Stranica 1 od 13 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 311

Tema: SLOŽIMO SE KAO OBITELJ

  1. #1
    Pocket Rocket
    Guest
    MOLIM LIJEPO SVE DA SVI STANU NA STRANU PRAVDE.

    MOLIM LIJEPO SVE DA PROKOMENTIRAJU POST OD \"autokluba\".

    MI IMAMO PRAVO NA SVOJE MIŠLJENJE I DEFINITIVNO GA MOŽEMO IZNOSITI.

    IAKO, VJERUJEM DA UVREDE NISU PRIMJERENE(ne znam jel ih bilo,nisam čitao teme),MOLIM SVE DA SE SKUPE OVDJE.

    NA STRANU SVE SVAĐE KOJE SMO IMALI NA FORUMU MEĐUSOBNO.SLOŽIMO SE SVI KAO JEDNA VELIKA OBITELJ I BEZ SVEĐE OBJASNIMO DA OVO NIJE NAČIN,OBJASNIMO DA AKO JE NETKO NAPISAO I UOČIO GREŠKU AUTOKLUBA DA NIJE TERORIST.

    POZDRAV SVIM ČLANOVIMA \"moja forum obitelji\" I POKAŽIMO DA IAKO IMAMO RAZMIRICE MEĐUSOBNO SMO JAKO SLOŽNI.

    POZDRAV SVIMA.

  2. #2
    DKW
    Guest
    Evo, ja ga necu prokomentirat jer je skinut (očigledno) sa Foruma...

    Ali, braćo, ljudi, prijatelji...

    Nedajmo da crveni, žuti i zeleni vragovi ometu tako-dugo-čekanu pomirbu svih Hrvata, automobilske vjeroispovijesti...

  3. #3
    _Stevo
    Guest
    Još će nam i tomson pjevat na forumu...blah... <br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

  4. #4
    krešo 594
    Guest
    meni ovo nije ništa jasno? Zašto smo mi ista obitelj a nemamo istog tatu?


  5. #5
    Hondo
    Guest
    Molim pojašnjenje o čemu se ovdje radi pošto zadnjih tjedan dana baš i nisam bio prisutan.
    Hvala.

  6. #6
    Mazda3
    Guest
    piquet, nije moguce. Njegove rijeci jedino i mogu ostati prijetnja. To je beskorisno trosenje kisika. Za podizanje tuzbe je potrebno puno vise od komentiranja.....

  7. #7
    turbolimac
    Guest
    autoklub nemre tuzit ovaj forum ni da se svi oni skupa, sa svim svojim advokatima postave na glavu... nema sanse, prema tome, pisite ljudi slobodno sto mislite o autoklubu.
    Ja svoje misljenje izrazavam tako da ga jednostavno ne kupujem...

  8. #8
    Girrari
    Guest
    OK ljudi, samo vas najozbiljnije i najljubaznije molim. Bez pljuvanja, vređanja i prozivanja osoba.
    Nemojte prišivati određene riječi i radnje nekome, ako za to zaista nemate čvrstih dokaza.
    Ako pak ne raspolažete faktičnim dokazima, opasno zalazite u domenu objede, klevete ili kako već želite, a to je gospodo kazneno djelo za koje se odgovara pred sudom.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  9. #9
    Mazda3
    Guest
    Samo za da se podigne tuzba za klevetu potrebno je nekog tuziti. U ovom slucaju nebi imali koga tuziti

  10. #10
    piquet
    Guest
    očito je sve moguće jer je moj post nestao.
    molio bih lawa da objasni stanje na forumu jer ja nisam nikog vrijeđao osim sebe jer izdvajam mjesečno 24 kune za određene novine koje ne smijem spomenuti da ne bi i ovaj post nestao.

  11. #11
    piquet
    Guest
    inače sam sam u vrijeme nestajanja foruma pisao post tako da znam tijek događanja i stvarno je sramota šta se desilo da nam forum maltetira jeda časopis

  12. #12
    law
    Guest
    Post je izbrisan zato što je u njemu navedena kriva osoba.<br><hr>

  13. #13
    Mazda3
    Guest
    piquet, nema ti koristi zamarati se oko toga. Slobdno iznosi svoje misljenje, samo preskoci dio gdje nekog spominjes poimence. Imas puno nacina da to zaobidjes.

  14. #14
    Pocket Rocket
    Guest
    Lijepo se složimo i na najkulturniji način odjasnimo i pogledajmo što se tu dogodilo.
    Pozivam sve da se pridruže.
    HVALA.

  15. #15
    gost 2
    Guest
    Ovaj post sam stavio na Iskon forum, dan nakon što se dogodilo to što se dogodilo:


    Poštovani gospodine glavni uredniče Auto Kluba.
    Lavinu prigovora i uvreda potakli ste najvećim dijelom sami, svojim površnim načinom rada koji Auto Klub nažalost njeguje od samog početka svog izlaženja. Vi ste samo još jedan u nizu urednika pod čijim se uređivačkim vodstvom Auto Klub prepoznatljivo proflira u i etablira kao isti, plitak, bezličan pa čak i tehnički loše napravljen provincijski magazin.
    Vulgarne uvrede korisnika internet foruma prema časopisu Auto Klub nisu primjeren način komunikacije, kao što to uostalom nije niti cenzura koju ste uspjeli nametnuti a kamoli Vaša ridikulozna prijetnja tužbom. Internet je otvoren medij i takav treba ostati svidjelo se to Vama ili ne. Kulturu komuniciranja u ovoj zemlji treba izgradivati tolerancijom i dijalogom a ne gušenjem i represijom koju zazivate.
    Osvrnite se malo oko sebe?! Da li Vi čitate strane stručne revije i stručne internet stranice i forume? Da Vaša reakcija zapravo nije tužna i opasna bila bi smiješna. Puno veći autoriteti od Vas osobno i Vaših novina nikad ne reagiraju na ovakav način. Da li ste se ikad zapitali kako to da se vrhunskim, stručnim svjetskim auto revijama kao što su CAR, EVO, Auto-Motor und Sport ili Car & Driver ne dešavaju takve stvari koja se upravo dogodila Vama i reviji koju uređujete, ovdje, u Hrvatskoj, na jednom običnom, da ne kažem beznačajnom forumu?!

    Krešimir Crnković, Zagreb

  16. #16
    mytbyte
    Guest
    Ne znam što je konkretno povod ovom "sukobu", ali u posljednja dva broja Autokluba desilo se toliko netočnosti i krivih podataka, da ne pričam o gramatičkim i semantičkim greškama, da sam htio slati "hate" e-mail na adresu AK-a. Jedino moram priznati da grafički nije tako loš...

  17. #17
    Pravda
    Guest


    law i girrari, traži se istina od vas. ZAŠTO FORUM NIJE RADIO???
    Napišite da i drugu znaju o čemu se radi kako se nebi opet isto ponovilo. Treba znati o kome se radi.

  18. #18
    piquet
    Guest
    oko za oko zub za zub )

  19. #19
    Extreme
    Guest
    Slažem se! Istinu na sunce. A AK-u bi bilo bolje da pita zašto su mu čitaoci nezadovoljni nego da okolo prijeti tužbama.
    No, u svakom slučaju je pozitivno što jedna obična tema na nekom forumu može imati učinak da se urednik najtiražnijeg auto časopisa u Hrvata osjeti ugroženim.
    Zajedno smo jači!

  20. #20
    Mazda3
    Guest
    Mislim da VIDI ne bi trebao popustati pod pritiskom od bilo koje strane. Po AK-ovoj logici mogu tuziti svakoga na ovom forumu tko mi uputi neku losu rijec.
    Novinari toliko zbore o slobodama medija, sto zapravo znaci i slobodu misljenja, govora, da bi je na kraju sami opovrgavali? OK, bilo je i pogrdnih rijeci, ali to se moglo rijesiti na bezbolniji nacin, brisanjem ili ispravkom doticnih.

  21. #21
    _Stevo
    Guest
    VIDIAUTO je bio, do dolaska ovog "novog" foruma odgovoran za to što su useri u forumu napisali jer nije bilo disclaimera(ak sam dobro napiso lol) pa nije ni bio ograđen od toga što je netko napisao. A i cijela priča je malo dublja nego kaj mislite...<br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

  22. #22
    OS-PUNTO
    Guest
    Sta se sekirate oko Auto kluba?Ja sam ga prestao davnih dana kupovati i time najbolje pokazao sta mislim o njemu.

  23. #23
    alfa099
    Guest
    ...nisam pratio postove oko uvaženog lista, ali sam shvatio o čemu se radi...
    POUKA: NEMOJTE SE S ROGATIM BOST! "XXX" ima toliko para da nas sve može tužit do treće generacije i da nam sazna kemijski sastav govna unazad tri godine...

  24. #24
    _Stevo
    Guest
    E ti bi isto svašta saznavali, al ak im je gušt.... ) <br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

  25. #25
    Mario Haas
    Guest
    Dajte nemojte! Nemojte me krivo shvatit, ali ama bas nitko od vas na ovom topicu nije napisao nista suvislo osim onog tipa tamo koji se cak i potpisao, svojim ili tudjim imenom svejedno. Samo nesto terkeljate bezveze. Nista od vas ni od foruma, steta.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •