Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: rezultati na stazi

  1. #1
    ma da!
    Guest
    pogledajte tablicu s rezultatima na stazi.ak naravno,test z4.posebno me zanima "izvrstan" rezultat quattra i komentari.malo je slabiji od ostalih,ali svemoguci quattro bi to trebao nadoknaditi.ili mozda ne?

    nadam se da ste primjetili da je s deklariranih 5.9 ubrzanje z4 spalo na 6.6 sekundi (valjda zbog 17000 ojra opreme),ali jos uvijek drzi s2000,tt i slk.samo mu boxster bjezi.

    sta mislite gdje bi tu uletio type r sa svojih 6.8?po meni bi barem slk i tt oderao.

  2. #2
    VR6
    Guest
    To je u "nasem" narodu popularno lupati stvari bez argumenata, pa automatski 4x4 drzi odlicno, ovjes i slicno tome.

    Evo primjer Audi A6 2.8 i A6 2.8 Quattro, prosjecna brzina prolaska kroz krivine Quattru je brza za oko 1-2 km/h.

    Isto kao i ovjes, tu nije bitna sama konstrukcija, ima jos stvari kao podesenost, raspored tezine i slicno.

    Primjer, VW Golf 4 krivine prolazi za oko 2 km/h sporije od Alfe 147, ali takodjer Peugeot 307 krivine prolazi u prosjeku za 1 km/h brze od Alfe.

    Ovi primjeri su mjerenja sa raznih staza i slicno tome, nista izmisljeno...

  3. #3
    Nema sanse
    Guest
    Peugeot(premekani francuz)da je brzi od"kraljice"(srotova i auto-otpada)???Ma nema sanse,izmisljeni podatci,garant!!!Cime ce jedan 307 konkurirati "dvjema bregastima i nenad××××vom ovjesu"?? )

  4. #4
    koja glupost
    Guest
    Kakvo je to pitanje di bi uletio type r-pa zna se jedino na otpad ili na akciju za zeleno srce renaulta.Taj civic type r je toliko ružan auto da su čak u auto klubu napisali da je nastao parenjem monovolumena i kombija za prijevoz svinjskih polovica.Također ne kužim šta je tako dobro u tom auto kad je tako gadan i neide:na street race-u ga pere stari kaddet i što je još najvažnije vidio sam utrku između type r i 2-tonskog x5 4.6 i u toj situaciju type r može samo x5 popušiti,ali od svega toga je još najvažnije da je pilot type r bio uvjeren da može dobiti x5-međutim gadno se zaj...U tom društvu s2000,tt,slk,boxter,z4 type r nema što tražiti jer su to sve prekrasni auti a type r definitivno nije.Pobjednik između tih roadstera je definitivno boxter jer porsche je porsche.Za novi z4 mogu reći samo da kad bi ga dobio odmah bi ga prodao i kupio stari z3

  5. #5
    Hondo
    Guest
    Koja glupost stvarno dokazuješ da je glupost neuništiva!
    Uspoređuješ x5 od 75000 Eura, sa 4600 ccm i 340 ks i auto kompaktne klase od cca 26000 Eura, 2000 ccm i 200 ks. Možda i je taj BMW brži na ravnom (6.2s protiv Civicovih 6.8s), no po zavojitoj cesti baš i nisam siguran: veća masa, više težište.
    A kaj se tiče ovih roadstera, čak su i u njemačkim usporednim testovima stavili TT ispred Boxstera, a kao klasu za sebe navode S2000 koja pruža največi užitak u vožnji, ali i traži najviše znanja jer auto ide tek od 6000 do 9000 o/min.
    VR6 ne znam od kud ti ovi podaci, ali u najmanju ruku je nevjerojatno da 307 ide po zavojima brže od 147. To je usporedba auta sa kojim motorima?

  6. #6
    Hondo
    Guest
    A o Streetraceu je bilo već puno govora na ovom forumu. Možda sam malo osjetljiv pošto je Honda u pitanju, ali opet napominjem. Type R je bio potpuno serijski auto sa svim prednostima i manama, dok je onaj 'stari' Kadett bio auto sa isto 2000 ccm motorom i preko 150 ks napravljen isključivo za na××××vanja tipa Streetrace. Kužiš?

  7. #7
    ma da!
    Guest
    najnevjerojatniji su ljudi poput ovog "koja glupost" koji mjere vozne osobine po izgledu i dragovima.znas sta je za tebe?novi viper s kamionskim motorom od 8.3 litre pa przi gume i budi glavni na streetraceu.a zvat ces se semaforman.i imas srece da si na dobrom mjestu jer vidim da ih ovdje ima koliko hoces.
    usporedba x5 i type r?stvarno pravi par za usporediti.pa kud ce ta kucerina od x5 pruziti bilo kakav otpor kompaktu od 200 konjskih snaga na zavojitoj cesti ili stazi.mozda na hockenheimu gdje ima sve zajedno 5 zavoja,a ostalo je prziona.
    meni je i dalje vrlo zaniljiv podatak da je quattro toliko los u odnosu na konkurente.ocito je stvar kao i ovdje na forumu.jedno je teorija i komentiranje mjenjaca,volana,pogona,shematskih prikaza ovjesa i slicno,a sasvim nesto drugo kad taj auto projuri nekom stazom.onda to sve nestaje u izgubljenim sekundama.

  8. #8
    sepra
    Guest
    dajte taj link gdje je to<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  9. #9
    ma da!
    Guest
    www.autoklubbroj431testz4strana28gornjidesnikut.hr

  10. #10
    Pocket Rocket
    Guest
    Priznajte da je ova posljednja generacija Civica najružnija do sada...
    Sedan inačica izgleda kao neki američki automobil, Mercury i slično...
    Mislim da je najljepši CIVIC i dalje linija 89' god i popularno zvana OSA...98'
    ××××ga, to je istina...Nadajmo se da će sljedeći CIVIC imati karmu i dizajnerska rješenja sa novog ACCORDA...
    Jedino mu to može pomoći...
    Istina, ××××ga.

  11. #11
    VR6
    Guest
    Ovi podaci su iz AMS-a.

    Evo jedan usporedni, 1.6 motori, Alfa 147, Honda Civic, Poeugeot 307 i VW Golf.

    Test voznja, brzina u km/h:

    Slalom 18m
    Alfa - 61.1
    Honda - 60.0
    P307 - 62.0
    VW Golf - 58.1

    Sjeverni irvas
    Alfa - 120.0
    Honda - 120.7
    P307 - 121.8
    VW Golf - 118.9

  12. #12
    VR6
    Guest
    Evo jednog linka gdje imaju track testovi ali su ovdje vecinom sportski automobili, nema ovih obicnih verzija 1.6 i slicno tome.

    :URL=http://www.track-challenge.com/main_e.asp:Track testovi:/URL:

  13. #13
    INTERCEPTOR
    Guest
    Daj VR6 molim te 307 je krajnje jadno podešen auto za letenje zavojima. Pogledaj isto kakve gunme ima taj žope jer se alfe standarno oprermaju ×××××× gumama koje nisu ni do koljena niti ovjesu niti motoru.

    Alfa 147 je za moje ukuse premekan auto, ali svejedno je tvrđi od većine konkurencije, a kamoli peugeota 307 koji slovi za najmekši auto u klasi. Isto tako visoka karoserija uzrok mu je i višeg težišta nego kod alfe. Pa VR6 da li ti znaš kako taj 307 propada i pliva po zavojima.

  14. #14
    VR6
    Guest
    INTCP ovo su brojevi, mjerenja. Sta ti mislis da propada i slicno tome to me uopste ne interesuje, ovom vise vjerujem. Iako izgleda i meni pomalo "nestvarno", ipak je tako. Imam jos usporednih sa slicnim rezultatima...

    Gume kojima su opremljeni automobili su:

    Alfa - Pirelli P 6000
    Honda - Dunlop Sp Sport 300
    P307 - Dunlop Sp Sport 300
    VW Golf - Michelin Primacy

  15. #15
    INTERCEPTOR
    Guest
    E ap VR6 dunlopice su puno bolje gume od ovog modela pirellia. Pirelli P 6000 su gume kojima je glavna stavka udobnost i sniženi otpor kotrljanja kao i nešto bolje držanje na kiši- Čak i sam pirelli navodi ove karakteristike. Jesi primjetio d ate gume imaju sve velike limuzine BMW 5, 607 itd. Dakle to je guma za autoput. A 307 je u ležanju smijeh od auta i spada u kategoriju auta te klase koji najlošije leže. Što nije ništa čudno jer je podešen udobnosti.

    Sad reci i koje dimenzije su te gume.

  16. #16
    INTERCEPTOR
    Guest
    Isto tako golf ima pilot premacy što je također bolja guma od ovog pirellia. Od Pirellia samo priznajem P7000.

  17. #17
    ma da!
    Guest
    sorry decki,ali za svoja prepucavanja otvorite novu temu.ovdje je rijec o nekim drugim autima.

  18. #18
    Nema Sanse!
    Guest
    Eto,sad rezultati nisu u redu,gume su krive i sta sve ne.Ma bas ste jadni alfisti,a narocito vas poglavica"Bik Suplje Glave" .Sta je sad sa nenad××××vim ovjesom,pusi na stazi od zope koji putnicima (kako tvrde alfisti)zadaje morsku bolest,cak ni dvije bregaste ne pomazu pa su na kraju gume krive.Jad.Jad.JAD.

Slične teme

  1. rezultati govore za sebe
    By zlaja 3 in forum Formula 1, Rally, NASCAR
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 28-02-2003, 23:21

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •