Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: VW Passat iz Sarajeva

  1. #1
    Forum Master
    Guest
    Tvornica automobila ''Volkswagen'' Sarajevo, ove sedmice je zapocela montazu modela Passat.

  2. #2
    nadimak
    Guest
    herceg bosno srce ponosno

  3. #3
    slr
    Guest
    Sarajevo u herceg bosni? nisam to znao

  4. #4
    S V T
    Guest
    VW passat TAS ) <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  5. #5
    dragstar
    Guest
    Samo se vi sprdajte, ali u Hrvatskoj se ne pravi ama bas nista od auta, to ne zaboravite,pa se mi podsmijavajmo bosancima

  6. #6
    Girrari
    Guest
    Bolje ništa nego...



    Šala, šala. ) <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  7. #7
    S V T
    Guest
    Dragstar nemoj tako, proizvode se traktori i radni strojevi! Ipak i to je nešto!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  8. #8
    Dankas
    Guest
    Ako je to istina onda svaka čast ljudima iz TAS-a.
    Malo me zbunjuje neke stvari pa molim pojašnjenje. Što se točno to u TAS-u proizvodi? Škoda ili VW? Negdje sam čuo Felicija, pa Fabija pa bit će Golf V kad izađe pa sada Passat.
    Ili se ne proizvodi još ništa, a samo se prića kako će se proizvoditi?

    Mene osobno smeta što mi u Hrvatskoj ne sklapamo nikakv auto. Mislim da bi bilo dobro da se u Hrvatskoj nešto i sklapa (po meni Hyundai bi bio odlična stvar), ali zna li tko što se u Hrvatskoj proizvodi od dijelova za ostale porizvođače automobila?

  9. #9
    Forum Master
    Guest
    Proizvodila/citaj sastavljala se

    FELICIA
    sada FABIA I GOLF IV

    a treba krajem godine GOLFV I PASSAT.



    Mada iskreno receno ja bih vise volio da se pone proizvoditi auto-cesta barem da dobaci do Sl. Broda ili Mora pa taman se vozio i u Skodi 1000MB.

  10. #10
    Danaks
    Guest
    Dakle tako. Golf IV isto se proizvodi u TAS-u. To je impresivno, zaista. Inaće koliko je meni poznato TAS je bio jedini proizvođač VW vozila kojemu je VW dozvolio da stavlja svoju oznaku na automobile koje proizvodi i za druga tržisšta osim ondašnjeg jugoslavenskog.

    Što mislite o mojoj ideji da bi bilo dobro da se Hyudai dovede u Hrvatsku?

  11. #11
    Koko
    Guest
    Kod nas se proizvodi dosta dijelova za aute. Evo recimo, odbojnici za oko 300.000 Clia godišnje u AD Plastiku u Solinu...
    Ima još dosta firmi i dijelova... NPR: Citroen, Peugeot, Škoda pa ćak i Audi TT.
    Što se sastavaljanja tiće od toga nište nema već 30-tak godina. Zadnje je aute (tristače) montirala Zastava tijekom 70-tih, no to je bilo po pricipu Dobiš gotov auto iz Srbije i još samo staviš radkape. Dobro, pretjerujem, no nije daleko od istine...

  12. #12
    VR6
    Guest
    Koko slicno sada radi i TAS, sto bi neki rekli "zavrnu samo par sarafa", ali porezi su manji i sl., pa im se valjda isplati taj "sistem".

    Prije jedno mjesec-dva je bilo na TV-u price o tome da bi GM mogao uloziti oko 2 milijarde u otvaranje nekih pogona za proizvodnju automobila u BIH, ali cini mi se da je to propalo, ili se jos "pregovara".

  13. #13
    VR6
    Guest
    VW Passat - Made in BIH

    Pogoni Volksvagena u Bosni i Hercegovini, bolje receno Tvornica automobila "Volkswagen" Sarajevo je ove nedelje zapocela proizvodnju još jednog modela. Iz fabrike u Vogošci, prema izjavama njenih celnika, ove godine bi trebalo da izadje oko dvije stotine primjeraka ovog modela srednje klase. Svi proizvedeni primjerci ce biti plasirani na bosansko-hercegovacko tržište. Paralelno sa montažom automobila, fabrika ce nastaviti proizvodnju auto-djelova i proširiti je uvodenjem linije za sklapanje kucišta amortizera i transportnih paleta. Povecanje proizvodnje je rezultiralo otvaranjem 60 novih radnih mesta.

Slične teme

  1. VR6, ti si iz Sarajeva!!!!???????????
    By diablo VT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 15-07-2003, 22:07
  2. 2004 GOLF V iz Sarajeva
    By Tito-metalac in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 02-03-2003, 21:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •