Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 50

Tema: Prodajem Alfu 156 2.5 V6

  1. #1
    Dom-Dom
    Guest
    Alfa 156 V6 , 12mj.2001 , 1 vl. , 12300 km,garažirana, servisna knjižica, kao novo, bez ogrebotine.
    Oprema:metalik crna boja
    sport paket 1
    sportski sicevi
    karbon interijer
    automatska klima
    4 airbaga
    kožni volan i ručkica njenjača
    Alfa tepisi od velura
    Alpine mini disc
    OZ Superleggera 17"
    Bridgestone Potenza SO-3 225/45
    H&R federi 30mm
    Koni sport amortizeri(štelajuči)
    Supersprint cijev umjesto
    srednjeg lonca
    Remus ovalni 135X75
    K&N filter za zrak
    Daljinsko centralno zaključavanje
    Ski-sak
    GSM instalacije
    Zimske gume Toyo Snowproxes 15"
    sa čel. felgama i radkapama Alfa
    ( 2500 km).

    Gume , felge i auspuh je potpuno novo. Auto kišu gotovo nije vidio , a o snijegu može samo sanjati.

    Cijenim ga 23500 € , cijena nije fiksna.Molim samo ozbiljne ponude!!!!

    <br><hr>

  2. #2
    VR6
    Guest
    Ako vec imas mogucnost, ja bi stavio i sliku automobila...

  3. #3
    Dom-Dom
    Guest
    VR6 imam slike na disketama , ali ja to neznam staviti na Forum.

  4. #4
    Ing
    Guest
    Dom!Što se kupuje? Daj mi reci dali bi solo prodao zimske gume sa felgama i ako bi kolika je cijena.Ja imam 16" na alu ali bih rađe stavio užu zimsku gumu na čeiku.

  5. #5
    Dom-Dom
    Guest
    Kupio sam Mitsubishi EVO VII.
    A za zimske gume sa felgama nemam pojma kolko uopće da tražim.Auto sam stavio u Oglasnik, pa ću vidjeti uopće kak kupci dišu.

  6. #6
    Ing
    Guest
    Dom, sori nisam čitao prije pozdrave sve sam vidio kasnije. A za felge i gume gukni nekaj pa se bumo dogovorili.
    Nadam se da buš zadovoljan i sretan kak i sa svetom markom.Želim sve najbolje.

  7. #7
    Dom-Dom
    Guest
    Gume su Toyo Snowproxes 195/60/15 HR (do 210 km/h).Imaju nekih 2-2.500 km.Jedna košta 625kn.Složene su na original Alfinim čeličnim felgama i imam original Alfa radkape.Felge i radkape su kao nove.
    Evo sve skupa u kompletu 300€.

  8. #8
    Dom-Dom
    Guest
    Zaboravil sam napisati da ti i šerafe dam, jer ovi od alu felgi sumnjam da ti pašu za čelične felge.

  9. #9
    T-IE
    Guest
    Dom-dom, dal imaš sliku Alfe na nekoj net stranici? Ako imaš, reci koja je pa se lako stavi slika na forum. Ili pošalji slike mailom Stevi.<br><hr><font color="red">GTI</font>

  10. #10
    Dom-Dom
    Guest
    Daj napiši mail od Steve.

  11. #11
    Ing
    Guest
    Dom, bum prespaval pa se čujemo v jutro smatram da je ponuda korektna samo molim mail da usaglasimo stavove, a imam i nekih pitanja oko "stroja". Mislim da bi bila prva vu Varaždinu.

  12. #12
    Dom-Dom
    Guest
    Ing , moj mobitel ti je ×××/ 36 37 267 Domagoj

    Nadam se da nebu neko zloupotrebil moj broj.

  13. #13
    Dom-Dom
    Guest
    Ing , gledam sad u knjizi od Alfe da za 2.4 JTD idu gume 185/65/15 ili 205/55/16.
    Moje su 195/60/15 , znači razlika u veličini od 185/65/15 je 3 MILIMETRA, a ne centimetara.

  14. #14
    Ing
    Guest
    Domagoje, u pravu si to je ta dimenzija, bio sam kod vulkanizera i stavili smo 195/60/15 pored moje 205/55/16 ista je visina /odnosno kak si rekel cca.3mm/, drug vulkanizer se malo prešel.Kaj da ti velim možeš smatrat robu prodanu. Slijedeči tjedan sam u Zg pa se čujemo i vidimo. Nemoj se živcirati na upite o novcu, mi smo ti još uvijek veliko selo, ja sam ti to prošao osamdesetih kad sam kupio prvu Alfu. Baš te briga. Uživaj i vidimo se.

  15. #15
    Dom-Dom
    Guest
    OK.
    BTW danas me jedan biser pita za Alfu V6 jel diesel ili benzinac???????
    Bože me sačuvaj!

  16. #16
    S V T
    Guest
    A desi se svašta!

    Mene je prije par godina jedna osoba uvjeravala da getriba pokreće motor a ne obratno!

    Svašta se desi brate živom čovjeku!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  17. #17
    svjetlan
    Guest
    ××××te led kako je moguče da več na 12 400km imas nove gume,mora da si joj dobro mast vadio i i mora da je kvačilo pri kraju,i jos nesti ti kao pravi alfista kao to da si uzeo evo vii a ne neku alfu zvanu GTA??

  18. #18
    Dom-Dom
    Guest
    Svetlane bi×××× mamini!
    Alfa ima tvorničke gume 16" , a ja sam stavio 17" , a moraš priznati da ne mogu staviti 16" gumu na 17" alu felgu , ili se može??????????
    Da tri puta tjedno sam bio s njom na Grobniku i ubijao sam ju.Jesi seronja!
    A kaj se tiče EVO VII ,odgovorit ću ti na ovo provokatorsko pitanje, svaki malo pošten i tolerantan vozač koji se kuži u tehniku zna da GTA nema kaj tražiti sa EVO VII.Na žalost to je tako.

  19. #19
    svjetlan
    Guest
    prijatelju nemoj tako,nije meni cilj tepe ni sprdat ni slično,pitam jer mi frend bas kupuje alfu 156 2.0 ili 2.5 polovnu a da je u sto boljem stanju i od prvoga vlasnika,ako ces mogu ti dat broj njegov ili pusti ti svoj,inace tip je iz Rijeke i vec duze vrijeme trazi taj auto,pozdrav

  20. #20
    Nipon
    Guest
    Dom-Dom, jel da da je EVO VII monstrum?

  21. #21
    Dom-Dom
    Guest
    Svjetlane , ispričavam se na cinizmu , ali probaj me shvatiti kolko me ljudi j... s glupostima da sam več popizdio.Auto je zbilja nov i mažen i pažen , garažiran , ulje mijenjano prvo na 1500 , pa na 5000 ,pa na 10000km i to Selenia Racing.Ja niti jedan svoj auto ne koljem.Oni koji su vidjeli auto to mogu potvrditi.
    Ako ti frend hoče kupiti zbilja odličnu Alfu (bez pretjerivanja) nek mi se javi na ×××/ 36 37 267 Domagoj.
    Za cijenu čemo se dogovoriti bez problema , ako je zbilja zainteresiran , a i mogu mu slike sa mailom poslati da vidi auto.

    Nippon , EVO VII nema veze sa svijetom normalnih auti.To je brutalno do jaja,ovjes , mjenjač,motor , turbo ,ma ukratko ludilo od auta.Ja Alfe obožavam , ali je EVO iz nekog drugog svijeta.

  22. #22
    Dom-Dom
    Guest
    Cijena nije više 23500 eura, nego 22500 ili po dogovoru.

  23. #23
    Girrari
    Guest
    Da se samo javim kako bih rekao da je Dom-Domov auto kao iz dućana i to bez trunke pretjerivanja. Poznam čovjeka i znam kako se odnosi prema svojim autima. Ko kupi tu Alfu, njemu je sjekira pala u med.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  24. #24
    Dom-Dom
    Guest
    Evo za kupca da pročita.........

  25. #25
    piquet
    Guest
    dom-dom daj malo piši doživljaje s prodajom alfe. na par tema si spomenuo da je bilo raznih kretena.
    ja sam si i mislio da će ju biti teško prodati jer je auto u biti nov.

Slične teme

  1. Prodajem Alfu 156 2.0 JTS
    By Dom Dom unlog. in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 18-11-2003, 19:13
  2. Prodajem Alfu 156 2.0 JTS
    By Dom-Dom in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 06-07-2003, 17:26
  3. Prodajem felge 17" za Alfu 156 ili 147
    By Dom-Dom in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 01-04-2003, 14:25
  4. Prodajem Alfu 145 1.4 2000 g.
    By Alfa 145 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 188
    Posljednji post: 08-11-2002, 08:26

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •