Dobro, bradavičasta svinja mi je OKE.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  19. #19
    206-os-
    Guest
    ×××××i!
    Uvijek nesto zajebu! Naprave dizajnerski gotovo savrsen auto, ali uvijek ima neku manu! Kao da je problem napraviti bolji mjenjac, u krajnjem slucaju mogu staviti onaj quickshift i dokurca!
    Ja sam se nadao da ce ispraviti neke greske ovim modelom a ono ×××××! Cak mi je RC bio u uzem izboru buduceg auta ali sad ga bas namjerno necu kupiti jer se prdonjama u Peugeotu nije dalo malo poboljsati mjenjac! Sve su to lopovi koji samo gledaju da vise zarade!

  20. #20
    sepra
    Guest
    Eto upravo to, imaju para i znanja a ono - ćorak. Umjesto da đuture pokupe sve i slože kak Bog zapovijeda.

    Lijeni smradovi.<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  21. #21
    VR6
    Guest

  22. #22
    S V T
    Guest
    ×××× majku ja bi uzel oba, pa kud puklo da puklo! )

    Iako mi je pežo ljepši nekako bi rađe glas dao regici!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  23. #23
    Pocket Rocket
    Guest
    Hm, moj glas ide CLIU SPORT.

    Ovaj Peugeot mi je predivan, ali poznajući neke mane iz S16(sepra, otvorio si mi oči),definitivno Pug ispada.
    Druga stvar, djeluje mi nježnije od CLIA, po performansama je slabiji, a CLIO se već kruni sa puno nagrada za HOT HATCH...
    RC je zaista iskopirani SPORT, ali teško da se može nositi s njim...


    ISKRENO, sve je to ×××××...I CLIO i 206...

    Danas više nema poštene jurilice...Ili poštenog GTIa...
    Sve je to ×××××...

  24. #24
    Helix_206
    Guest
    Hmm..za zaključit je kome ide moj glas. 206 Rc, samo zate jer je ljepši, no čitao sam da su po ubrzanjima clio i 206 to negdje, samo su neke stvari iz normalnih 206 ostale i u RC-u a to je ...kako je sepra naglasio ...mjenjač....no to se da sredit. Sve u svemu, da imam love prvo bi kupio RC-a, pa onda Clia

  25. #25
    Micky
    Guest
    Peugeot 206 RC

Slične teme

  1. Clio II 1.4
    By logoff_pu in forum Auto servisi
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 09-10-2004, 23:16
  2. Clio dCi
    By Koshpa in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 19-03-2004, 00:34

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •